Bebeklerinizi Nasıl Uyutuyorsunuz

Başlatan ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ, 08 Ekim , 2007, 20:22:05

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

ARKADAŞLAR UYUTMA ŞEKLİNİ BİR TÜRLÜ TUTTURAMADIK AYAKTA, ÇİNGENE SALINCAĞINDA, KARYOLADA, KUCAKTA, BEŞİKTE OFFF Kİ OFFF :cildir: PEKİ SİZLER NASIL  UYUTUYORSUNUZ ALIŞTIRMAKLA ALAKASI VARMI :crybaby2:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

jbdun

selincim ecrin ne güzel yatağına koyduğumda uyuyordu daha küçükken ama ben akıllı rahat etmedim , minicik doya doya kucağıma alıyım dedim, kucağıma alarak, uyutmaya başladım, dans ederek falan... o gün bu  gündür yatağına koydurtmuyor, yani hiç uyumadı bi daha yatağında kendi kendine ;D
ama kucağımda sızdı evde dolaşırken, yada halının üstünde sızdı falan filan...
yani alıştırmakla alakası var bence  :laughing7: çünkü ben önce yatakta uyumasına alıştırmıştım ama sonra kucağa başlayınca ona alıştı, şimdi de takılıyoruz işte nasıl denk gelirse  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

ben bu konuyu bi yerden hatırlıyorum sanki!!!  :icon_scratch:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Alıntı yapılan: jbdun - 08 Ekim , 2007, 20:46:39
selincim ecrin ne güzel yatağına koyduğumda uyuyordu daha küçükken ama ben akıllı rahat etmedim , minicik doya doya kucağıma alıyım dedim, kucağıma alarak, uyutmaya başladım, dans ederek falan... o gün bu  gündür yatağına koydurtmuyor, yani hiç uyumadı bi daha yatağında kendi kendine ;D
ama kucağımda sızdı evde dolaşırken, yada halının üstünde sızdı falan filan...
yani alıştırmakla alakası var bence  :laughing7: çünkü ben önce yatakta uyumasına alıştırmıştım ama sonra kucağa başlayınca ona alıştı, şimdi de takılıyoruz işte nasıl denk gelirse  :toothy10:
jbdun demek alışmakla alakalı yavrum ondan bi türlü karar veremiyo bi öle uyutuyom bi böle bi şöle cocuk afalladı iyice,
ben şimdi nazı yatağa atsam uyurmuki acaba :icon_scratch:

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

eh bi dene  :hello2:

bu arada bu gün evlilik yıldönümüzü sanırım, birt ömür boyu mutluluklar dilerim selincim  :love9:

jbdun

bence de dene selincim :icon_thumright:
ve evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

remziye ve jbdun canlarım cok teşekkür ederim... Bi anlık unutmuşum evlilik yıldönümümüzü aklımdaydı aslında sizler hatırlattınız.. aynı şekilde sizlerde bir ömür boyu ailenizle birlikte saadet içinde yaşayın tüm kalbimle  :love9:

En büyük varığım NAZ'ım

nagihan

selincim alıştımı nazcık yatakta uyumaya.
biraz önce benim parpali beni çıldırttıda  :cildir: biz daha doğrusu babası ayakta sallamaya alıştırdı ben ayakta sallayarak uyutuyorum. geceleri uyandığında ise yatağından hiç almadan sallayarak uyutuyorum. bu sabah ayakta sallayıp uyuttum iki kere naz hanım yatağına konulur konulmaz uyandı. bende artık pes ettim. ne zaan uyursa o zaman uyusun.  ::)

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Nerdee hayatım yatağa atcamda uyucak bende ayakta sallıyorum, aynen senin dediğin gibi yatakta gece uyanıncada yine ayağa alıyorum yine dalıyo ama yatağa geri bırakırken hiç kıpırdatmadan bırakmaya çalışırken soğuk terler boşaltıyorum az bir sarsılmada yine vıraaakk napcaz bilmiyorum  :dontknow:

En büyük varığım NAZ'ım

nagihan

Alıntı yapılan: selin naz - 17 Ekim , 2007, 10:39:17
Nerdee hayatım yatağa atcamda uyucak bende ayakta sallıyorum, aynen senin dediğin gibi yatakta gece uyanıncada yine ayağa alıyorum yine dalıyo ama yatağa geri bırakırken hiç kıpırdatmadan bırakmaya çalışırken soğuk terler boşaltıyorum az bir sarsılmada yine vıraaakk napcaz bilmiyorum  :dontknow:
beşiğinizn sallanan türden ise ki benimki öyle. ben geceleri hiç yatağından almıyorum. biberonunu yatarken veriyorum hafif hafif te sallıyorum beşiği. biberon bitincede ağzına hemen emziği sokuyorum. hemen uykuya dalıyor. eğerki kucağıma alırsam onu uyutmak için çok uğraşıyorum. hatta onun yerine ben uykuya dalıyorum.

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Beşiğiniz sepet tarzı olanlardanmı, peki naz gece uyurken sağa sola dönüyomu bizimki beşikte yatmıyo sağa sola dönmeye kalkıyo dönemeyince uyanıyo ağlıyo ama dün geceden itibaret beşiğe yatırdım hatta aynen senin dediğin gibi salladım hafif hafif uyudu mamayıda orda verdim, ama ben bu sefer uyuyamadım beşikten düşer diye korktum çingene salıncağının biraz modern olanından ama kalkarsa düşme tehlikesi var ona bakmaktan ben telef oldum  :cildir:

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

selincim;
1- tarif ettiğin yatak artık naz için çoookkk tehlikeli  :honk:
2- yastık kullanmayı dene  :icon_thumright: (almira da çok dönüyordu ve dediğin gibi dönemeyince çok sinirleniyordu, çözümü yastık da bulduk  :muzz: )

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

remziye ciddimisin işe yaradımı derhal deniyorum işe yararsa dile benden ne dilersen  :hieyt:

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

ah bu arada havalar çok soğuru  :icon_pale:
her gece kalktığımda üstünü açmış buluyorum
halam bi battaniye almıştı, fermuarı ve çıtlarını kapatınca uyku tulumuna dönüşüyor artık onda yatırıyorum