Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

ırmak184

aynen öyle valla boşubosuna sigorta ödüyoruz,karsı cıksalarda kabul edilmese bari,bizimki ne kadar olacak acaba  :icon_scratch:  :icon_scratch:

zelis

turkiyede ozlede daha farkli  evet .. aparan vasra ozele gidiyorsun secme sansin var ..

ama Hollanda da oyle degil , ayda 240 euro saglik sigortasi oduyoruz . aile doktoru sevk etmeden kafamiza gore bi yere gidemiyoruz, beni simdi hastaneye sevk etti doktoum kontrollerim hastanede yapiliyor , cok iyi muamele goruyoru....

ben dun geceyi hastamede gecirdim , erken dogum tehlikem var , 16 saat musade altinda kaldim , cok iyi muamele gordum , paramizi oduyoruz ama karsiliginida aliyoruz....

мiŁenα.

100 mılyon olcasa 70 odıcen....

yuh dıyorum yanı....ozelde dogum fazla benımmkı 1 mılyar falan tuttuyormus...hatta daha fazla dusunemıorum zamlı halını :ehi:

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

Alıntı yapılan: zelis - 09 Aralık , 2009, 21:30:07
turkiyede ozlede daha farkli  evet .. aparan vasra ozele gidiyorsun secme sansin var ..

ama Hollanda da oyle degil , ayda 240 euro saglik sigortasi oduyoruz . aile doktoru sevk etmeden kafamiza gore bi yere gidemiyoruz, beni simdi hastaneye sevk etti doktoum kontrollerim hastanede yapiliyor , cok iyi muamele goruyoru....

ben dun geceyi hastamede gecirdim , erken dogum tehlikem var , 16 saat musade altinda kaldim , cok iyi muamele gordum , paramizi oduyoruz ama karsiliginida aliyoruz....

ne güzel...buradada paran varsa iyi muamele görürsün ama bazı özel hastaneler özel oldugu halde devletten daha beter muamele görebiliyorsun ne oldugu belli degil yani  :dontknow:  :dontknow:

ırmak184

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 09 Aralık , 2009, 21:30:52

yuh dıyorum yanı....ozelde dogum fazla benımmkı 1 mılyar falan tuttuyormus...hatta daha fazla dusunemıorum zamlı halını :ehi:

bizimki ne kadar hiç bilmiyorum hast.de tanıdık oldugu için yardımcı olacak bize personel indiriminden yaralanıyourz,hatta kontrole gittigimizde muayne parası bile ödemiyoruz o yönden iyi oluyor  :laughing7:  :laughing7:

мiŁenα.

ewet...ınsandan ınsana degıısyor...devlet ozlde farketmıyor..

ama devlette daha sık oluyor

buarada gecıs olsun zelış :opucuk:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ırmak184 - 09 Aralık , 2009, 21:38:40
Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 09 Aralık , 2009, 21:30:52

bizimki ne kadar hiç bilmiyorum hast.de tanıdık oldugu için yardımcı olacak bize personel indiriminden yaralanıyourz,hatta kontrole gittigimizde muayne parası bile ödemiyoruz o yönden iyi oluyor  :laughing7:  :laughing7:

oh ne guzell ;D

ırmak184

мiŁenα.

< ESLAL >

ya birde hastanaye ödenen para hadi neysede birde eczaneler muayne katılım ücreti alıyolar ya o saçmalık ötesi bişey yaaaa  ne mantık anlamış değilim

geçen doktor bana bi krem yazdı yüzdesi 1 lira ama eczane 4.50 lira aldı nie dedim katılım ücreti dediler hiç yazdırmasam ilaç belki daha ucuza

gelicek  :dontknow:  :dontknow:

unicorn

ben 36+2 hftalık hamileyim
karımda kasılma göğsümün altında bitmeyen bir ağrı, kasıklarımda bıçak kesiği gibi aniden saplanan sızlamalarım ve doğum konusunda korkularım var :(
yalnız değilim dimmi ... :cildir:

ırmak184

Alıntı yapılan: ezoo - 09 Aralık , 2009, 22:53:30
ya birde hastanaye ödenen para hadi neysede birde eczaneler muayne katılım ücreti alıyolar ya o saçmalık ötesi bişey yaaaa  ne mantık anlamış değilim

geçen doktor bana bi krem yazdı yüzdesi 1 lira ama eczane 4.50 lira aldı nie dedim katılım ücreti dediler hiç yazdırmasam ilaç belki daha ucuza

gelicek  :dontknow:  :dontknow:

önceden yoktu böyle seyler hergün yeni bişey cıkarıyorlar artık :-\  :-\ daha bakalım neler cıkaracaklar  ???  ???

ırmak184

Alıntı yapılan: unicorn - 09 Aralık , 2009, 23:24:48
karımda kasılma göğsümün altında bitmeyen bir ağrı, kasıklarımda bıçak kesiği gibi aniden saplanan sızlamalarım ve doğum konusunda korkularım var :(
yalnız degilsin tabi  :laughing7:  :laughing7: allah hayırlısyla dogurmanı nasip etsin  :amin:  :amin:

мiŁenα.

ezgıcım anormal gelıyor bana bu tur seyler...ya ınsanı saglık durumunda barı magdur bırakmasınalr...

sacmalık...

dedıgın gıbı belkı yazdırmasan daha uyguna alcan ılacı :'(

< ESLAL >

evt ayşecim çok saçma bişey ne alaka dedinde verecekleri mantıklı bir cevapta yok eczacı öyle baktı yüzüme prosedür bu

dio  :icon_scratch: :icon_scratch:

Alıntı yapılan: unicorn - 09 Aralık , 2009, 23:24:48

güzelim bende 38 haftalık hamileyim söylediğin tüm belirtileri haftalardır yaşıyorum son zamanlar artık hepsi çok normal hayırlısı ile doğursak bi  :-\