Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

yok canım normal doğumda böyle sorunlar olmuyormuş zaten doğurunca gözü açılıyomuş insanın benim arkadaş doğum masasından yatağına yürüyerek gitmiş  :honk: hem normal doğumda lavman doğumdan önce yapılıyo zaten  :igrenc:
sezeryanda narkozdan dolayı gaz sorunu oluyor önceden ilk gaz çıkmadan hastaya hiç bişey yedirilmezdi şimdi hemen bi lavman yapılarmış hoppa gaz maz ne varsa çıkıyormuş  :k06: :k06:

AککORTįє

Angel

ezgicim canim ben  yavrularimi dogurdugumda aninda ayaktaydim  ilik bir dus almistim temizleniyim diye sonra dogum haneden  lohusa katina yuruyerek gittim

ailemle birlikte  :love3:   kraker felan  koy cantana canim yemek saati gelene kadar ac kalamassin. zaten sancilarin tuttugunda yemek  aklinin ucundan bile gecmez

hastehanede sancilarim gelirken esim acmisti ve mc donalds'a yemek almaya gitmisti ben hic birsey yiyemiyordum   :igrenc:   3 gun oncesinden bile

neyse esim zorla bir parca isittirdi bana burgerin  sancim bir geldii ben ayaga firladim zaten hep ayakta yuruyordum sancilarim geldiginde

kesinlikle oturamiyordum  hep ayakta derin nefeslerle dua okuyarak gecirirdim sancilarimi  neyse suyum bir geldi fooosss diye     :laughing7:   anam 2 litre su 

cikti   :k06:  sonra   20 dakika sonra oglum kucagimdaydi   :love3: 

anam amma uzatmisim hee yine  :tongue3:

мiŁenα.

guzel anlatmıssın...

ıns bızımkıde bole kolay gecr :amin:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

kızlar bavullarınız için hatırlatmak istediklerim
bikaç tane alt eşofman koyun kanamadan dolayı kirlenebiliyo
havlu ve kağıt havlu
mutlaka kalın bi şal yürüyüş yaparken yada otururken omuzlarınızı örtmeniz için üst tarafın sıcak olması lazım (süt için)
ayna, kullanıyosanız allık pudra ruj vs malum bisürü resim çekileceksiniz
eşiniz içinde giysi
rahat bi terlik odada giymek için   

bende 2 valizle gitmiştim  ve saçlaım hep fönlüydü ne olur ne olmaz diye  :icon_thumright:

KUZEY

< ESLAL >

ayy tülincim kolaycık doğurdun diyoruzda o an ne yaşadığını sen bilirsin canım benim  :honk: ne kadar kolayda desek doğum bu yaa candan can çıkıyor  :-ooo :-ooo hayırlısı canım sonunda bebeğimi kucağıma almak varya ben şuan sadece onu düşünüyorum hiç doğum anıyla ilgili seneryo yok kafamda hiçbişey düşünmemeye çalışıyorum düşündükçe kendimi korkuturum birde Allah korusun  ::)

annem canımı sıkıyo buara ,ben anneme çok benzerim genetik olarak tüm vücut yapımız aynıdır adet düzenimize kadar  :cildir: annem hep tombiş bebekler doğurmuş ve doğumları çok zor olmuş sen biraz kolaydın ama 3.dün diyor  :-\ benim kızımda iri bi bebek olcak,hiç normal diye zorlama çok korkuyorum aklım hep sende ilk doğum zaten zor olur bebişte tombiş kızım diyo   :y25:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Demet_dk - 25 Kasım , 2009, 09:47:39
kızlar bavullarınız için hatırlatmak istediklerim
bikaç tane alt eşofman koyun kanamadan dolayı kirlenebiliyo
havlu ve kağıt havlu
mutlaka kalın bi şal yürüyüş yaparken yada otururken omuzlarınızı örtmeniz için üst tarafın sıcak olması lazım (süt için)
ayna, kullanıyosanız allık pudra ruj vs malum bisürü resim çekileceksiniz
eşiniz içinde giysi
rahat bi terlik odada giymek için   

bende 2 valizle gitmiştim  ve saçlaım hep fönlüydü ne olur ne olmaz diye  :icon_thumright:
canım diğerlerinin hepsini koydum ama birde eşim için koyamam onları yük yapamam kendime bi zahmet gitsin evde değiştirsin yada 1-2 gün aynı kıyafetle duruversin  :-\ valla şuan ve o an geldiğinde düşüneceğim en son şey eşim dahil diğerlerinin ne durumda olduğu  :tongue3:
zaten yanımda olcaklar için ayrı havlu,sabun vs. koydum bizimkileri kullanmasınlar die

sunga25 ((( Serpil )))

AYY BEN DAHA ÇANTA BİLE HAZIRLAMADIM...
ÇALISMAKTAN KENDİME VAKİT AYIRAMADIMKİİ  :BangHead:

< ESLAL >

olsun serpilcim 32. haftada izne ayrılcaksın zaten hazırlarsın canım üzme kendini Allah başka sorun vermesin canım ufak tefek şeyler vardır evde onları göz önünde tut her ihtimale karşı yeter

Balböceği

Kizlar rabbim bir ikinmada dogurursunuz insallah
serpilcim dua et cnm insallah hayirli bir yaparsin cnmm  :opucuk:

sunga25 ((( Serpil )))

aralık sonuna kadar calısıcam ezgicim  ama bayramdan sonraki hafta sonu yavas yavas hazırlanmaya baslarım artık...

< ESLAL >

AMİN balböceği dualarınızı esirgemeyin bizlerden Allah bize kolay doğum sizlerinde göbüşlerine bebişler versin inş.

hmm biraz geç ayrılacaksın canım izne zor,yorucu olabilir senin için keşke daha önce çıkma imkanın olsa ama kısmet işte alıncaklar alınır bir günlük iş ama 30. haftadan sonra daha çabuk yoruluyor insan  :-\ 

Balböceği

AککORTįє

Alıntı yapılan: sunga25 ((( Serpil ))) - 25 Kasım , 2009, 13:50:24
aralık sonuna kadar calısıcam ezgicim  ama bayramdan sonraki hafta sonu yavas yavas hazırlanmaya baslarım artık...

çok geç değil mi ya, yani prosedür ne bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla geç yani. çok zorlanacaksın kuşum sen aralık sonuna kadar  :-\