Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Kızlar diyeceğim şu, kendi canınızın kıymetini bilin aman iyiyim diye saldırmayın her işe kimseye yaranılmıyor biz Allah c.c. rızası için diyoruz o niyetteyiz ama sömürülmekte bir yere kadar.

< ESLAL >

haklısınız kızlar bizmi çok abartıyoruz insanlarmı bukadar anlayışsız,anlamadım gitti herkes bi çeşit heeeee  :caca: :caca: yaa millet el üstünde duruyor çocuk doğurcak die biz başka bişey doğurcaz sanki töbe töbe  :'(
deim gibi ben iş için istemiyorum kimseyi iyi kötü ben görüyorum işimi ama doğum olsa kapısını çalıp bana yardım et diyebileceğim kimse yok burda bunuda biliyolar bi doğursam eşim nasıl bakar bize bebeği bile tutamaz  :honk: üstelik kayınpederimin izni yarın başlıyor ama onlar bayram sonra gelicekler  :caca: :caca:

DER!N

Tutar canım tutar hiç endişelenme, iş başa düşünce öyle yapılırki. Rabbim yardım etsin.

Ezgicim canım benim, benim kayınvalidem iş görmek maksatlı geldi o sebeple boğasım geliyor misal kahvaltı hazırlıyorum eli belinde kapıya dikilmiş bana bakıyor yapsın illa demiyorum ben, bari usulünce dursun cinlendirmesin beni.

Bebek doğunca da kalacaktı dediği laf ben bebek yıkayamam tutamam bile alt değiştiremem ee töbe töbe ne ...'a geliyosun ki o zaman.

Dostlar alışverişte görsün benimkinin hesabı

AککORTįє

ah canım ya Allah yardımcın olsun. her insan düşünceli duyarlı olmuyor işte. sana faydası olmayan insana (en olması gereken zamanda) sende ilerde yardım etmen gereken zamanlarda etmeyeceksin. ben böyle şeyleri hayatta unutmam, hayatta! benim kayınvalidem altımda annem bi sokak aşamda eltim karşı apartmada. herkes yakın ve herkes yanımda sürekli gelip gidiyorlar. yalnız değilim şükür Allah razı olsun. ama kesinlikle böyle şeyler çok önemli karşındaki insan seni düşünmüyorsa senin onu düşünmen gerek zamanda sende onu düşünmeyeceksin. Allah tan ben o durumda değilim çevremdeki insanlar düşünceli insanlar. ben, yapılanları asla unutmam.aman Allah ın da bulsun onun bana yardımı dokunmadı ama büyüklük bende kalsın ben edeyim asla demem. o yüzden siz elinizden geleni yapın kendi işini hallediyorsunuz sonuçta bide beni düşünün. olamaynda varsın kalsın öle. eşini yanınızda zaten kimseye de aman gel bana yardım et de demeyin, karşındaki insan düşünmedikten sonra.  :cussing:

DER!N

Rabbim hidayet nasib etsin. Ne diyeyim, bugünlerde en çok şöyle dua ediyorum bu halimle kime hakkım geçiyorsa Rabbime havale herşeyi hakkıyla gören ve bilendir. Amenna

< ESLAL >

haklısın canım öyleside çok zor bizimkiler işten kaçmaz senlik benlik bilmezler kayınvaldemde görümcemde ama bi gelselerdi  :cildir: kayınvaldem inanılmaz heycanlı herşeyimizi o aldı gün sayıyor ama onun tek heycanı torununa ee azcıkta anası nasiplenseydide fena olmazdı onun torun heycanı beni enterese etmiyor açıkçası  :icon_scratch: kendi annemde çalışıyor oyüzden gelemiyor ki sık sık geldi zaten şuan gelirse doğumdan sonra çok kalamıycak her telde dio yine iyi değilsen gelim kızım onlar gelene kadar die kadın yollarda sefil oldu zaten benim yüzümden  :sad1: off kendi stresimiz yetmiyormuş gibi bide bunları düşünüyoruz heeee  :caca:  :caca:

ilknurcum bende senin gibiyim yüzüm gülsede beynimden gitmez unutamam asla yaşadıklarımı ve bi gün mutlaka kusarım içimde tutamam  ve bukadar özel hassas bi dönemde beni bukadar yanlız bırakmalarınada tahammül edemiyorum ama bunları demiyorum onlara ben bakıyorum kendime çok şükür diyorum oda bizim ezginin hamileliği çok kolay geçiyor die anlatıyormuş  :cildir: :cildir: ne diyeyim Allah bize güç onlara anlayış versin  :amin: :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __Derin__ - 23 Kasım , 2009, 15:33:22
Rabbim hidayet nasib etsin. Ne diyeyim, bugünlerde en çok şöyle dua ediyorum bu halimle kime hakkım geçiyorsa Rabbime havale herşeyi hakkıyla gören ve bilendir. Amenna
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

ezgıcım aman dıyım bunlar ıcın sıkma guzel canını ...

anlayıssız lar

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

derincim nasılsın anlatsana neler hissediyorsun eee kızının artık eli kulagında  :hello2:

DER!N

Ne anlatayım canımcım :) son günler işte kızım kıpır kıpır o hareketleri bir daha hissedemeyeceğimi bilmek değişik bir duygu, insan mahzunlaşıyor ama kokusunu duyacağımı düşünmek anne olacağımı içimde tekrar etmek falan o his daha da başka.

Rabbim inşallah tüm hasletlerimizi dindirmek nasip eder.
İlk zamanki heyecanlar da bambaşkaydı, ilk üç ay heyecan dorukta bir yandan endişeler vs. sonra türlü türlü değişimler hafta hafta takip etmeler acaba ne yaşayacağım diye vesveseler kuruntular...
Sonra ultrasonda ilk kez görmek  daha dün gibi parmaklarını uzatmıştı dua eder gibi, sonra o geçti idrar kesesini midesini gördüm omurgasını saymıştık itiraf edeyim ağlamıştım. :)
O bitti 4 boyutlu hevesi başladı acaba sıkıntısı var mı gerçekten kız mı yoksa sürpriz erkek mi vs. hamd olsun sağlıklı bir bebek dendikten sonra bir iç çekiş şükretmek.
Kızımın sert sert tekmeleri azcık durda uyuyayım anneciğim diyip elimi karnımın altına koyup sanki ona sarılmış gibi uyumalar.

Hamd olsun herşeyi yaşadım, hiç olmayacak dediğimiz anda tek yumurtalıkla düşük sperm sayısıyla birlikte ve müdehalesiz bir bebek. Rabbimin hikmeti...Hamd olsun inş. kucağıma alıp doyasıya koklamak da nasib olur.
Rabbim bekleyen tüm kardeşlerimize nasip etsin. Her anı yaşanılası bir deneyim. Dahası yok anne oluyorum  :love9:

AککORTįє

harika özetlemişsin gülferciğim, Rabbim hayırlsıyla sonlandırmayıda nasip etsin hepimize  :amin:

DER!N

:amin: yavrukuşum  :amin:

Hayırlı vakitte, hayırla ve sağlıkla inş.

Bu arada kızıma kuzenler geliyor  :nazar:

vadi= muge & melis

DER!N

Sizler de anlatacaksınız inş. böyle öyle çabuk geçiyorki, an bile önemli kıymetini bilmek fazla vesveseli olmamak lazım.

--elif--

Alıntı yapılan: __Derin__ - 23 Kasım , 2009, 18:40:50
Ne anlatayım canımcım :) son günler işte kızım kıpır kıpır o hareketleri bir daha hissedemeyeceğimi bilmek değişik bir duygu, insan mahzunlaşıyor ama kokusunu duyacağımı düşünmek anne olacağımı içimde tekrar etmek falan o his daha da başka.

Rabbim inşallah tüm hasletlerimizi dindirmek nasip eder.
İlk zamanki heyecanlar da bambaşkaydı, ilk üç ay heyecan dorukta bir yandan endişeler vs. sonra türlü türlü değişimler hafta hafta takip etmeler acaba ne yaşayacağım diye vesveseler kuruntular...
Sonra ultrasonda ilk kez görmek  daha dün gibi parmaklarını uzatmıştı dua eder gibi, sonra o geçti idrar kesesini midesini gördüm omurgasını saymıştık itiraf edeyim ağlamıştım. :)
O bitti 4 boyutlu hevesi başladı acaba sıkıntısı var mı gerçekten kız mı yoksa sürpriz erkek mi vs. hamd olsun sağlıklı bir bebek dendikten sonra bir iç çekiş şükretmek.
Kızımın sert sert tekmeleri azcık durda uyuyayım anneciğim diyip elimi karnımın altına koyup sanki ona sarılmış gibi uyumalar.

Hamd olsun herşeyi yaşadım, hiç olmayacak dediğimiz anda tek yumurtalıkla düşük sperm sayısıyla birlikte ve müdehalesiz bir bebek. Rabbimin hikmeti...Hamd olsun inş. kucağıma alıp doyasıya koklamak da nasib olur.
Rabbim bekleyen tüm kardeşlerimize nasip etsin. Her anı yaşanılası bir deneyim. Dahası yok anne oluyorum  :love9:

9 aylık bi süreç ancak bu kadar güzel anlatılırdı heralde bende yolun sonundayım ama anlatmaya kalksam bu kadar güzel ifade edemezdim o 9 ayı heralde ne diyim RABBİM tez zamanda kucağına almayı nasip etsinde doğum hikayenide dinleyelim böyle