Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

;D ;D  tamam ayşecim tatlı de sen bana oraya bile gelirim o durumdayım yane  :k06: :k06:

AMİİNNNNN KIZLAR RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN  :amin: :amin: HAYIRLISI İLE SAĞLICAKLA YAVRULARIMIZA KAVUŞALIM  :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

unicorn

niye yemiyosun 3 ydır tatlı kilo problemimi ? şeker mi çıktı ?
merak ettim ben de bu aralar tatlıyı çok yiyorum benim de şekerim düşük çıkmıştı ama çok tatlı yeme demişti doktor ...

Alıntı yapılan: ezoo - 23 Aralık , 2009, 23:00:05
ayşeee 3 koca aydır tatlı yemiyorum biliyomusun  :y25: :y25:

yazık değil ilknurcum can istemesiyle aşermek çok farklı ama dışarda yiyebilir yemiyo sağolsun bekliyo canım benım  :opucuk:

demetcim sanırım bende asıl kiloyu doğumdan sonra alıcam amaannnnn boşverin kızlar Allah sağlık versin can boğazdan gelir canımız isterken yicez tabi  :tongue3: :tongue3:

Alıntı yapılan: defne8383 - 23 Aralık , 2009, 20:54:56
ÇOK TEŞEKKÜR EDRİM DUŞ ALDIM HENÜZ BİŞEY YOK BEKLİYORUM BAKALIM DUALARINIZA İHTİYACIM VAR BEN DE SİZİN DUACINIZIM ALLAH CÜMLEMİZİ BİR AVAZDA KURTARSIN :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: CANIM RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN [/b]

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Aralık , 2009, 10:03:41
amaç hem sana yedirmek hem kendım yemek :k06:

ayşe ben ezgiye bulaşma derim  :ehi: :ehi: :ehi: durumu sandığın gibi değil yani  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sizin evi kurabiyeden yapılmış zannedebilir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: unicorn - 24 Aralık , 2009, 13:04:12
niye yemiyosun 3 ydır tatlı kilo problemimi ? şeker mi çıktı ?
merak ettim ben de bu aralar tatlıyı çok yiyorum benim de şekerim düşük çıkmıştı ama çok tatlı yeme demişti doktor ...

Alıntı yapılan: ezoo - 23 Aralık , 2009, 23:00:05
ayşeee 3 koca aydır tatlı yemiyorum biliyomusun  :y25: :y25:

yazık değil ilknurcum can istemesiyle aşermek çok farklı ama dışarda yiyebilir yemiyo sağolsun bekliyo canım benım  :opucuk:

demetcim sanırım bende asıl kiloyu doğumdan sonra alıcam amaannnnn boşverin kızlar Allah sağlık versin can boğazdan gelir canımız isterken yicez tabi  :tongue3: :tongue3:

Alıntı yapılan: defne8383 - 23 Aralık , 2009, 20:54:56
ÇOK TEŞEKKÜR EDRİM DUŞ ALDIM HENÜZ BİŞEY YOK BEKLİYORUM BAKALIM DUALARINIZA İHTİYACIM VAR BEN DE SİZİN DUACINIZIM ALLAH CÜMLEMİZİ BİR AVAZDA KURTARSIN :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: CANIM RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN [/b]

evt canım şeker çıktı bende ondan yiyemiyorum keşke sorun kilo olsaydı  :y25:

мiŁenα.

ben yazdıkalrınızı goremıyorum yaa neden benden baska sorun yasayan varmı ona gore emıneye mesaj atcam

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 24 Aralık , 2009, 14:42:08
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Aralık , 2009, 10:03:41
amaç hem sana yedirmek hem kendım yemek :k06:

ayşe ben ezgiye bulaşma derim  :ehi: :ehi: :ehi: durumu sandığın gibi değil yani  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sizin evi kurabiyeden yapılmış zannedebilir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: heee valla benden kendimden korkuyorum artık  :toothy10: :toothy10:

bide diyolar doğumdan sonra gözün görmez bu isteğin geçer  :honk: geçmesiiinnnnnn ben hepsinden yicemmmmmmmm :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

AککORTįє

ye anam yeeeeeeee ohhhhh az kaldı gülüm . artık az bile değil gün kalmadı yanii  :toothy10: :toothy10: :toothy10: merak etme ye  sefan olsun kuzucuğun şerefine ye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayşecim ezgi cevap verdiğine göre oda görüyor yazdıklarımı, sen pc yi aç kapat en iyisi

мiŁenα.

buldum sornu ben sabah ıng yaptım forum dıılını sonra turkceye gerı aldım...onda oldu sımdı yıne ıng yaptım duzeldı...

bende ıng kullanımm barıı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ezgıcım bak gulum ne ıstıyon sole yapcamm hemde en buyuk boyundan ıkımıze ancak yeter :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yicem valla canım istemesede bugünlerin acısına zorlada olsa yicem  :occasion14: :occasion14:

tmm ayşecm dur ben seçim ama seçim biraz uzun sürebilir liste çok kabarık  :suclu: :suclu:

мiŁenα.

tamm sımdı baslasam sen dogurduktan sonra bıtermı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

yok şekerim benim liste kabarık ben içinden bitane seçim senin için o kadar acımasız olmim  :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

bacım yetmez bır cesıt ...sana mı banamıı ..ılknuramı kımee :k06: :k06: :k06:

defne8383

KIZLAR VALLA DOĞUMDAN SONRA SÖYLEYİN BEN DE NE İSTERSENİZ YAPAYIM BEN DE ANNEMİN TURŞULARINI HAZIRLADIM ONLARA DALACAM AZICIK YİYİYORUM AMA YETMİYOR :k06:
BUGÜN YİNE DR DAYDIK DAHA VAR DEDİ PAZARTESİ GEL UĞRAŞALIM DEDİ AMA NE DEMEK İSTEDİ ANLAMADIM :icon_scratch:
GÜLFERİ DE PAZARTESİ ÇAĞIRMIŞTI KALDI KIZ :y25:
GÜLFERCİM OLANLARI ANLATABİLİR MİSİN?