Eşinize Hangi Güzel Sözlerle Hitap Ediyorsunuz

Başlatan Balböceği, 14 Eylül , 2009, 01:16:21

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 09 Temmuz , 2010, 13:26:11
o bana aşkımcım der
bende ona aşkısım derim  :love9:  :love3: :love3: :love8: :love8: :love8: :love8: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hımmm nickin sebebi anlaşıldı

AŞKIMCIM SCS

gül hadi başla niyet ette abdest al başla canım ben gidiyorum birazdaha okumaya

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 09 Temmuz , 2010, 13:29:07
gül hadi başla niyet ette abdest al başla canım ben gidiyorum birazdaha okumaya
ok şekerim kalkıyom

Yaseminnn

Biz o kadar çok söz buluyoruz hepsini hatırlamam imkansız :) ben eşime göbekli pandam diyorum hafif tombişte  :ehi: :ehi:  Bizde hiç isimle hitap etmeyiz arada bi isimle seslenince ikimize tuhaf geliyo :) ortamlarda ben ona hayatım oda bana yavrum der ailesinin yanında da diyo kızıyorum ya deme diyorum napim alışmışım ağzımdan kaçıyo diyo GÖBEKLİ PANDAM benim   ;D

hüzünden_gelme

hüzünden_gelme

bu aralar sevdiceğim, en büyük özlemim, Mühür gözlüm,kalbim ,nefesim ,dunyam mutlulugum,gelecegım :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bugunlerde aşkıtoo dıyorum şu reklamlardan agzıma dolandı  :-\

ilkcemre

biz eşimle çıkmaya başladığımızdan beri kavga ettiğimiz anların dışında hiç adımızı söylemeyiz... eğer irbirimize adımızla hitap ediyorsak kesin ortada bi sorun vardır demektir...

genelde aşkım tatlım kociş karıcım kullanırız bunların dışında kendi uydurmalarımız da var

şıbıl şıbıl  :love9:
ebi  :love9:
sobi  :love9:
hambul humbul  :love9:

şeklinde sesleniriz... o kadar çok söylemişizki cemre bile ara sıra hııl hıbıl diyo  :toothy10: :toothy10:

Aytii

Ako
Mineuş
Minuşum
Aşkııımmmmmmm

sinirlendiğimde ismini söylerim  :violent1: oda anlar zaten kızdığımı

o bana

Ayto  :D
Aşkım
Mineuş
Farem
Deniz Gözlüm
Sibirya Kurdum

diyor  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben:cociş,kakaom,tombişim,kuşum,bal pöpüüü  kızınca patates kafalı derim  :D o da bana:zuzi,kuzum.bebekim,sıpacım,maymunum :D gibi çeşitli hayvan isimleri kullanır  :ehi: :k06: :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

FeHi

Aşkımın ismini unuttum nerdeyse kavgalı oldgmzn dışında ismimizle hitap etmiyoruz birbirimize, o benim herşeyim ya güzel olan tüm hitaplarrı kullnıyrm :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de hiç ismiyle hitap etmem. Güzel gözlüm, büyük aşkım( oğlum da küçük aşkım), bebiş, yakışıklı babiş

elvan&busenur

ben genelde başkalarının yanında hayatım derim.o da bana zuzu der ailesinin yanında.evde ben ona eşim sarışın olduğu için sarı kuşum derim o da bana aşkım yavrum yaramazım der. :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :toothy10: :love9:

hüzünden_gelme

bu sıralar hatun,yavrum diye hıtap eder
bende ismiyle hitap edıyorum artık şımarmasın fazla :k06: