MELEK TUANAM

Başlatan Tuana'NIN ANNESI TUBIS, 01 Kasım , 2007, 07:23:34

« önceki - sonraki »

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

DUNYA GUZELI MELEGIM,

ALMAYADA  19.MART.2007'DE 3,500 KG. 50 CM. DOGDU. ONU GORDUGUMDE DUNYAYA YENI AMA COK GUZEL BIR MELEK GELDIGINI DUSUNMUSTUM....

UMARIZ BIZDE SIZLER GIBI  BURAYI ILKLERIMIZLE DOLDURURUZ,YERYUZUNDEKI EN GUZEL SEYLERIN ILKLERINI OKUMAK VEDE ONLARI SIZLERLE PAYLASMAKTAN BUYUK BIR HAZ ALACAGIMIZI SOYLEMEK ISTIYORUM.....

UMARIM  GUZEL MELEGIMI VE BENIDE ARANIZA ALIR SAYFAMIZI  BOS BIRAKMAZSINIZ....

HEPINIZEEE KUCAK DOLUSU  :hello2: SEVGILER VEDE  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

jbdun

hoşgeldinizzzz :hello2:
Tuana'nın sayfası hayırlı olsun, resimler bekliyoruz en kısa zamanda :icon_thumright:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

TESKKUR EDERIM HOSGELDINIZ  SAYFAMIZA....SIMDI ONU HALETMEYE CALISIYORDUM INSALLAH EN KISA SUREDE RESIMLERIMIZI SIZLERLE PAYLASACAGIZ... AYRICA KIZINIZ COK GUZEL VE COK SIRIN MASALLAHH :nazar: :nazar:...

jbdun

tşk ederim, bizim sayfaya da bekleriz ;)
merakla bekliyorum resimleri  :icon_thumright: yarım saate çıkıcam şimdi göremezsem sonra bakarım ;)

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

SIZIN ICIN HEMEN EKLEYEYIM BIR TANE EN KISA SUREDE UGRAYACAGIM SAYFANIZA...

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

TUANA'NIN HAYATTAKI 2.GUNU  :love9: :love9: :love9:

jbdun

tşk ederim,
:nazar: :nazar: :nazar:
maaşallah çok tatlı tuana bebek,Allah bahtını güzel etsin :nazar:

hangi ülke ve şehirdensiniz?
ben aydındayım, ama aslen istanbul  ;D

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Teskkurler  :amin: allah hepimizin bebeklerinin bahtini acik etsin..

Biz Almanya'dayiz ama bizde daha once istanbul'daydik  suanda Frenkfurtta yasiyoruz..

jbdun

jbdun

almanyadan olan arkadaşlarımız var forumda ;)
ben çıkıyorum okul için hazırlanmalıyım, sana iyi paylaşımlar canım :icon_thumright: :hello:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: jbdun - 01 Kasım , 2007, 07:54:22
Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 01 Kasım , 2007, 07:44:36
TUANA'NIN HAYATTAKI 2.GUNU  :love9: :love9: :love9:

resim yok :icon_scratch:

jbdun resimler var sanirim sen goremiyorsun ayrica tuana benim yigenim tubiste kuzenim:))

-Butterfly-

01 Kasım , 2007, 08:14:48 #12 Son düzenlenme: 01 Kasım , 2007, 08:18:31 Buse & Ayberk
Melek yuzlum,

Her nekadar  yuzunu goremesem o guzel kokunu duyamasamda sunu bilki  kalben hep yaninizdayim.Annen benim kuzenim degil melegim kardesim onun icin sende benim oz ve oz yigenimsin.Sen anneciginin karninda henuz varolma savasi verirken  biz annenciginle senin ilgili hep hayaller kurduk.Annen her ay karninda senin varoldugunu dusenerek surekli husarana ugruyor ve uzuntuden kahroluyordu.Allah onun kadar iyi yurekli bir insani bir kez daha husrana ugratmak istemedigi icin  seni ona o guzel kokunla verdi...

Annecigin ilk  hamile haberini bana verdi melegim "ablacim test yaptim sanirim hamileyim" dediginde ondan cok ben sevinmistim.Sonrasinda hastaneden aldigi haberi hemen bana sms yoluyla haber vermesiyle ciglik atmistimm SUPER SUPPPERRR bir haberdi.Ben daha sen annenin karnindayken hep ona soyluyordum bu kiz cok guzel olacak diye.Zaten benim guzel Kardesimin  cirkin kizi olma sansi yuzde kacki....

Canim benim ne iyi ettinde buraya geldin. Gunun 3 saati seninle telefonle geciriyorum diger 3 saatinide burada gecireyim ne mutlu bana...

Allah sana ve guzel melegime uzun omurler versin.Allah sizinlerin bana acisini gostermesin sunu bilinki ayberk benim icin neyse sizlerde osunuz  sen benim kizim gibiydin  simdi  tuanada benim kizim oldu. Hic kizim olmadi diye uzulmuyorum cunku sen ve tuanam var..

Sizleri cokk ama cok seviyorummmmm :love9: :love9: :love9: :love9:

Almiş'inAnniş'i

hoş geldiniz forumumuza  :occasion16:

güzel tuana  :opucuk: ve onun güzel annesi  :opucuk:

umarım sayfanız hep güzel haberlerle dolu olur  :amin:

aslio

Hoşgeldiniz sayfanız hayırlı olsun :flowers: :flowers:
Tuanaya da  :nazar: Ece ablasıda öpüyor miniği