Bebeklerinizi Nasıl Uyutuyorsunuz

Başlatan ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ, 08 Ekim , 2007, 20:22:05

« önceki - sonraki »

bengü

valla ben büyük kizimda fazla zorlanmadim hatta disi cikmis öyle farkettim atesleniyodu bazen ama kücük kizim cocuk deli olucak gögsümü isiricam diye elleri agzindan hic cikmiyo dislerini kasimaya ugrasiyo salyesi cok akmaktan yüzü fisiradi cok huysuzlanmaya basladi uykulari düzensizlesmeye basladi. sanirim üc disi birden cikacak hemde ilk disi altta önde degil yandan cikiyo vampirlerin disleri olur ya uzun uzun iste o disleri sivriler yani ay bende cocugu benzete benzete neye benzettim ama benzetmmek degilde anlatabilmek icin cannlarim yanlis anlasilmasin yani.zaten cocugu en cok o disler zorluyomus bizimde ilk disimiz sansimiza o cikiyo.ama cikti cikacak sivri sivri görünüyo.ben ilk disi cocugun önde cikar saniyodum ama arkadan bile gelebiliyomus dis sasirdim dogrusu.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Ahhh en iyi ben anlarım en iyi ben bilirimmm en iyi ben sabrederim ve en iyi ben çıldırırımmmm bu konudaaa... :cildir:

Dişleeerrr dişşlerrr.... :k06:

şerife Berat

duru boncuk

yaaaaa kızlar ne zaman başlıyo bu dişler valla ben çok korktum yaaaa :sad1:
bengücüm kızının ismi neydi yaa  :icon_scratch:yavrum nasıl zorlanıyorur kim bilir demek 3 birden geliyo ha allah yardım etsin yavrumaa :amin:

bengü

canim aslinda benim ismim birgül kizimin adi bengü.siteyi tam tanimadigim icin bu isimle kayit olmustum herkezde bengü deyince hosumada gitti oyüzden böylede kaldi iste.biri iyice görünüyo artik yakinda gelir bian önce kurtulsa yavrum :amin:,ya besinci aydan sonra tetikte olcaksin iste heran gelebilir degisiyo kimisi 6 aylik kimisi 7 8 bebege göre degisiyo.

Almiş'inAnniş'i

almira 3 gündür çıldırmış durumda  :cildir:
gece uykuları bize haram  :crybaby2:

sevda

Allah yardımcınız olsun güzelim.... :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Almişin atak haftası olabilir evet  :opucuk:
Remziyenin de patak haftasıdır kesin  :caca:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

atak haftamızmış  :laughing7:
umarım kısa sürer  :cildir:

bengü

duru boncuk

bengü

allah seni ne yapmasin emi bende acaba cocuklar böyle bi dönemdenmi geciyolar dedim :k06:

duru boncuk

geçiyo gerçekten nagihan biri yazmıştı tam hatırlamıyorum ama böyle haftalar varmış çocuklar yeni bişey öğreneceği zaman önce düzeni tamamen bozup yeni öğrendiği şeyle karşına çıkıyomuşşşşşşş :k06:

bengü

allah allah bu cocuklar insani parmaginda oynatiyolar varya dün gece zaten hic uyumadi.sinir oldum ya bu cocuklardaki rahat kimde var uyuyun iste isiniz ne bana birisi uyu dese hic kalkmam yataktan ohhhhhh yan gelip yatarim ilerde onlarda cok aricak bu günleri dur sen.uyumak isticeklerde uyuyamicaklar okulllar baslasinda hele.