Eşinize Hangi Güzel Sözlerle Hitap Ediyorsunuz

Başlatan Balböceği, 14 Eylül , 2009, 01:16:21

« önceki - sonraki »

gülbanu

o bana pis karı, ben ona pis koca
haaaaaaaaa ne romantik demi ama  8) 8) 8) 8)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bugunlerde aramız limonu ben ona elvirs diyorum şişt piştttt baksana heyyyy gibi seslniyorumm ona bişi demiyo zavalla dese neler olur acaba  :ehi: :k06: :caca: ::) :y25:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

eşimle nişanlıydık isimlerimle hitap ederdik. bir akşam bize geldi oturmaya avrupa yakası vardı ben çok gülerdim ona onu izledik neyse saat 12 gibi eve gitti bu yarım saat sonra mesaj .çekti bundan sonra sana gülyüzlüm diyicem diye gülmek sana çok yakışıyo dedi  :tongue3: :tongue3: o günden beri bana hep gülyüzlüm der telefonundada gülyüzlüm diye kayıtlıyım bende ona bitanem derim  :love8: hatta benimki bu gülyüzlüm olayını abarttı arabanın arkasına da yazıcam dedi bedne çüüşş dedim görmemişin karısı olmuş dedim  :ehi: :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 21 Mart , 2010, 20:15:33
bugunlerde aramız limonu ben ona elvirs diyorum şişt piştttt baksana heyyyy gibi seslniyorumm ona bişi demiyo zavalla dese neler olur acaba  :ehi: :k06: :caca: ::) :y25:

küsünce bende ona şişştt heyyy derim hep o bana hitap bile etmez kalk yatalık su getir çay koy küs değilken gülüm bana bi su versene der küsünce su ver  :ehi: :ehi:  kız sibel adamdan ne istiyon sen ne küsüyon adama

buket_berru

o bana hatunum ben ona maymunum :k06: aşkımmbenim ya o ne sölese bana güzerl geliyo ben ne sölesem ona güzel geliyo hamilelik stresiyle kırıyorum onu bazen yinede çıtı çıkmıo erkekimmm benim :love9: :k06:
***berru***

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kız ne zamndır izin yapmıyo adam gibi maas alamıyo sinirleniyorum bende haliyle  :cildir: iş yerindeki herkes maasını alabiliyo benim herifin yüzü yumusak adam su gün veicem bugun vericem diyo oda tamam diyo ondan ynii  :caca: :caca: :violent1:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

βαlκιz

ben bazenn heyy lannn diyorumm
odaa lan babandır diyooo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sonra senin babandır falan filan derken tartışıyoruzz  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: yağmur10 - 21 Mart , 2010, 20:21:07
eşimle nişanlıydık isimlerimle hitap ederdik. bir akşam bize geldi oturmaya avrupa yakası vardı ben çok gülerdim ona onu izledik neyse saat 12 gibi eve gitti bu yarım saat sonra mesaj .çekti bundan sonra sana gülyüzlüm diyicem diye gülmek sana çok yakışıyo dedi  :tongue3: :tongue3: o günden beri bana hep gülyüzlüm der telefonundada gülyüzlüm diye kayıtlıyım bende ona bitanem derim  :love8: hatta benimki bu gülyüzlüm olayını abarttı arabanın arkasına da yazıcam dedi bedne çüüşş dedim görmemişin karısı olmuş dedim  :ehi: :ehi:
selviboylum alyazmalım gibi ne güzel,ben olsam karşı çıkmazdım

KONYALI

O BANA BALIM DER, BENDE ONA ÖMRÜM DERİM...
ÇÜNKÜ O BENİM ÖMRÜM ÖMRÜMMMMM

gülfer

Alıntı yapılan: yağmur10 - 21 Mart , 2010, 20:21:07

ayyyyyyyyyyy ne güzel bırak yazdırsın kızz  :D

yağmur8183

Merhaba kızlar,  biz eşimle 6 yıllık arkadaşlıktan sonra evlendik, başlarda sadece adını söylerdim,sonra bana böyle deme dedi, o bana hep canım,kardelenim, ay yüzlüm derdi,ben adını söylerdim..sonra tabi ki alıştım, şimdi ise  adını sadece ona kızdığım zaman söylüyorum, o da ona kızdığımı biliyor..ne oldu diyor..  :k06:  :k06:  :k06: diğer zamanlarda kuzum, aşkım, canım bi de arada gıcıklık olsun diye ona çocukluğunda arkadaşları "mırık" dermiş eşimin adı bu arada murat ,bende mırık diyorum hoşluk olsun diye...Kuzum o benim... Canımın içi, Rabbim hiç bi kulunu yalnız bırakmasın...

Balböceği

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği