Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

AککORTįє

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: VALLA SERPİLCİĞİM BENDE HALA TIK YOK ANAM.  :k06:  BAK SANADA TAVSİYEM ŞU BENİM HAMİLE KALDIĞIMDAN BU YANA Kİ FELSEFEM ŞU OLDU ''HERKESTEN NASIL ÇIKTIYSA BENDEN DE O ŞEKİLDE ÇIKACAK, AMANNNNNNNN   :ehi: :ehi: SENDE BU DOĞRULTUDA DÜŞÜN LÜTFEN ŞEKERİM PANİK YOK AMA AAAAAAAA  ;D :ehi: :ehi:

< ESLAL >

ilknurum bende öyle diodum anacım doğuma çok varken ben neler diodum bi bilsen GEL ŞİMDİ SOR BİDE  :icon_pale: SANA Bİ DOLU

SENERYO ANLATİM  :laughing7:

DER!N

Bir kaç hafta önceki kontrolümüzde doktora dert yanıyordum çok gerginim vs. diye, kadıncağız şöyle söyledi istesende istemesende bu bebek doğacak :) kimsenin karnında kalmamış  :k06:

Anam dedim doğru diyor ister geril ister çatla doğacak bir şekilde  :k06: :k06:

мiŁenα.

bırajkın korkmayı cabucak dogurunda sıra bana gelsın :k06:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Kendi kendimi nazar ettim, gece boyu kıvrandım ağrıdan  :y25:

sunga25 ((( Serpil )))

AAAAAA GELSİN ARTIK ECRİNİMİZZZZZ BİZ YETİŞİCEZ VALLA SİZE  :ehi:

--elif--

dün dr'a gitmiştim bende nst odasıyla doğum yeri yanyana ben ordayken bi tane kadın doğuma girdi anam kadın bi başladı bağırmaya yırtılıyo resmen o bağırıyo ben ağlıyom  :y25: ama çığlıkta öyle böyle bi çığlık değil haa..neyse kadın 5 dakka ya bağırdı ya bağırmadı ondan sonra çocuk başladı cıyak cıyak  :binkybaby: çok acılı bişe belki ama ALLAH tan uzun sürmüyo yani RABBİM hepimizin yar ve yardımcısı olsun  :amin:

sunga25 ((( Serpil )))

мiŁenα.

DER!N

Hiç tatlım kızım ve buralardayız halâ.

Kontrolüm öğleden sonra, inş. güzel haberlerle gelir ve yazarım gelişmeleri.

sunga25 ((( Serpil )))

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 03 Aralık , 2009, 19:31:29
ilknurum bende öyle diodum anacım doğuma çok varken ben neler diodum bi bilsen GEL ŞİMDİ SOR BİDE  :icon_pale: SANA Bİ DOLU

SENERYO ANLATİM  :laughing7:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mersi canım kalsın  ;D
Alıntı yapılan: __Derin__ - 04 Aralık , 2009, 10:25:32
Kendi kendimi nazar ettim, gece boyu kıvrandım ağrıdan  :y25:

ay canım ya, e artık oda bozuluyor annesi herkes yeri rahat diyor oda siz öle sanın diyor sanırsam ve kendini belli ediyor artık. ya ne dicem benim kasıklarımda çok baskı var bu aralar çok net hissediyorum  ???

Alıntı yapılan: nesali - 04 Aralık , 2009, 11:16:34
dün dr'a gitmiştim bende nst odasıyla doğum yeri yanyana ben ordayken bi tane kadın doğuma girdi anam kadın bi başladı bağırmaya yırtılıyo resmen o bağırıyo ben ağlıyom  :y25: ama çığlıkta öyle böyle bi çığlık değil haa..neyse kadın 5 dakka ya bağırdı ya bağırmadı ondan sonra çocuk başladı cıyak cıyak  :binkybaby: çok acılı bişe belki ama ALLAH tan uzun sürmüyo yani RABBİM hepimizin yar ve yardımcısı olsun  :amin:

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Alıntı yapılan: __Derin__ - 04 Aralık , 2009, 12:24:43
Hiç tatlım kızım ve buralardayız halâ.

Kontrolüm öğleden sonra, inş. güzel haberlerle gelir ve yazarım gelişmeleri.

gelir gelmez yaz gülfer hayırlı haberlerle inşş.  :amin:

мiŁenα.

haberlerını beklıyorum gulfer yatamıyorum sende aklım ::)

DER!N

Esselamu aleykum geldim inş.

Her şey yolunda nst ve suyum çok çok iyi  :nazar:

Vaginal muayenemde yapıldı, yumuşama gayet iyi; açılma başlamış.

Ptesi sabahına kadar dinlenip bol su içicem ve kontrole gidicem açılma yeterince olmuşsa suni sancı ile doğuma başlanacak.

Ptesi günkü açılma yeteri kadar olmadıysa perşembe sabahı tekrar kontrol ve bir şekilde doğum.

..BahaR●●

aleykümselam cnm benim

ayy gülferim senin kız çok nazlı
bulmuş annesinin pamuk gibi karnını gelmek istemior anlaşılan
inş.sağlıklı bi şekilde bir nefeste doğrursunda
hepimiz bi oh deriz tatlım ya.....