28 Nisan , 2024, 11:20:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Esiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız????

Başlatan Balböceği, 13 Ekim , 2009, 22:10:02

« önceki - sonraki »

pelda21

vala erkekler utanmıyo bizimki evlendigimizin ilk 3 ayı utanıyodu dışarı çıkıyodu kışa girince of edemiyom her seferde dışarı çıkam salıyodu oturdugu yerden beni çok kızdırıyodu ne yapam alıştım 3 yılda ama ben kesinlikle karşıyım çocuguma kötü örnek olur.

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Mayıs , 2011, 20:27:28

Ay yok anacim dogal falan olamaz wc diye bisey var ..  :k06: :igrenc:

bencede, olaki yanimda yapti assskimmmm askimiziii olduruyooosunnnnn derim  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

aşkitoom

benim eşim hiç yanımda bilerek pırtlamadı  :ehi: ama 2 kez bilmeden yaptı, sıkışmış lavaboya koşarken pırtladı  :toothy10: :toothy10:

hümeyra_t_e

benimki de hiç yapmadı yanımda ama yapsa heralde çok bozulurum saygısızmısın nesin derim onuda bozarım  :k06:

FİGENN

daha yapmadı ama ilerleyen yıllarda bekliyorum  :toothy10:

ZAHİR

nie öyle diyosunuz kızlar ya insanlık hali bu olabilir :))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

banu_fth

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 23 Mayıs , 2011, 18:23:48
Alıntı yapılan: DİLVİN - 23 Mayıs , 2011, 18:19:41
Alıntı yapılan: βαlκιz - 31 Mart , 2011, 00:50:55
ayy ailecek yapıyoruz bizz :toothy10: büyükten küçüge dogru sırayla :ehi:

çatalakkkkkkk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

valla biz de öle .. henüz 3.şahıs da benim göbüşümde olduğundan acaip gaz yapıor ..
dr bile bebişi bulamadı gazdan ilk başta  :ehi: :ehi:
biz o konuya sabitlenmiyoruz . . olan oluyor .. kimse bahsini yapmıyor ..  :toothy10:
kışın çok oluyro .. dışarda üşüoz .. yorgan altında sıcakta gazlar fora  ;D
belki ayıp ama . . karı koca arasında ayıp olmaz ..  :k06:

hala aynı fikirdeyim  :ehi: :ehi: :ehi:
hem artık 3. şahısta geldi ve o da pırtlıyo öle doğal ki .. hiç çaktırmıyo arada öksürüyo  :toothy10: :toothy10:
babası hııı hiç anlamadım diyo pırtladığını  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ben görmedim biz öyle seylere alışkın değiliz anam  :ehi: :ehi:

Valla hako ne bebekliğinde nede şimdi çok nadir yapıyor  :nazar: :nazar:

banu_fth

benimki buluttan gaz kapıyo .. hemen üşütüyo .. e sütte içiyo ya hala emiyo haliyle gazlı..
işe gelip gidiyoruz belki burda üşütüyo bilemiorum .. ama ailecek gazlıyız zate ..
24 saat birlikteyiz .. tabi bizim için doğal olcak artık ..
işte evde heryerde birlikteyiz ..  :-ooo :ehi: :ehi:

burcum

bende ilk başlarda yadırgadım sonra alıştım hamileyken nasıl bir gaz oldu bende ilk başlarda 5 dk da bir odadan çıkıp yapıyordum daha sonra koyverdim gitti :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 07 Kasım , 2012, 17:11:36
bende ilk başlarda yadırgadım sonra alıştım hamileyken nasıl bir gaz oldu bende ilk başlarda 5 dk da bir odadan çıkıp yapıyordum daha sonra koyverdim gitti :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynen bende ne olduysa ondan sona oldu zaten .. iki dk ya bi çıkıodum .. kış hamilesiyim zate  :caca:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: soğuk alıyom habire çalışıoz iş yerinde soğuk alıyorum ...

almila__

bizim ki hem yapıyor hemde gülmekten bana cevap da veremiyor nası yaptım kaçtı die :-ooo :-ooo :-ooo
bana oklavayla onu wc ye kovalıyorum git orda yap die :violent1: :violent1: :toothy10: :ehi: