Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

dün benimde hafif sancim oldu kasiklarim acidi bacaklarima vurdu  ::) dayanilmicak gibi deildi ama garibime gitti acaba böyle mi dogum sancisi dedim  :dontknow: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Sumeyracim benim sikayetlerim bitmez bacim ooo anlatmaya kalksam en iyisi susma hakkimi kullanayimsaka bir yana su gunlerin gecmesini bekliyorum hic sevmedim hamilelik durumunu cok agrim oldu sikayetim fazla oldu birde hasretle oglumu bekliyorumkavusacagimiz an yaklastikca sabirsiz endiseli ve de  uykusuz oluyorum kac gecedir duzgun uyumadim oglumu guzel karsilamaliyim ama hastaliklar birakmiyor ki grip iknci kere oldum hemd 3 hafta icinde keyfim pek yok rengim soldu canim aciyor yapacak bisey yok bekliyorumrabbim beterinden korusun aminn  acmA kutuyu soyletme kotuyu sumeyram dAha cok varda cepten yzaiyorum kafani sisirmeyeyim bacimsende benden farksizsin gerci ee anlat islerin bittimi hersey hazirmi heyecan nasil 

krizantem84

kizlar ben konu acamiyorum.buraya yazayim dedim bir hafta önce dogum yaptim :nazar: darisi size insallah hayirli,sagliklisiyla :amin: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: krizantem84 - 16 Aralık , 2011, 00:10:50
kizlar ben konu acamiyorum.buraya yazayim dedim bir hafta önce dogum yaptim :nazar: darisi size insallah hayirli,sagliklisiyla :amin: :nazar:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ADasim cok sevindim canim benim  :love9: Rabbim sana bagislasin  :amin:

minis33

Daha öncede yazmıstım sancı ile ilgili ben suan 32 haftadayım ama cuma günü kontrolde calışabilir izni aldım bilmiyorum iyimi yaptım ama dogumdan sonra yanımda kimsem olmuyacak en azından kızımı 5-6 aylık yapmak istiyorum bakıcıya filan vermeden:((
Ama doktor kendini iyi hissetmezsen raporunu değiştiriz dedi.Dün biraz temzilik yaptım öğleden sonra gece sancıdan uyuyamadım.sanırım artık pek yormamam gerek kendimi...

Aytii

minis bencede yorma kendini

bende aynı senin gibiydim

eşim gece işe gittiğinde ben işlerimi yetiştiremiyorum diye gece temizlik yapardım ve sonra yatağa gittiğimde sabaha kadar sancı çekerdim  :icon_pale:

benden sana tavsiye sakın yapma bidaha zor işler bırak evi b*k götürsün senden kıymetlimi

minis33

Valla pişman oldum şimdi kendimi yorduguma bide zaten temizlik ürünlerinden tedirgin oluyorum süt yogurt yiyorum ama etkilenmiyordur umarım kızım.sancı pek gececek gibi durmuyor raporuda biraz önce teslim ettim : :honk: :y25: ((inş düzelirimde bidaha iş filan yapmam:)

xxcansuxx

selm arkadaşlar... bende 1 haftadır aralıklı ev temizliği yaptım eşim yardımcı oldu ama çok yoruldum yaklaşık 10 gündürde bebeğim kilo almıyor istirahat edemediğimden etkilenmişmidr  :dontknow: :dontknow: drum suyumunda azaldığını söylüyor... cuma tekrar görecek çokda su içiyorum uyarısından beri 3 lt geçiyor günlük... ama azalmaya devm ediyor... kiloda almayınca sezeryandan kaçışım yok gibi  :honk: :honk:

ecrin.su79

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Aralık , 2011, 10:04:57
selm arkadaşlar... bende 1 haftadır aralıklı ev temizliği yaptım eşim yardımcı oldu ama çok yoruldum yaklaşık 10 gündürde bebeğim kilo almıyor istirahat edemediğimden etkilenmişmidr  :dontknow: :dontknow: drum suyumunda azaldığını söylüyor... cuma tekrar görecek çokda su içiyorum uyarısından beri 3 lt geçiyor günlük... ama azalmaya devm ediyor... kiloda almayınca sezeryandan kaçışım yok gibi  :honk: :honk:
canım sen işi gücü boşver bol bol dinlen bence tam dinlenmen gereken zamanlar şimdi  :icon_thumright: kiloda çok önemli endişelenme benimde geçen hafta konturolümde bebiş kilo almamış çıktı dr. aslında kilo alıyorda bebişler aşağı doğum kanalına doğru gidince kilo almamış gibi ultrasyon göstermiyor dedi yani problem yok  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ecrin.su79 - 29 Aralık , 2011, 02:24:01
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Aralık , 2011, 10:04:57
canım sen işi gücü boşver bol bol dinlen bence tam dinlenmen gereken zamanlar şimdi  :icon_thumright: kiloda çok önemli endişelenme benimde geçen hafta konturolümde bebiş kilo almamış çıktı dr. aslında kilo alıyorda bebişler aşağı doğum kanalına doğru gidince kilo almamış gibi ultrasyon göstermiyor dedi yani problem yok  :opucuk:
şimdi bol bol dinleniyorum zaten canım... demek senin drun böyle bir açıklama yaptı sağol canım ya doğrudur çünkü benim drum 2 seferdir şu baş femur vs ölçümlerini elime vermiyor hep dopplerine suyuna bakıyor... yüzünü bile göstermiyor  :dontknow: eşime kalsa bebişin kilosu iyi daha ne olsun diyor bir yanım hakveriyor diğer yanım neden almıyor diyordu senin cevabınla rahtladım... bu arada suyum normale çıktı şimdilik sorun yok şükür  :hieyt:

susanna

kizlar bol bol dinlenin bende 38. haftanin sonunda suyum azalmaya basladigi icin sezeryan oldum simdi keske son zamana kadar bekleseydim diyorum.

gercekten sezeryanin mecburi olduguna emin olmadan korkuyla bicak altina yatmayin olurmu

xxcansuxx

Alıntı yapılan: susanna - 01 Ocak , 2012, 15:37:27
kizlar bol bol dinlenin bende 38. haftanin sonunda suyum azalmaya basladigi icin sezeryan oldum simdi keske son zamana kadar bekleseydim diyorum.

gercekten sezeryanin mecburi olduguna emin olmadan korkuyla bicak altina yatmayin olurmu
canım ya geçen hafta bende öyle birşey atlattım 38+0 haftalık ol alalım dedi dr son kontrolde suyuma bakıp tarih verecekti günde 6-7 lt su içtim toparlamış dr şaşırdı yarın yine kontrolüm var ben yiyip içip yatıyorum inan iş falan gözümde değil ben dikişlerden zor kendime gelirim onun için korksamda tırssamda normal istiyorum inş. mecbur kalmayız sezeryana  :amin: :amin:

seda87

kızlar bende 35+5günlük oldum ama yaklaşık 1 aydır vajinamda sanki kemikler batıyor ban :y25: :y25:helede yatakta sağa sola dönerken gözlerimden yaşlar akıyor 10 dkdA dönüyorum bacaklarımı açamıyorum dönmek için :y25: :y25:doktora dedim normal dedi ama bazı hamilelerde hiç olmamış bu durum .o anda canımdan can çıkıyor resmen.bu son günlerde dahada fazlalaştı bu ağrı.ne yapmam lazım acaba yaa..orayı bıçakla kesiyorlar sanki mahvoluyorum anlatamam acısını. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:hiiiiiiç bir iş yapamıyorum resmen 2 haftadır .eğilirsem doğrulmam mümkün bile olmuyor
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 01 Ocak , 2012, 16:09:14
kızlar bende 35+5günlük oldum ama yaklaşık 1 aydır vajinamda sanki kemikler batıyor ban :y25: :y25:helede yatakta sağa sola dönerken gözlerimden yaşlar akıyor 10 dkdA dönüyorum bacaklarımı açamıyorum dönmek için :y25: :y25:doktora dedim normal dedi ama bazı hamilelerde hiç olmamış bu durum .o anda canımdan can çıkıyor resmen.bu son günlerde dahada fazlalaştı bu ağrı.ne yapmam lazım acaba yaa..orayı bıçakla kesiyorlar sanki mahvoluyorum anlatamam acısını. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:hiiiiiiç bir iş yapamıyorum resmen 2 haftadır .eğilirsem doğrulmam mümkün bile olmuyor
canım bu bendede vardı çok şiddetliydi dönerken vajinama kalçalarıma kemiklerimin uçları bıçak gibi batıyordu eşimi her döneceğimde uyandırıyordum ayaklarımı uzatsam kalça kemiklerim batıyordu dr normal dedi banada doğum yaklaşınca oluyormuş... ama 3-4 gündür o kadar şiddetli değil sanırım kemiklerim açıldı son safhasında artık... sadece alt tarfıma sancı giriyor çıkıyor... çok geçmiş olsu canım az kaldı hayırlısıyla bitecek bu sancılar-ağrılar  :amin: