28 Nisan , 2024, 00:41:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşinize Hangi Güzel Sözlerle Hitap Ediyorsunuz

Başlatan Balböceği, 14 Eylül , 2009, 01:16:21

« önceki - sonraki »

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

derbeder

bende tosunum ya da tosunpasam derim  :ehi: herkes ayni seyleri soyluyormussss  :toothy10:

baskalarinin yaninda canim hayatim filan dememmm bilicli olarakkk  :-ooo :-ooo

ama agzimdan kaciyor bazen askim diyorummm  :ehi: esim bozuluyor sonra  :suclu:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

...ŞehzadEfe...

aşkım derim genelde seko,seske diyede başkalrının yanında söylerim
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

karapnr

aşkım derim ben genelde o da bebeğim, şeker, gülüm der  :love9: :love9: başkalarının yanında genellikle isim kullanırız  :dontknow:

FeHi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Mart , 2011, 00:05:22
Ben esimin ismini soylemeyeyi epey oldu en son tartismada soylemistim

:k06: :k06: birbirimizin ismini kullaninca bi tuaf oluyoruz  :ehi:

Aynen :icon_thumright: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Normal hayatımızda başkalarının yanındaysak bile aşkım,hayatım deriz
başbaşayken ben ona minikim derim oda bana pisim der  :aferin:eger isimlerimizi kullanıyorsak kesin aramız limonidir ve büyük ihtimal tartışmışızdır :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

oslemturgay

bebüküm dadlum askım bunları kullanırım genelde baskalarının yanında da bitanem diye hitap eederiz bir birimize..
küskende turgay ve özlem olurveririz  :toothy10:

FeHi

Ayyy her evde aynı küsken isimlerle hitap edilir :laughing7:
Barışık olunca da canım cicimler hava da uçuşur :tongue3: :love9: :love9: :love9:

banu_fth

bişi istiyceksem : kocacımmm

dün meyve istedim hep o hazırlar ama ilk kez şöyle seslendim  :k06: : hatun bi meyve getir bakiim dedim  :ehi: :ehi: gözlerini kıstı .. kızıomuş .. bu bıyıkları boşuna uzatmadık dedim  :ehi: :ehi: tabi ben bıyıklarımı kesersem böle olur dedi  :ehi: :ehi:  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

genelde ben  : aşkım, zuzum , bitanem , canımaşkım , kocacım , çevcilim , göbekli , kıllı ..

genelde eşim : aşkım, camışım (hamilelikte göbek te çıkınca alay konusu oldum  :k06: ) , canım , canım karım, karıcım .

başkalarının yanında .. isimlerimizle ..

iş yerinde .. hanımlı beyli isimlerimizle ..

AyNi

bu aralar ben eşime 'babiş' eşim bana 'kanka'  :laughing7: :laughing7:

elif35

biz de nişanlıyken başladı hala da aynı o bana GÜLYÜZLÜM ben ona BİTANEM derim telefonlarımızda da aynı kayıtlı hala bazen de bişey isterken GÜLÜM der mesela "gülüm su verir misin" gibi  :love9:

d3m37

ben aşkım kocacım bitanem hayatım nurtanem babamıj ölü derim :) 
eşim bana hayatımın anlamı papatyam yesıl gözlum kalbım ömrüm karıcım yavrumun anası annemız cırcıklım der cigerlim der melegim pek ismimizi kullanmayız eger bırılerı varsa canım ve hayatım derız sadece nadıren aşkım der

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

suzannn

serife26

ben ismiyle hitap ederim hep,hiçbi zaman aşıpta kendimi söyleyemedim canım fln diye.demek istermiydim evet, o zaman daha çok sevdiğimi zannaderdi muhtemelen,ama bence alaksı yok,yapı meselesi.

°•.ℓανιηуα.•°