MELEK TUANAM

Başlatan Tuana'NIN ANNESI TUBIS, 01 Kasım , 2007, 07:23:34

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

19 da bu ayin  tam  8 aylik olacak minik kelebegim 9. ayin gun alacak :))

duru boncuk

9.ayınız umarım size sağlık ve mutluluk getirir tubiş cim  :occasion16: :occasion16: :wav: :wav:dişleriniz biraz olsun rahatlar umarım  :amin: :amin:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 20 Kasım , 2007, 00:13:54
19 da bu ayin  tam  8 aylik olacak minik kelebegim 9. ayin gun alacak :))

tesekkurler ablam aybercigimide her yeriden :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: özgül-duru - 20 Kasım , 2007, 00:29:10
9.ayınız umarım size sağlık ve mutluluk getirir tubiş cim  :occasion16: :occasion16: :wav: :wav:dişleriniz biraz olsun rahatlar umarım  :amin: :amin:

tesekkurler ozgulcugum dis konusunada gelince insallah diyelim allah dualarinizi basimmizdan eksik etmesin findik kurdumada :opucuk: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

yaprak ben cevaplayayim :)

anne  baba karisimi ama  gozlerinin iriligi  sadece babaya benziyor :)

sevda

Yaaaa en kısa zamanda biryerlerde bulaşalımda yiyelim bunları artıkın yaaa böylee netten olmuyo.... :-[ :opucuk:

şerife Berat

merhabalar canım tuanamızın resımlerını yenı gordum çok tatlı çıkmış maşşallah  :nazar:
doktorlarıda eshefle kınıyorum yanı daha 8 . ayını yenı doldurmus bı bebege narkoz vermek ne buyuk cesarettır kı teklıf edıyorlar boyle bişeyi  :honk: burada bıcok hastanede dogumun ertesı gunu kulaklarından bı problemı varmı dıye test edıyorlar makınaya baglı bı cubugu kulagına takıyorlar eger duyuyorsa ısık yanıyor .
bızdede sızınkıne benzer bı problem vardı kulagının bı tanesı duymuyor ama korkmayın dogumda pıslık kacmıs da olabılır demıstı doktorumuz,20. gun tekrar kontrol edecegını soyledı şükürler olsunki sonuç temizdi.

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: şerife Berat - 20 Kasım , 2007, 13:34:13
merhabalar canım tuanamızın resımlerını yenı gordum çok tatlı çıkmış maşşallah  :nazar:
doktorlarıda eshefle kınıyorum yanı daha 8 . ayını yenı doldurmus bı bebege narkoz vermek ne buyuk cesarettır kı teklıf edıyorlar boyle bişeyi  :honk: burada bıcok hastanede dogumun ertesı gunu kulaklarından bı problemı varmı dıye test edıyorlar makınaya baglı bı cubugu kulagına takıyorlar eger duyuyorsa ısık yanıyor .
bızdede sızınkıne benzer bı problem vardı kulagının bı tanesı duymuyor ama korkmayın dogumda pıslık kacmıs da olabılır demıstı doktorumuz,20. gun tekrar kontrol edecegını soyledı şükürler olsunki sonuç temizdi.
a

bizede ayni sekilde dediler pislik kacmis olabilir kulagina diye.ama dr lar ozel cihazlarla kontrol ettiler herhangi pislik yoktu kulaklarda.hastaneden ciktigimizda farkli ozel bi klinige goturduk ordada sonuc negatifdi.ama bu seferki dr umuz daha cok kucuk duyma organlari tam gelismemiste olabilir dedi.bu seferde kizimin huzurlu sessiz bi ani olmadigindan makinalar yanlis cevap veriyo.ama ben biliyorum kizim duyuyo.
bu arada ali berat nasil neler yapiyomus kucuk melek
:k06:baska bi tuananin sayfasinda benim tuanama talib olmussunuz :toothy10: :toothy10: :toothy10:cok guldum
yakisikliya ve annecigine :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: yaprak - 20 Kasım , 2007, 02:55:42
bu arada kime benziyo tuana tayibe?

buse abla cevaplamis ama bende soyle soylim burundan yukarisi babaya burunda icinde olmak sartiyla burun deliklerinden asagisida bana :ehi: :ehi: :ehi:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: sevda - 20 Kasım , 2007, 11:35:25
Yaaaa en kısa zamanda biryerlerde bulaşalımda yiyelim bunları artıkın yaaa böylee netten olmuyo.... :-[ :opucuk:

kesinlikle seninle hem fikirim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

adalet

guel kiz ve annesi nasilarmis
8 aynizda ktlu olsun  :flowers:

opuyorum guzel prensesi  :opucuk:

jbdun

güzelleri güzeli tuanamız 9.ayına girmiş, hayırlı uğurlu olsun :flowers:
ve annesi maaşallah tuanaya, allah nazarlardan saklasın, çok ama çok tatlı bi bebek, ayyy tam yemelik bu yawww :hungry: :hungry: :nazar: :nazar:
ana- kız resimlerinizi göremiycez miii, hadi sen de resmini koy canım, merak ettimm demek burun delikleri ve aşasısana benziyo :toothy10:

boncuk gözlünü ve seni :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: jbdun - 20 Kasım , 2007, 19:57:12
güzelleri güzeli tuanamız 9.ayına girmiş, hayırlı uğurlu olsun :flowers:
ve annesi maaşallah tuanaya, allah nazarlardan saklasın, çok ama çok tatlı bi bebek, ayyy tam yemelik bu yawww :hungry: :hungry: :nazar: :nazar:
ana- kız resimlerinizi göremiycez miii, hadi sen de resmini koy canım, merak ettimm demek burun delikleri ve aşasısana benziyo :toothy10:

boncuk gözlünü ve seni :opucuk:

fazla kilolarimdan dolayi kendimle barisik yasayamiyorum dolayisiylada resim eklemiyorum artik eskisi gibi bol bol resimde cekinmiyorum.ama sizin icin eklicem bi tane yada bunuyapmak icin yardim istemem gerekiyo benim resimleri genelde hep canim kuzenim halleder.
minigimizide cok :opucuk: :opucuk:guzel sozler icinde tesekkurler.minigimle beraber kocaman :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

BENCE KLASİK BİR LAF AMA GERÇEKTEN ANLAMLI BİR LAF DİYE DÜŞÜNÜYORUM DIŞ GÖRÜNÜŞ DEĞİL İÇ GÜZELLİĞİN DAHA ÖNEMLİDİR İNSANLARIN VE EMİNİMKİ SENİN KALBİNİN AYNASI YÜZÜNE YANSIYANLARDANSIN BEN SENİN NEKADAR İÇTEN OLDUĞUNU BİLİYORUM RESİM KOYMASANDA BUSE GİBİ GÜZEL KALPLİ BİR İNSANLA UZUN YILLAR BERABER OLMANIZ BİLE SENİN NEKADAR DOĞRU KARARLAR VERİĞİNİ VE NEKADAR GÜZEL OLDUĞUNU GÖSTERİYOR....

duru boncuk

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 20 Kasım , 2007, 14:26:45
Alıntı yapılan: yaprak - 20 Kasım , 2007, 02:55:42
bu arada kime benziyo tuana tayibe?

buse abla cevaplamis ama bende soyle soylim burundan yukarisi babaya burunda icinde olmak sartiyla burun deliklerinden asagisida bana :ehi: :ehi: :ehi:
ay çok yaşa emi tubiş yaaaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: