28 Nisan , 2024, 12:05:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeklerinizi Nasıl Uyutuyorsunuz

Başlatan ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ, 08 Ekim , 2007, 20:22:05

« önceki - sonraki »

βαlκιz

evet canım şimdiden düzelt valla ben çok ugrastım olmadıı ikisiylede yapamıyorum birini uyutsam digerini kim uyutcak..
eşim zaten yorgun argın geliyo kıyamam ona..bende hergün banyo yaptırıyorum aynı saatte bebek yagıyla masaj yapıyorum..nafileee  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

benimki banyo yaparken çıldırıyo çok ağlıyo korktu sudan  :cildir:

βαlκιz

benimde ugur istanbuldan geldimizden beri zor yıkıyorum ablamın eli agır geldi demek yıkarken
korktu demek yavrum..bende banyo yaptırırken şarkı söylüyorum biraz gıdıklıyorum unutuyo yıkancagını alışıyo sonraa  :k06: bikaç kere daha su deyer deymez çıkmak zorunda kaldık banyodan bi çıglık atıyoo biri duysa napıyolar çocuga diceklerr  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

dorukta banyo küvetini görür görmez tuhaflaşıyo ters ters bakıyo küvetine
annem bi defa muluğun altına tuttu elini o zamandan beri böyle  :dontknow:

gamzela

dün gece bende beşiğine koydum ışık da loş bıraktım uyumadı tabii başladı ağlamayabeş dakika sonra aldım kucağıma.peki sonrasında ne yapacağım nasıl uyutacağım mecburen başladım sallamaya.
gmz

unicornn

peki gunduz uykusunu uyutmay nası alıştırdınız?
memede alışmasın diolar ...
yanına yatıp piş piş yaparak mı uyur nası uyutuyosunuz siz
benimki 2 aylk ve yattığı yerde sızarsa kendi kendine uyuyo
o da nadiren :((

βαlκιz

Alıntı yapılan: unicornn - 01 Mart , 2010, 15:46:15
ben ozamanlar 2 aylıkken falan emzirip mama verip yatırıyodum beşige kendi kendine uyuyodu hiç
pış pış yapmadım sallamadım beşigin dönencelerini açardım onlara baka baka uyurlardıı ..

Zeynep_Sena

benim kizda biraz uyurken huysuzlaniyo aglayacak gibi oluyo suan 2 ay 11 gunluk filan ama uyku duzeni olmuyo ama suara SIK SIK emmek istiyo uyuyup uyandigida belli deil pek elini emiyo devamli bide onun icin emzik veriyorum emzigi vermesem elinde eldivenide olsa emiyo emzigini emerkende eli emzigin arkasinda eline bakiyo devamli sizde boyle bisey olmusmuydu emzik ciktigi anda eli yine hemen agzina goturuyo

βαlκιz

benimkiler elini 6 ay falan emdii..
şapur şupur
emzikte almıyolardı parmak emiyolardıı..

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: balkızZz - 01 Mart , 2010, 17:26:57
benimkiler elini 6 ay falan emdii..
şapur şupur
emzikte almıyolardı parmak emiyolardıı..

bizde sanirim oyle canim bos birakiyorum ben bi mutfaga gelip gidiyorum sap sup seler geliyo cok tatli sanirim parmaklari:)gerci oyle benim bile yiyesim geliyo  :laughing7: :laughing7:

βαlκιz

çok hoş oluyo valla
parmak emerse parmakları kısa kalır diyolar
yok öyle bişey parmakları normal yanii  :k06: :k06: :k06:

Zeynep_Sena

annem ve kayinvaldemde oyle dedi kisa kalir deilde ince olurmus oyle diyolar bilmiyorum bende pek inanmiyorum oyle seylere

Zeynep_Sena

balkizz sen bilirsin sana bi sorum olcak dr gidene kadar dayanamiycam bebisim ilk dogdugundaki emzigini deistirmelimiyim suan 2ay 11 gunluk yani emzik kuculmusmudur

βαlκιz

Alıntı yapılan: sulugöz - 01 Mart , 2010, 18:04:46
balkizz sen bilirsin sana bi sorum olcak dr gidene kadar dayanamiycam bebisim ilk dogdugundaki emzigini deistirmelimiyim suan 2ay 11 gunluk yani emzik kuculmusmudur
biz emzik kullanamdık
ama 0-3 ay için degilmi emzik sonra 0-6 ya geçiliyo galbaa küçülmez emzik

unicornn

Alıntı yapılan: balkızZz - 01 Mart , 2010, 17:08:46
Alıntı yapılan: unicornn - 01 Mart , 2010, 15:46:15
ben ozamanlar 2 aylıkken falan emzirip mama verip yatırıyodum beşige kendi kendine uyuyodu hiç
pış pış yapmadım sallamadım beşigin dönencelerini açardım onlara baka baka uyurlardıı ..
sormaya korkuyorum soora noldu? nası uyutmaya başladın
kucak istemiyomu peki ...
nası oyaalnıyo ben emzik de vermiyom