Anne Sütü ve Emzirme

Başlatan Emine, 12 Ocak , 2007, 20:51:35

« önceki - sonraki »

Angel

Alıntı yapılan: DER!N - 13 Mayıs , 2010, 15:45:50
hmm yok almamıştım pompa tatlım

sıcak suya girerim de akan sütü nasıl biriktireceğim

sicak suya gir 5 dakika kadar zaten  cesme gibi akicaktir goguslerin.aklinda bulunsun ikiside ayni anda akacaktir dusa girmeden

derin bir tabak al veya ne bulursa  ,dustan cikar cikmaz akmaya basliyacaktir goguslerin. akmasada masaj yap hemen akicaklar bir gogusten basla biraz sag

sonra digerine oyle oyle  yap rahatliyana kadar  :opucuk:

DER!N

sağol canım Rabbim razı olsun hemen yapayım şunu  :opucuk:

gülay t.

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 13 Mayıs , 2010, 13:47:20
kızlar bu milupa stell-tea le humananın arasında fark varmı  ???

ben daha önce milupa içtim 2 kutu hiç etkisi olmadı humana alayım birde diorum ama içeriği aynıysada hiç gerek yok  :'(

İçerikleri arasında fark var mı bilmiyorum ben Humana kullandım ve kullandığım süre boyunca faydasını gördüm. Yemeklerden sonra 1 bardak içince bayağı etkisi oluyor. Günde 3-4 bardak içmek gerekli sütün artması için yoksa yalnızca içildiği öğüne faydası oluyor.

) SaMiRa (

ben daha önce milupa içtim 2 kutu hiç etkisi olmadı humana alayım birde diorum ama içeriği aynıysada hiç gerek yok  :'(

benc humana daha ii canım denemekte fayda var..

< ESLAL >

deniycem canım hilal yine açlık diyetine başladı sütüm azcık bari artsa uyurken beni emiyor hiç olmazsa  :sad1:

DER!N

Alıntı yapılan: Angel - 13 Mayıs , 2010, 15:50:48

sicak suya gir 5 dakika kadar zaten  cesme gibi akicaktir goguslerin.aklinda bulunsun ikiside ayni anda akacaktir dusa girmeden

derin bir tabak al veya ne bulursa  ,dustan cikar cikmaz akmaya basliyacaktir goguslerin. akmasada masaj yap hemen akicaklar bir gogusten basla biraz sag

işe yaradı teşekkür ederim Tülin  :opucuk:

ırmak184

milupadan bende almıştım pekbir faydası olmadı ama bitene kadar içtim,humana daha etkili faydasını gördüm canım..

< ESLAL >

hmm sağol tatlım yarın alıcam denemekte fayda var

DER!N

milupa kullanmadım ama humana işe yarıyor canım

< ESLAL >

canım ben milupadan 2 kutu içtim günde 4 fincan kadar bir damla etkisi olmadı  :-\

hilal bugün  ağzına hiçbişey koymadı uyurken emzirdim hep ama süt yok dünden beri uyumuyorda doğru düzgün ee bende tabi yorgunluktan öldüm  :y25:

DER!N

Rabbim yardımcın olsun.  :amin:

Uyunmayınca sütte olmuyor  :(

keşke yakın olsaydık bende süt var emmiyor  :cildir:

< ESLAL >

aminn canım  :amin: :amin:

aynen yok süt filan bişeyde yemiyor çıldırcam artık yaaa  :cildir: :cildir:

canım büyük ihtimal diş geliyor ecişin çünkü hilalde aynı böyle olmuştu  :honk: ve yine öyle 3.mü geliyor ne  :cildir:

nankör bu çocuklar hee süt olmaz memede yaşarlar olur emmezler  :caca: :caca:

ahhh keşke yakın olsak canım sütü geçtim destek olurduk birbirimize

DER!N

Tatlım gerilerden bi konu taşıdım öne bir baksana  ;)

Angel

Alıntı yapılan: DER!N - 13 Mayıs , 2010, 18:10:41
Alıntı yapılan: Angel - 13 Mayıs , 2010, 15:50:48

işe yaradı teşekkür ederim Tülin  :opucuk:

sendende Allah razi olsun gulfer  .yardimci olabildiysem ne mutlu bana .benim basimada geldi o yuzden cok iyi bilirim   :opucuk:  prensesimi op benim icin annisi

DER!N