Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ya ben hıc sac bulmadım ewde supurge ıyı cekıyor yada dokulmuyor...

bende en nefret ettıgıms ey sactır ..mıgdem cok bulanır....

:love9: :love7: :love9:

DER!N

мiŁenα.

uzun saplı fırcalar oluyor ya ondan var ılk ıslıyom camasır suyu falan cıf dokuyom her yere ovalıyom fırcayla uzun ya sapı yormuyor da benı...sonra duruluyom sonra yerlerı cek pasla cekıyom gıdere dogru sonrada bezle yerlerı kuruluyom camını acıyom kendılıgınden kuruyor :k06:

KUZEY

AYY İLAHİ KIZLARR SIRAYLA BİRBİRİMİSE YARDIM EDELİM BENİM EW 6 AYDIR TEMİZLENMİO ANNEMDE KALDIĞIM İÇİN DOĞUMDAN ÖNCE TEMİSLİK YAPIP EWİME ÇIKICAM İNŞALLAH SONRA TEKRAR ANNEME MİSAFİRLER GELİP GİTSİN :suclu:

мiŁenα.

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ohh aslında hepınız cok sanslısınız degerlendırın...

ben ne kadar cabbalasamda ayrılamıyorum ew almadan kıraya cıkmıyor esım ew almak ıcınde bırıkm yapmak lazım....

32 mılyarımız var araba almak ıstıyoruz tekrar...ew amak ıstıyoruz olmuyor ıste oglum dogcak ona herseyı vermek ıstıyoruz paramız kalsın dıyoruz ...

yanı ewımız olmuyor :y25:

DER!N

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 20 Kasım , 2009, 12:15:40
uzun saplı fırcalar oluyor ya ondan var ılk ıslıyom camasır suyu falan cıf dokuyom her yere ovalıyom fırcayla uzun ya sapı yormuyor da benı...sonra duruluyom sonra yerlerı cek pasla cekıyom gıdere dogru sonrada bezle yerlerı kuruluyom camını acıyom kendılıgınden kuruyor :k06:

ben şu durumda kolumu kaldıramıyorum ki, kaldırıyorumda afedersiniz makata baskı oluyor  :honk: ve kasık sancısı gibi bişeyler  kollarım göğüs hizasında rahat

Tabii siz bilmezsiniz  :k06: ileriki aylarda şişlikler oluyor hani bulaşık süngeri vardır ya onu bile bir kaç kezden fazla sıkarsam avuçlarım şiddetli ağrıyor

bu ay oldum ben böyle ama sanırım normal şikayetler, bunlara rağmen direniyorum geçen aya nazaran hareketliyim çünkü bebiş göğüs kafesimden aşağıya indi nefes alışım kolaylaştı  :nazar:

DER!N

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 20 Kasım , 2009, 12:27:02
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ohh aslında hepınız cok sanslısınız degerlendırın...

ben ne kadar cabbalasamda ayrılamıyorum ew almadan kıraya cıkmıyor esım ew almak ıcınde bırıkm yapmak lazım....

32 mılyarımız var araba almak ıstıyoruz tekrar...ew amak ıstıyoruz olmuyor ıste oglum dogcak ona herseyı vermek ıstıyoruz paramız kalsın dıyoruz ...

yanı ewımız olmuyor :y25:

Kıyamam sana bükme dudağını daha çok gençsiniz ev de olur araba da olur yeterki sağlık sıhhat olsun.  ;)

DER!N

Alıntı yapılan: KUZEY - 20 Kasım , 2009, 12:24:40
AYY İLAHİ KIZLARR SIRAYLA BİRBİRİMİSE YARDIM EDELİM BENİM EW 6 AYDIR TEMİZLENMİO ANNEMDE KALDIĞIM İÇİN DOĞUMDAN ÖNCE TEMİSLİK YAPIP EWİME ÇIKICAM İNŞALLAH SONRA TEKRAR ANNEME MİSAFİRLER GELİP GİTSİN :suclu:

hadi ordan sıraylaymış, heba ettim kendimi nerdeydiniz  :k06:

мiŁenα.

yas erkende gulfer ıns olur ...

bakalım hıc bulaayanlar var yınede sukrolsun kıra derdımız yok .. :sad1:

..BahaR●●

arkadaşlar ben dün folbiolu 2 kere farklı zamanlarda içtim
günde 1 kere olması gerekiordu folik asitin
bişey olurmu acaba.......

DER!N

Ben folic plus kullanmıştım günde 3 tane alıyordum.

Folbiol günde bir kez alınıyor sanırım, ama zannetmiyorum zararı olsun.

KUZEY

Alıntı yapılan: __Derin__ - 20 Kasım , 2009, 12:31:10
Alıntı yapılan: KUZEY - 20 Kasım , 2009, 12:24:40

hadi ordan sıraylaymış, heba ettim kendimi nerdeydiniz  :k06:
:k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

DER!N

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 20 Kasım , 2009, 12:32:42
yas erkende gulfer ıns olur ...

bakalım hıc bulaayanlar var yınede sukrolsun kıra derdımız yok .. :sad1:

Olur olur hayırlısıyla hayırlı zamanda olsun inş. sırayla oluyor dededen nineden bir şeyler kalmadıysa çalışmakla yapınca sırayla ancak oluyor

мiŁenα.

ya kayınpder kaynım aew almıs...esım kayınpeder kaynım sergıelrı varmıs ..o sıı bıtırp parasıyla bır daıre alınmı o kaynımın..3 unun ortak tı ama kaynımın oldu..kayınpederde bu oturdugumuz ewı esıme bırakcak 3 katlı ama kucuk ew..eskı yanı bır benım oturdugum kat yenı ..oda ben ewlnemeden 1 yıl once yapılmıs...

baska kalcak bır yer yok ama esımın ısı ıyı allahtan bız yaparız zamanla ıns