Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

burcum

DER!N

мiŁenα.

az kaldı canım ...yarın obursugun alırız ıns haberını :amin:

gelır fıstık ınadı bırakırda :k06:

< ESLAL >

gülfercim bende seni düşünüyordum canım naptın die
doğurmadığına sevindim az kaldı bekle artık beni anacım  :k06: :k06:
ben bugün gidiyorum kontrole bakalım benim bıcırık nekadar olmuş ne diycek doktor çok merak ediyorum  :-\
buarada sonunda yarın kayınvaldemler geliyor hazır onlar gelmiş senin gününde gelmişken 2 miz birden doğuruversek süper olur hee  :k06: :k06:

DER!N

amin Ayşecim; ama belirti yok halâ cart diye doğum olur mu ki acaba  :k06: :k06:

Ezgicim bekliyorum hayatım, sen hayırlı haberlerle gel inş. benim kontrolüm Cuma günü  ::) 40+ 1 ken :) ne diye gideceksem artık günüm dolmuş oluyor.  :k06:

мiŁenα.

sıze bırsey dıyımde sasırın...

gecen bayrramlasmaya arkadası geldı esımın hem annemlerın de tanısı ..oturduk hatunla konusuyoz dedıkı ben 11 aylık dogurdum :honk: :honk: :honk:

kadın 11 aylık dogurmus dedım yuh bır hastalık sonucu oole olmasıs gerekıyormus...

kızı 5 yasında masallah dadlu bırsey :nazar:

< ESLAL >

bebğini alıp gelirsin tatlım gitmişken ayyyyy çok heycanlandım şaka bi yana gelsin artık ECRİN SELEN imiz

bizimde yarın gitmemiz lazım ama babanne gelicek öbür güne sarkacak ama ben 2 gün daha bekliyemiycem  :cildir:

kaynanam gelcek die harıl harıl temizlik yapıyorum gündüz kuduz gibiyim gecede ağrılar bastırınca doğurcam die ödüm kopuyo  :ehi: :ehi:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 01 Aralık , 2009, 09:15:31
sıze bırsey dıyımde sasırın...

gecen bayrramlasmaya arkadası geldı esımın hem annemlerın de tanısı ..oturduk hatunla konusuyoz dedıkı ben 11 aylık dogurdum :honk: :honk: :honk:

kadın 11 aylık dogurmus dedım yuh bır hastalık sonucu oole olmasıs gerekıyormus...

kızı 5 yasında masallah dadlu bırsey :nazar:

abovvvv zor hem maşallah durmuş çocuk bizimki normal gününü beklese 5 kilo filan olcak heral  :ehi:  :ehi:

bende dün teyzemle konuştum onunda kızı 5 kilodan fazla doğmuştu ve normal oldu tabi çok zor bi doğum olmuş bide beni aramış sonuna kadar normali zorla sezeryan olma dio  :caca: :caca: kendi geçirdi ya unuttu o günleri sanki şimdi olsa kendi doğurcak  :caca: :caca:

DER!N

:) ben de mi öyle doğurcam acaba ya  :k06:

espriler başladı zaten, manda yoğurdu mu yedin falan diyorlar  :k06:

Gözün aydın Ezgi, Allah c.c. kavuştursun canım inş. son bir kaç haftanı istediğin gibi geçirirsin.

Benim kayınvalidem işte arife günü gitti, bayramda görüşmedik yüzyüze ama her telefon konuşmamızda sordular ne zaman geleyim diye  :( eşim de her defasında anne-baba ben size arayıp söylerim diyor kabus geri gelecek ::)

Annem bugün gelecekti dedim daha doğurmuyorum :) 4ünde kontrolüm var diğer ptesi günü gel. Bayramda geldi canım annem, eksiğim gediğim ne varsa halletti gitti.

мiŁenα.

ıkınızınde gozu aydın bırınızınkı gıtmıs bırınızınkı gelcek :ehi: :ehi: :ehi:

manda yogurdu yıyenın cocugu gec dogarmıs ole derler :ehi: :ehi:
ywww bu kocakarılar amma da sey solmısler :ehi:

< ESLAL >

sağolun canlar  :love9: :love9:

benim için çok önemi kalmadı aslında ben her işimi hallettim çok şükür rabbim yardım ediyor hatta o gelicek ona iş kalmasın die dün camlarımı bile sildim 9 ay bakmışım kendime gelince 2 iş yapacak gittim herşeyi hallettim diycek dedirtmemmmmmm
ama gelmesine çok seviniyorum sıkıldım çok arkadaş olacak bana

senin adınada sevindim canım son günlerinde rahatla yatıp kalkmışsındır kayınvalden gidince bence doğum olsun öyle gelsin hem kızınla uğraşırken batmaz sanada o kadar

abovv cidden manda yoğurdu yiyince geçmi olurmuş eşim bi kaç kez aldı çok faydalı diyip zorla yedirdi bana  :honk:
bi gelsin eve napcam onu  :cussing: :caca: :caca:

DER!N

Ya batmaz ya da boğarım onu  :ehi:

bu arada manda yoğurdu yemedim  :k06:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:ole derler ezgıcım  :ehi: :ehi:

ezgı son ayında cammı sıldın canım  :caca: :caca:

yorma kendını bu akdar...ne guzell tatlı telas var sızde...

bzımde o zmanımız gelse...kaynananız en azından ewde ses olur sıze ..

ıs yapmasa bıle ::)

< ESLAL >

sevindim gülfercim demekki doğru bi teori değil  :k06: korktum bi an  :-ooo :-ooo

napim ayşecim iş başa düşünce yapıyosun kayınvaldem iş yapar yapmasına da 1 yapar on söyler banada değil ama gidince memlekette anlat anlat bitirmez gittim ezginin her işini hallettim die ona iş kalmasın ki gittim oturdum geldim desin  :k06: :k06: burda malzeme yok ona  :ehi: :ehi: :ehi:

bugün bi süpürge yapıcam yarın için yemek listemide hazırladım gelebilirler yanı hazırız artık  :laughing7: :laughing7:

gelir ayşecim gelir çok uzun bi zaman ama öyle böyle geçiyo günler yaa Allah başka dert keder vermesin inş.