MELEK TUANAM

Başlatan Tuana'NIN ANNESI TUBIS, 01 Kasım , 2007, 07:23:34

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  adaletcim kırıldım yaww gülmekten uzun ömürlü olursun inşallahh

semra

:nazar: :nazar: :nazar:degmesin tuanaya cok tatli :hungry: :hungry:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: adalet - 18 Kasım , 2007, 17:57:08
yaw cok ayip olacak ama  :k06: ben bu guzel prensesi oglan diye biliyordum ama caktirmadim sonra pembis elbiselerini gorunce anladim presesmis  :k06:

masallah cok guzel bir kiz yaw bende istiyorum  :'(

:k06: :k06: :k06:hic onemli digil bunu ilk boyle zanneden siz digilsiniz.evet biraz erkeksi bi gorunumu var.ama saclari uzayinca degisecek insallah.bizde bu yuzden pembelerimizi sik giyiniyoruz.ve daha cok sapka kullanmaya özen gösteriyoruz.burdanda sizi  cok:opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers:kizimla beraber tabii

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

18 Kasım , 2007, 20:16:26 #78 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2007, 20:18:39 Tuana'NIN ANNESI TUBIS
Alıntı yapılan: semra - 18 Kasım , 2007, 18:04:26
:nazar: :nazar: :nazar:degmesin tuanaya cok tatli :hungry: :hungry:

sizinkinin de bizimkinden asagi kalir hali yok hani  :nazar: :nazar: bu arada sayfamizi ziyaret ettiginiz icinde cok tesekkurler.bizde sizin sayfanizi en kisa zamanda ziyaret edicez.o fistigida benim yerime minciklayin biraz :hungry: :hungry:bunlarda bizden melegimle beraber :flowers: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

benim guzeller guzeli melegim ne yapiyormus bakimm :)) demek benim cimcimemi erkege benzettiniz :caca:  yirimmm ben onuu beeeee tombiskommmmm  ;D ;D

Tebessüm :)

valla ben erekeğe benzetemedim ne yalan söyliyim :D fıssstık gibi bir hatun işte, gözlerine bitiyorum zaten. Allah nazarlardan saklasın :nazar: öptüüük :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: ayşegül - 18 Kasım , 2007, 21:31:52
valla ben erekeğe benzetemedim ne yalan söyliyim :D fıssstık gibi bir hatun işte, gözlerine bitiyorum zaten. Allah nazarlardan saklasın :nazar: öptüüük :opucuk:

sagol canim yaaaaaaa ama ben bu isi yuzdelemeye koyarsam yude 40i erkege benzetiyo bide ben saclarini kestim tipki rus erkek cocuklarina benzedi  :ehi: :ehi:
ama simdi duzelttik tabii bunlar oglusuna ve sana :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

duru boncuk

tubiş bende sevdaya yardım ederim o alman kasaplarını bir güzel benzetiriz sen sıkma canını canım hislerine güven uyurken falan dene anlarsın o zaman sen sıkma canını aptal onlar galibaa yaaa bak çok sinirlendim şimdi ben yaa :violent1: :violent1: :violent1:meleğimi deneme tahtasıımı yapacaklarmış
bence de süper bir hatun bu kimmiş onu erkek sanan  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

18 Kasım , 2007, 22:53:29 #83 Son düzenlenme: 19 Kasım , 2007, 01:02:37 Tuana'NIN ANNESI TUBIS
BUGUN MELEGIMLE GUNE FARKLI UYANDIK....

Bu sabah bebisimin gulucukleriyle uyandik.onceden hep ehe ehe yada mizmizlanmalariyla kalkardik.neyse kizimizla gecirdigimiz yatak keyfinden sonra

melegimin altini temizledim ve karnini doyurdum daha sonra kahvalti hazirlamak uzere mutfaga gectim.pazar gunleri ailemle yaptigim kahvalti benim icin cok

ozeldir.ama melegim bu özel kahvaltiya farkli bi mutluluk katti.biz kahvaltimizi yaparken onu yurutecine koymus yanimizda bizi seyrediyo ve kafasini masaya uzatmaya calisiyordu.

Birden yuruteciyle babacigina dogru yurudu.ve ellerini babacigina dogrultarak havaya kaldirdi
veeeeeee baba dedi :hieyt: :hieyt:....

babamizin gozleri doldu.ben cok sasirdim o an kaldim oyle.ikimizde ayni anda yerimizden firlayip melegimi kucagima almak istedim ama babamiz daha once kapti bebisimi.bol öpüsmeden sonra sira bana geldi yiye bildigim kadar yedim melegimi.

Canim kizim benim hergun bizi bir hareketinle sasirtiyor mutlu ediyosun.evimizin mutluluk kaynagi anneciginin sikintili yanliz hayatina esi bulunmayan bi

dost oldun.Allah seni basimizdan bir omur boyu eksik etmesin melegim.bir omrumu senin kokunla senin ilklerinle geciririm.

sen tek gulusunle kalbimi yerinden oynatan beni mutlulugun doruklarina cikaran birtanecik melegimsin.
   evimin,yuregimin,mutlulugumun mavi dunyasi.

SENI COOOOOOOOK SEVIYORUZ.nurum benim :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ANNECIGIN          

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

18 Kasım , 2007, 23:15:00 #84 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2007, 23:18:20 Tuana'NIN ANNESI TUBIS
tesekkur ederiz teyzeleri sizler bizim morel kaynagimizsiniz sizler varken biz boyle seyleri kafamiza takmayiz.

sevgili özgülcügüm......

hemen soylim erkek zannedeni (ADALET)teyzesi :k06: :k06: :k06:

duru boncuk

:muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:valla tubiş çok sevindim yaaa kızım demiş kadar oldum canım benim benim içinde mıncıkla biraz olurmuu :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: özgül-duru - 18 Kasım , 2007, 23:32:06
:muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:valla tubiş çok sevindim yaaa kızım demiş kadar oldum canım benim benim içinde mıncıkla biraz olurmuu :opucuk: :opucuk: :opucuk:

olur ama sizde minciklamak sartiyla :hungry: :hungry:

sevda

Canım benim ne güzel bir sevinç yaşamışsınız ama dur sennn daha ne güzel günleriniz olucak hele birde anne desin sana ozaman gör sevinci bu daha başka birşey yaaa tabiii abada güzel ama anne daha fazla güzel babalar kısmasın bana... :suclu:

adalet

canim zaten guzeligine diyecek yok masallah ay paraci gibi  :nazar: :nazar:
iyi anlamda oglanlara benzetim  :k06:

-Butterfly-