Eşinize Hangi Güzel Sözlerle Hitap Ediyorsunuz

Başlatan Balböceği, 14 Eylül , 2009, 01:16:21

« önceki - sonraki »

*****----sarıseker---*******

ben tosunum derım karabocugum derım oda bana evımın prensesı der sarı cıvcıvım der cimen gozlum der yavru ceylanım derr :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

serra_emine

BEN KOÇUM DERIM HERZAMAN...YAKIŞIKLIM DERİM BAZEN DEE :D
ODA HİÇ ADIMI KULLANMAMIŞTIR EVLENDIGIMIZDEN BERI
HEP GÜZELİM DER EGER YANIMIZDA BAŞKASI VARSA YINE SIRF ADIMI DEMEZ EMİNECİM DER..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

benim de eşim hiç adımı demiyoo bende ona demem eşim mıniğim gülüm der genelde hep mıniğim der bende ona mıniğin maymunu derim :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aleyna635

valla bende eşime önceleri hep canımın içi derdim .ve daha başka güzel sözler derdim.baktım o hiç demiyor bende demiyom artık.geçti hem bizden emekli olcaz nerdeyse.5 yıl oldu.aşk mı kaldı ortada.sorundan başka şeyler düşünemıyoz ki güzel kelıme bulalım. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: aleyna635 - 03 Kasım , 2009, 01:05:23
valla bende eşime önceleri hep canımın içi derdim .ve daha başka güzel sözler derdim.baktım o hiç demiyor bende demiyom artık.geçti hem bizden emekli olcaz nerdeyse.5 yıl oldu.aşk mı kaldı ortada.sorundan başka şeyler düşünemıyoz ki güzel kelıme bulalım. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
niyekine anlamadimmm :dontknow:

ѕєν∂α¢αη

Uploaded with ImageShack.us

miray

aşkım derim genelde  :love9:
esimde bebegim veya bebişim der  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

zelis

bende tanercim derim yada kocisko derim  :k06:

oda bana genelde cancazim der  :love9: :love9:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

birileri varken yada ailesinin yanında ismini kulandımmı dik dik bakar hayatım dicekmişim canım dicekmişim ee sen kendi ailen varken niye ismimi kullanıyon ozaman dedimmi o erkekmiş :violent1: :violent1: ama evin içinde yeliz demz asla kızgın oldugumda kulanırım sadece isim yavrum der ğülüm der genellikle :k06:

GüzeLCe

o bana bebeqım,hatunum der ...
ben ona hayatım,NEFESİM  derim...
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

..BahaR●●

07 Kasım , 2009, 15:10:06 #42 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2009, 15:20:41 ..вeвıѕн●●
BEN HEP KOCİŞİM DERİM AŞKIM BİTANEM PAŞAM DERİM

O DA BANA YAVRU CEYLANIM DER ÇOĞUNLUKLA
PRENSESİM DER  :love9:

AY ÖZLEDİM ŞİMDİK KOCİŞİMİ DE HEEE  :love3:

simass

BEN KOCİŞİM DERİM..CANIM BİTANEM BEBEĞİMM..DERİM...AŞKIM DERİM..O DA BANA KARİŞKOM DER :ehi: :ehi: AŞKIM BİTANEM DER...

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

bende özledim dün sabahtan beri görmüyom aradı şimdik sesini duydum sadece  :crybaby2: :crybaby2: