28 Nisan , 2024, 12:04:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Esiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız????

Başlatan Balböceği, 13 Ekim , 2009, 22:10:02

« önceki - sonraki »

aydinays

Kızlar hamileler çok gazlı olurmuş. Ya siz hamileyken ne yaptınız eşinizin yanında??? :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: aydinays - 25 Mart , 2011, 21:37:59
Kızlar hamileler çok gazlı olurmuş. Ya siz hamileyken ne yaptınız eşinizin yanında??? :laughing7: :laughing7: :laughing7:

tuttum tutmaya çalıştım  :ehi: :ehi: :ehi:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Lă_Tăhzen!

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

aydinays

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 22:03:58

tuttum tutmaya çalıştım  :ehi: :ehi: :ehi:

bEN BİR TUTARIM İKİ TUTARIM HERHALDE.  :-[ :-[ :-[
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tutma tatlım rahat ol gaz çok sıkıştırıyor sonra  :icon_thumright: O da yapar ödeşirsiniz  :k06:

aydinays

Kızlar biz eşimle daha komiğiz. Sabahları benim midem bulanmaya başladı bir baktım benim eşimde başladı öğürmeye. Hayırdır dedim sende de var bebek???  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:
Kıyamam utandı sonra :honk: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

serife26

aydınays valla kaçırmamaya da dikkat ettim ben:)başarılı da oldum sayılır,utanır insan ya,hem utanmadan ziyade onun bana saygısında azalma olur,ilişkimiz yalama olur gibime geliyor,fazla yüzgöz olmamak lazım erkek milletiyle :laughing7:
ben de duymazdan gelirim ki bi kez başıma geldi,gülerken kaçırdı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ben de noluoo beah fln dedim duymamış gibi,o hala gülüoo fln,mahvoldu kahkaha atmaktan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: madem dikkat ediyo ben de ele vermem onu,utanmasın ki utandırmasın,insanlık hali :k06:

serra_emine

bu konuda bızım serra sagolsun bıze bırakmaz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çok bırtlıyo yaaaa allahım :ehi: :ehi: :ehi: birde
ıllakı soyluyor anne bırt dediiiiiii dıyoo  :ehi: :ehi: çok sık yapıyo gazlı bayaaa bızım kız heralde :ehi: :ehi: :ehi: uykusunda bıle yapıor :ehi: babasına bıle baba bırt dediiii dıyo poposunu gosterıyor bıde :ehi: :ehi: :ehi: hey allahım yaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: serra_emine - 27 Mart , 2011, 17:28:02
bu konuda bızım serra sagolsun bıze bırakmaz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çok bırtlıyo yaaaa allahım :ehi: :ehi: :ehi: birde
ıllakı soyluyor anne bırt dediiiiiii dıyoo  :ehi: :ehi: çok sık yapıyo gazlı bayaaa bızım kız heralde :ehi: :ehi: :ehi: uykusunda bıle yapıor :ehi: babasına bıle baba bırt dediiii dıyo poposunu gosterıyor bıde :ehi: :ehi: :ehi: hey allahım yaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: yavrum yaa :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: serra_emine - 27 Mart , 2011, 17:28:02
yerim onu bn :ehi:

çağınım

gayet doğal bişi yanii gaz çıkarmak

ama ben yinede uyarırım yani sonuçta wc diye bişi var olmaz yanii çok ayıp eşi bile olsa böyle şeyler yanında hoş değiil bence  :tongue3: :ehi:

$£F!k@

gülerim ama babamın sozu vardır bırısı pırtlattımı hep o  gelır aklıma ;ossuruğa gülenin ossuruk kadar aklı yok der;  :ehi: :ehi:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

:k06:
bilmeden yaptıysa duymamzlıktn gelirim...
bilerek yaptıysaaaa....
yine duymamazlktn gelirm :k06: