28 Nisan , 2024, 17:55:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Esiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız????

Başlatan Balböceği, 13 Ekim , 2009, 22:10:02

« önceki - sonraki »

Balböceği

arkdslar siz hangisini dersiniz

a-Duymazliktan gelirim
  b-TAM O PIRTLARKEN ÖSKÜRMEYE BAŞLARIM BÖYLECE DUYDUĞUMU ANLAMAZ
  c-BENDE PIRTLARIM
  d-KARNINMI BOZUK SEVGİLİM DERİM
  e-KAÇARIM

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

can yine cannnn

BURDA BİR ŞIK EKSİK BENCE BEN ONDAN ÇOK UTANIRIM :toothy10: :toothy10:

TABİKİ

Duymazliktan gelirim :icon_pale: :icon_pale:
can dediklerim....

****EMOŞİNN****

bir şık eksik ben kafasına terliği geçiririm hiç tahammül edemem

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

can dediklerim....

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 14 Ekim , 2009, 00:06:35
nolur nolmaz kçim tedbirimi alimmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
BEN KAÇAMAM VALLA UTANCIMDAN
2 ÇOK SAMİMİ ARKADAŞIM VARDI HALADAHA VARDA NEYSE
BİRİNİN EVİNDEN KALIYOZ OGÜN ALLAM BUNLAR SOĞUKMU ALMIŞ NE BİRİ PIRT  :ehi:DİĞERİ BOM  :ehi:TEKRAR TIRT  :toothy10:TIRT :toothy10: :toothy10: :toothy10:
AY YEMİN EDERİM BEN UTANCIMDAN KIRMIZI PANCARA DÖNDÜMDE ONLAR GIK DEMEDİ YA
HALA DAHA BİR ARAYA GELİNCE VARYA SAKIN BENİM YANIMDA YAPMATYIN DERİM AMA NAFİLE  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:DOKTOR ÖLDÜRÜYOMUŞLAR :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cc sıkkı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benım bı arkadasım vardı yenı evlıydıler  aksam uzerı yatmaya gıdıyomus esı gıt demıs bende gelıyom esının oday gıttını sanmıs bı bırtlamıs esıde bagırmıs yırtılırsın dıye megerse adam mutfaga gıtmıs su ıcmeye :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

vuslat

Alıntı yapılan: ***emoşınn*** - 13 Ekim , 2009, 23:43:35
bir şık eksik ben kafasına terliği geçiririm hiç tahammül edemem
bende vallaa...  :icon_thumright: en sinir olduğum şeydir..  ben onun yanında kendime dikkat ediyorsam oda edicek

[/ur

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

βαlκιz

valla o yaparsa bende yaparım utanmam çekinmem kocamdanmı çekincemm insanlık hali olabilirr yaniii  :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: balkız - 14 Ekim , 2009, 17:54:28
valla o yaparsa bende yaparım utanmam çekinmem kocamdanmı çekincemm insanlık hali olabilirr yaniii  :k06:

:suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

perçem

benim eşim yapar yanımda herkezin eşi yapıyodur eminim yapmasında adamın karnına sancımı olsun canım :ehi: :toothy10:bende yaparım nolcakki :laughing7: :toothy10: :ehi: :k06:
meleğim gelde hasretimi bitir

Demet_dk

hiç bişey yapmam gayet doğal bişey
hatta bende yaparım  :tongue3:

Balböceği