Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ayy ınanmıyorum yaaa bebegını alıcaksın bugun yarın kucagına .. :y25:

allahımmm ıns bızede nasıp eder ogunlerı :amin:

:love9: :love7: :love9:

sunga25 ((( Serpil )))

günaydın GÜZEL ANNELERRR BİZ GELDİKK  :flowers:
dün cok yoruldum kendime izin verip işe geri dönmedim evde uyuyupp kalmısım..
kontrolumuz ii gecti hersey yolunda 1800 olmus melegimm bıdakı kontroL 4 OCAKTA ...

İLKNURUM SENİN ADINADA COK SEVINDIM DEMEK NTS YE GİRDİN COK HEYECAN VERİCİ DİMİ BENDE GECEN KONROLE GİTTİGİMDE GİRMİSTİM  :k06:

GÜLFERCİM SENİN KIZIN YERİNİ COK SEVDİ HİC GELESİ YOK  :ehi:

мiŁenα.

masallah kzıımıza..... :nazar: :nazar:

yaww kacıncı haftadan sonra alıyorlar nst ye.....bırde ılknur ısmaıl poyraz kac kıloydu hayatım....ya bakalım ben ayın 15 de gıtcem 4 boyutluya kesın gırcez...bakıcam ogluma nasıl olmus oyyyyyyyyyyy anası yesın pıpısını :nazar: :love9:

sunga25 ((( Serpil )))

DOKTORUNA GÖRE DEGISIYO GALIBA AYSECIM KIMI 8 AYLIKKEN BASLIYO NTS YE ALMAYA KIMIDE DOGUMA AZ ZAMAN KALA ALIYORMUS...
HADİ BAKALIM OGLUSUNUN 4 BOYUTLU RESIMLERINI BEKLIYORUZ AYSECIMM  :k06:

мiŁenα.

foruma eklememde ozleden atarım oglusumun rsımlerını .....

anammm heyecanlıyım ama zaman d gecmıyor....bırde esımde yok offfffffff cok beter halım var ama aklım akoydum kendımı temızlıge vercem bugun ..camasır astım oturdum :ehi: :ehi: :ehi: nasıl vereceksem :ehi: :ehi:

sunga25 ((( Serpil )))

..BahaR●●

bende çok heycanlıyım ayın 14 ünde gidip minişlerimi görücemm
şimdik büyümüşlerdir kocaman olmuşlardır  :nazar:
acaba 3 boyutlu görebilirmiyim
gittiğimde 12+5 olcaz cinsiyetleri belli olurmu acaba
ay çok sabırsızlanıorum bende gün gün sayıyorum görmek içinn   :k06:

AککORTįє

Alıntı yapılan: __Derin__ - 03 Aralık , 2009, 08:35:08
Hamd olsun, güzel haberlerle geldin  :nazar: ilk nst'ende hayırlı olsun canım doğru tahmin etmişim. :)

Eşlerinizi neden içeri almıyorlar ki merak ettim  :'( sonrakilerde girebilirler belki.

Zaten normal bir oda yani, yazık adamcağızlarda duysunlar yavruşlarının kalp atışlarını.

En fazla Ezgiyi beklerim  :k06: sizi beklemeye sabrım yok.  :suclu:

sağol canım .umarım birdahaki nst ye girer canım bende anlamadım neden giremedi,bildiğin oda  :dontknow: ayrıca okudumda önceki yazdıklarınızı nst le ilgili. benim yayatğım çok rahattı bel ayarı iyiydi. hatta sabah çok erken kalktığım içinde çok uykum geldi gitti gözlerim arada bir. kalkarkende kadın geldi kaldırdı belim falanda ağrımadı.

valla canım beniki karnımı deliyor artık azcuk bekleyüverr  :k06:

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 03 Aralık , 2009, 09:09:03
sevındım ılknur masallah ısmaıl poyraza  :nazar:

gulfer yakındır bekleyemıcen ezgıyı :laughing7: hayırrlı dogumlar nasıp etsın allah :amin:

sağol ayşecim  :-*

Alıntı yapılan: sunga25 ((( Serpil ))) - 03 Aralık , 2009, 10:18:55
günaydın GÜZEL ANNELERRR BİZ GELDİKK  :flowers:
dün cok yoruldum kendime izin verip işe geri dönmedim evde uyuyupp kalmısım..
kontrolumuz ii gecti hersey yolunda 1800 olmus melegimm bıdakı kontroL 4 OCAKTA ...

İLKNURUM SENİN ADINADA COK SEVINDIM DEMEK NTS YE GİRDİN COK HEYECAN VERİCİ DİMİ BENDE GECEN KONROLE GİTTİGİMDE GİRMİSTİM  :k06:

GÜLFERCİM SENİN KIZIN YERİNİ COK SEVDİ HİC GELESİ YOK  :ehi:

çok sevindim hayatım maşallah bizim tosunlara  :nazar:

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 03 Aralık , 2009, 10:22:36
masallah kzıımıza..... :nazar: :nazar:

yaww kacıncı haftadan sonra alıyorlar nst ye.....bırde ılknur ısmaıl poyraz kac kıloydu hayatım....ya bakalım ben ayın 15 de gıtcem 4 boyutluya kesın gırcez...bakıcam ogluma nasıl olmus oyyyyyyyyyyy anası yesın pıpısını :nazar: :love9:

canım ismail poyraz 1881 gr. olmuş kilosu çok iyi dedi doktorumuz  :nazar: evet ne zaman alacakları belli olmuyor. benim eltimide doğuma yakın almışlar nst ye

burcum

derinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn doğurdun mu bacımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :director: :director: :director: ALLAH ım hakkın da hayırlısını versin sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: ay aklım hep sende hergün bilgisayarı açarken diyorum bakayım bebeğimonline de derin kesin bugün doğurmuştur haber vardır diye  :k06: :k06: :k06:

< ESLAL >

ilknurcum çok sevindim canım hep böyle güzel haberlerle gelelim inş.  :nazar: :nazar: ismail poyrazımızada maşallah tosuncuk olmuş  :opucuk: :opucuk:

gülfercim ben dünden beri kendimden şüpheliyim canım sanırım doğurcam kızımın hareketleri çok farklı çok aşağı vuruyo baskı var çok  :honk:

ve karın ağrılarım arttı çok sıkışmış gibi tuvaletten çıkmıyorum ama bişeyin olduğu yok  :dontknow:

buarada nihayet kayınvaldemler geldi  :D bugün dışarı çıktık son eksiklerimizi tamamladık benim gücüm olursa akşamda çıkıcaz biraz şuan oldukça yorgun ve

ağrılıyım  :sad1: birde ağrım sızım yokken doğurayım artık diyorum azcık karnım ağrısın korkuyorum  :y25:

Allah yardımcımız olsun herkes bi panik benden doğurdum haberi bekliyor doğumun çok zor olduğunu daha yeni idrak etmeye başladım annemler daha

panikler yaaa  :y25:

DER!N

ayh anacım bir doğuramadım herkes bekleyişte kızımın umrunda değil  :ehi: :ehi: :ehi:

ağrım sızım yok, sancım yok, belirtim yok vazgeçti benim kuş :))

DER!N

Gözünaydın Ezgi, bizi habersiz bırakma uzun süreli gelmeyince acaba doğuma mı dittin diye meraklanıyoruz.

Ağrılar sızlamalar yanmalar elbet olacak az kaldı artık.

Rabbim hayırlısını versin, yardımcımız olsun  :amin:

< ESLAL >

ahh canım benimde aklım sende kaldı ama giremedim işte dünden beri..keyfimde yok hayırlısı artık hadi ben seninle birlikte doğum yapmaktan vazgeçtim önce sen doğur başıma ne gelcek anlat bana  :k06: :k06:

DER!N

Tamam canım, doğurayım :) anlatayım şöyle ballandıra ballandıra inş.

sunga25 ((( Serpil )))

ii olanları anlatın ama olurmu  kötü seyleri sölemeyinnn ....MALÜM TIRSAKLAR VAR ARANIZDAA ( BENN MESELA  :icon_pale::ehi: