Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __Derin__ - 16 Aralık , 2009, 13:17:10
Ezocan, benim kızda ilk zamanlar tontiş olacak gibi görünüyordu sonra sonra normal almaya başladı kilosunu ve hatta dediğin gibi bir önceki ölçümle arasında epey fark çıkmıştı.  O fark bebişler kanala girdiği için öyle oluyor ölçümler net yapılamıyor. Son 2 ölçüm bizimde tuhaftı Takma  ;)

takılmıyorum artık gülfercim herşey olacağına varır aramadım zaten doktoru filan ben kendimi kurduğumla kalıyorum Allah'ım korusun yavrumu  :amin:

bütün meleklerimiz Rabbime emanet  :amin: :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: unicorn - 16 Aralık , 2009, 14:36:26
Alıntı yapılan: ezoo - 15 Aralık , 2009, 23:59:23
valla öyle yapcam artık canım başka çare yok bi doğurayım şeytan görsün bidaha yüzünü  :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:

ii geceler tatlım öptüm oğluşunuda senide hayırlı haberlerle gelin inş.  :amin: :amin: geldin gibi yaz bize olurmu

eğer hstanede çalışıyosa belki htaneyl ilgili problemleri vardr;
kuzenimin dktoru da tavırlarını böyle değiştirmişti sezeryana almıştı kızı apar topar hastane hastalarını bitir git die baskı yapmışmıış ....
[/b]

evt tatlım hastanede çalışıyor ama benim doktorun özel muaynanesi yok ve hastanenin ortağı  :-\

ben ilk hamile kaldığımda başka bi doktora gitmiştim özel muaynanesine ama oda devlet hastanesinde çalışıyordu tahlillerde filan çok sıkıntı

çekmiştik,doğumu düşünerek özel hastaneye geçtik ama kısmet işte napayım enazından hastane personeli çok güler yüzlü ve konforlu bi ortam doktoruda

sallıycaz mecbur  :laughing7:

unicorn

hayırlıssı olsun
zaten normal doğum düşünüyosan asıl etkin kişi ebe oluyomuş doktor son 15 dakkada giriyo diyolar
benimkinin muaynehanesi var hastanae ye dışardan gelcek...
ben bugun  normal ve sezeryan doğum videosu izledim berbat haldeyim :((((((((((
epidural normal düşünüyodum ama kimse çıkmad daha ben epidural normal yaptım diyen !!

< ESLAL >

öyle canım hepimiz için en hayırlısı ne ise o olsun  :amin: :amin:

valla benim bi arkadaşım aynı hastanede ve benim doktorumda doğum yaptı  sancı sırasında epidural yapmışlar doğuma az zaman kalada sunni sancı

vermişler doğum çabuk olsun ıkınması iyi olsun die  :caca: :caca:

o yüzden benim epiduraldende pek umudum yok  :-\ :-\

DER!N

benimki çok çabuk oldu :) suni sancıyı verdiler ve hemen herşey hızlıca hazır oldu epidural istemek aklıma bile gelmedi :) doğum sırasında ebe hanım hatırlattı bu kadar dayanıksız olduğunu bilsek epidural yapardık dedi :) ne ilginç değil mi o an bir çok şey akıldan uçup gidiyor güya başkaları için dua edecektim kısmet olmadı.

AککORTįє

selam kızlarr biz geldik daha yeni  :D

Allah ıma bin şükür herşey yolunda. biz gittiğimizde doktorcuğumun tam 5 adet doğumu olduğunu öğrendik  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: kimsecikler yok tu  o yüzden. neyse daha sonra girdik muaynemizi olduk. doktor oğlumuzun dombik yanaklarını gösterdi bizee  :D dombik dombik yanakları olmuş oğluşumunn  ;D tam 2.506 gr olmuş benim tosunum  :nazar: nst ye girdik daha sonra bu sefer hasta odasında ve babişimizle beraber. herşey gayet yolunda çok şükür  :amin:  birdahaki kontrolümüz 2 hafta sonra Allah ın izniyle

Zeynep_Sena

slm arkadaslar hepinize iyi oldugunuza herseyin yolunda olduguna sevindim bendede nisan gelmisti dun sonra butun gun gelmedi ama bu sabah yine geldi ve agrilarim bazen iyce artiyo benim tek duam hastaneye randevum oldugu gun yani muhtemel dogum tarihinde acilma olsun orda kalim ve dogum yapim tabi bunu kim istemez deilmi:D

neyse benim dogum tarihi 20 si ama o gun pazar oldugu icin pazartesi sabah 8.30 da ilk kontrol benim hayirlisi diyorum az kaldi bebisimi cok merak etmeye basladim gulfercim ecrin kac kilo dogdu dr kac diyodu o kac dogdu hep daha kucuk oluyo diyolar ama bilemeyiz tabi

ezgicim sende dayan insallah kurtulcaz allahin izniyle bende aslinda bazen tr deki dr lari anlamiyorum bazen cok seviyorum nasil kilosunu bi 3900 bi 3600 der o zaman senin dr kendinde deil sanirim yada belki bi SIKINTISI filanmi var adamin yani seninle onceden ilgilenip simdi boyle yapmasi ilginc.Bi anlam veremedim yani...

hadi hepinize kolay gelsin...

ırmak184

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 16 Aralık , 2009, 16:19:47

Allah ıma bin şükür herşey yolunda. biz gittiğimizde doktorcuğumun tam 5 adet doğumu olduğunu öğrendik  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: kimsecikler yok tu  o yüzden. neyse daha sonra girdik muaynemizi olduk. doktor oğlumuzun dombik yanaklarını gösterdi bizee  :D dombik dombik yanakları olmuş oğluşumunn  ;D tam 2.506 gr olmuş benim tosunum  :nazar: nst ye girdik daha sonra bu sefer hasta odasında ve babişimizle beraber. herşey gayet yolunda çok şükür  :amin:  birdahaki kontrolümüz 2 hafta sonra Allah ın izniyle

maşallah oglusuna  :nazar:  :nazar: herseyin yolunda gitmesine sevindim canım  :D  :D

мiŁenα.

kızlar yarın 25 + o oluyorum ve yarın sabah 9 da randevum var..4 bıyutluya gırcem allah nasıp ederse sonrada tetanoz asımı olmaya....

oğlusum bu sabah felaket haraketlıydı...artık tekmelemeden zıyade donus haraketlerı hıssedıyorum oturuyor donuyor bırseyler yapıyor ;D

alısverıs basladı ıyıce bızde...besık ve oto koltugu puset ana kucagı kanguru setı falan begendım alcam :D

ınce ısler cabucak bıter ılk lazım olanları buyuklerı alım agırlasınca alamam araba varken alım hava ıyıce sogumadan. :-\

2 gundur ablam bende gırmedım foruma...vıdeoyu yapamdım emıne ye sordum o bılır muhtemelen...

bakalım yakın zamanda eklıcem foruma :muzz:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 16 Aralık , 2009, 16:19:47

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah nazarlardan saklasın yavrucunu canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim  :opucuk:

Alıntı yapılan: sulugöz - 16 Aralık , 2009, 16:32:58
slm arkadaslar hepinize iyi oldugunuza herseyin yolunda olduguna sevindim bendede nisan gelmisti dun sonra butun gun gelmedi ama bu sabah yine geldi ve agrilarim bazen iyce artiyo benim tek duam hastaneye randevum oldugu gun yani muhtemel dogum tarihinde acilma olsun orda kalim ve dogum yapim tabi bunu kim istemez deilmi:D

neyse benim dogum tarihi 20 si ama o gun pazar oldugu icin pazartesi sabah 8.30 da ilk kontrol benim hayirlisi diyorum az kaldi bebisimi cok merak etmeye basladim gulfercim ecrin kac kilo dogdu dr kac diyodu o kac dogdu hep daha kucuk oluyo diyolar ama bilemeyiz tabi

ezgicim sende dayan insallah kurtulcaz allahin izniyle bende aslinda bazen tr deki dr lari anlamiyorum bazen cok seviyorum nasil kilosunu bi 3900 bi 3600 der o zaman senin dr kendinde deil sanirim yada belki bi SIKINTISI filanmi var adamin yani seninle onceden ilgilenip simdi boyle yapmasi ilginc.Bi anlam veremedim yani...

hadi hepinize kolay gelsin...

evt canım gerçekten artık çok az kaldı tek tesellimde bu zaten en fazla 10 gün var die kendimi rahatlatıyorum sonunda kuzumu görüp,koklamak varya işte bunu düşününce herşeyi unutuyorum gerçekten Allah'ım sağlıcakla o anı yaşamayı nasip etsin inş. hepimize  :amin: :amin:

benim doktoru bende anlamıyorum canım ama biz son zamanlarda akşam üstü gittik eşimin iş çıkışlarında adam iice yorulmuş,bunalmış oluyor sanırım ondan değişti tavırları  :dontknow: :dontknow: 

bakalım son kontrolümüz önümüz salı bu defa sabah erkenden gidecem belki sabah enerjisiyle daha iyi olur  :k06:

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 16 Aralık , 2009, 18:17:47
kızlar yarın 25 + o oluyorum ve yarın sabah 9 da randevum var..4 bıyutluya gırcem allah nasıp ederse sonrada tetanoz asımı olmaya....

oğlusum bu sabah felaket haraketlıydı...artık tekmelemeden zıyade donus haraketlerı hıssedıyorum oturuyor donuyor bırseyler yapıyor ;D

alısverıs basladı ıyıce bızde...besık ve oto koltugu puset ana kucagı kanguru setı falan begendım alcam :D

ınce ısler cabucak bıter ılk lazım olanları buyuklerı alım agırlasınca alamam araba varken alım hava ıyıce sogumadan. :-\

2 gundur ablam bende gırmedım foruma...vıdeoyu yapamdım emıne ye sordum o bılır muhtemelen...

bakalım yakın zamanda eklıcem foruma :muzz:

ooyyy yerim onun küçük pipisini ben taklalara başladı paşa hee  :opucuk: :opucuk:

hayırlı haberlerle gel inş. ayşecim  :amin: :amin:

al canım al ben büyük şeyleri en son aldım ama onlar eve gelince daha sabırsız oldum beşiği boş boş  :y25: hemencik olsun istiyorum pembiş pembiş yatsın yatağında kuzum benimmm  :opucuk: :opucuk:
[/b]

мiŁenα.

ezgıcım ha gayret bıtanem az kaldı bos olmıcak dolu olcak...

benım ıse 110 gun var....esımle hergun oglumun kyafetlerını sevıyoruz. ;D

ıns yarın ıyı haberlerle gelcem ;D

AککORTįє

мiŁenα.

ılknurcum masallah ısmaıl poyraza :nazar: :nazar:

oyy teyzesı yesın tombık yanakalrını. :nazar:

AککORTįє

sağol ayşecim  :-*

sende  yarın hayırlı haberlerle gel inş

Demet_dk

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 16 Aralık , 2009, 19:55:58
ezgıcım ha gayret bıtanem az kaldı bos olmıcak dolu olcak...

benım ıse 110 gun var....esımle hergun oglumun kyafetlerını sevıyoruz. ;D

ıns yarın ıyı haberlerle gelcem ;D

bizde hergün yapıyoduk aynı şeyi zaman geçmiyo diyoduk gel artık diyoduk tekmeleri sayıyoduk  :love9:
şimdi kucağımızda 6 aylık oldu zaman öyle çabuk geçiyoki

inşallah sizlerde sağ salim alırsınız bebişlerinizi kucağınıza  :amin: