Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

AککORTįє

bende evde kendi işimi görüyorum hatta oturmamaya çalışıyorum bu yüzden, ama işte ağır vasıta halinde dinlene dinlene maksat hareket olsun diye. öyle yada böyle bir şekilde geçecek bu günler Allah ın izniyle eşlerimizin sayesinde. kayınvalidemizin, annelerimizin yada yakınlarımızın yardımları sayesinde. Allah dermansız dert vermesin. bizimde, yavrularımızın da sağlıkları yerinde olsun yeterki. yeterki şu süreci sağlıklıca sonlandıralım. çok hayırlı mübarek dualar görüyorum rüyalarımda.. Rabbim son ana kadar hepimizin yardımcısı olsun  :amin:

< ESLAL >

amin canım hayır olsun rüyaların dediğin gibi hayırlısıyla sağlıcakla bitsin artık bu günler çok azkaldı  ama bende artık çok sıkıldığımı hissediyorum sanki hiç bitmiycek hep böyle kalıcakmışım gibi hissetmeye başladım  :cildir: :cildir:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hamıle arkadaşlar bızlerede dua edın sızlerın duası kabul olurmuş :amin: :amin: :amin:allahım saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın inşallah :amin: :amin: :amin:

DER!N

мiŁenα.

ıns ben okadar agırlasmam benımde esım allah razı olsun destekı ama gec gelıyor kaynanam hasta bana kım yardım etcek...

1 afta oldu supurge acmadım ..bırde ben agırlascam  oooooooooo kımse yetısemez bana :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

sarisinn

h.g ayşecim..senlen ben top lahanası gibi olacaz.öyle anlaşmıştık dime.bayırdan aşşağı yuvarlanarak gidecez.. :k06:
sen bir haftadır süpürge açmadın.ben birbuçuk aydır o süpürgeyi açmadım.. :k06: :k06:

мiŁenα.

ama benım zoruma gıdıyor ewımı ole gorunce havalar sogudu benım ew kutupta gıbı soguk oluyor kaldım kaynanamın ewınde ...

bırde korkuyorum usutmekten grıp olursam gotum dogrulmaz dıye...

ne yapım ben ..ama su top lahanadsı gıbı olcaz dedın ya evde lahana corbası var az yıym acıktım :ehi: :ehi:

sarisinn

:k06: :k06: :k06:afiyet bal olsun.tosununa yarasın...ben artık evimi temziletip öyle geçecem evime..ayrıca benimde ev kutuplardaki gibi.inşallah grip olmadan atlatırız.bende çok korkuyorum valla..
her odaya soyulmamış soğan koy canım.grip virüsünü emiyomuş hasta olmaktan kurtarıyomuş...

мiŁenα.

koyım canım sağol bılgı ıcın :opucuk: :opucuk:

bakalım t :opucuk:sunum og :opucuk:um ıyı olsun ben herseye razıyım

sarisinn

ayy senin tosununun pipisini yesinler..allah nazardan saklasın :nazar: :nazar:
ayşem dün annemle konuşuyoduk acaba ne olacak cinsiyeti diyee...konuşmanın üztüne gece rüyamda bi erkek çocuğu gördüm..altını değiştiriyorum..bakıyorum diyorumki bu erkek..güya benim çocuğum..cevap gibi geldi bu rğüya bana.bakalım hayırısı..

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 02 Kasım , 2009, 01:42:49
amin canım hayır olsun rüyaların dediğin gibi hayırlısıyla sağlıcakla bitsin artık bu günler çok azkaldı  ama bende artık çok sıkıldığımı hissediyorum sanki hiç bitmiycek hep böyle kalıcakmışım gibi hissetmeye başladım  :cildir: :cildir:

inş sağlıklıca hayırlıca atlatıcaz ezgicim ve bu günleride gülümseyerek hatırlıcaz! umarım  :k06:

Alıntı yapılan: parislim - 02 Kasım , 2009, 01:46:46
hamıle arkadaşlar bızlerede dua edın sızlerın duası kabul olurmuş :amin: :amin: :amin:allahım saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın inşallah :amin: :amin: :amin:

amin canım sağolasın inşallah dualarımız sizinle  :amin:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: sarışınn - 02 Kasım , 2009, 13:30:04
ayy senin tosununun pipisini yesinler..allah nazardan saklasın :nazar: :nazar:
ayşem dün annemle konuşuyoduk acaba ne olacak cinsiyeti diyee...konuşmanın üztüne gece rüyamda bi erkek çocuğu gördüm..altını değiştiriyorum..bakıyorum diyorumki bu erkek..güya benim çocuğum..cevap gibi geldi bu rğüya bana.bakalım hayırısı..

bana kızın olcak gıbı gelıyor ruyamda bende oglan cocugu gordum sarısın bembeyaz masmavı gozlu bır yakısıklı kı 2 gun oldu ruyayı gorelı mavı gozler gordum ıns oglum saglıklı gelsınde .. :amin:

sarisinn

hayırlısı bakalım..cumartesi gidecez cinsiyet için...

мiŁenα.

AککORTįє

:director: ARKADAŞLAR

ŞİMDİ SİZE BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM.SON ADET TARİHİM 22 NİSAN, BENİM ŞAFAK 86. 90 DESEK ÖNÜMDE 3 AY VAR. AMA BEN 7 AYLIK HAMİLEYİM. TEORİK OLARAK BENİM DOĞUMA 2 AY 10 GÜN KALMIŞ OLMASI GEREKİYOR. AMA İNTERNETTEKİ OTOMATİK HESAPLAYICILARDA SON ADET TARİHİMİ GİRDİĞİMDE MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ (YANİ 9 AY 10 GÜN ) OCAK 27 OLARAK GÖRÜNÜYOR.OCAK 27 DE BEN 10 AYLIK HAMİLE OLMUŞ OLUYORUM. BUGÜN AYIN 2 Sİ. BEN AYIN 4 ÜNDE TAM 28 HAFTALIK OLUYORUM.4 ARALIKTA 8 AYLIK , 5 OCAKTA 9 AYLIK VE YANİ DOĞAL OLARAKTA 15 OCAKTA TAM 9 AY 10 GÜN OLUYOR. YANLIŞ MI BİLİYORUM NEDİR BU PEKİ. NASIL BEN NETTE Kİ OTOMATİK HESAPLAYICIDA OCAK 27 OLARAK ÇIKIYORUM . E OZAMAN OCAK 27 DE TAM 9 AY 22 GÜNLÜK OLUYORUM. RİCA EDİYORUM; BANA BİRİ BU DURUMU AÇIKLASIN