Hamilelik Öncesi ve Sonrasında Sigara İçenler

Başlatan ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★, 09 Eylül , 2009, 23:29:37

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: lagrima - 27 Şubat , 2012, 22:38:09
33. haftama kadar içmedim içemedim son 2 haftadır içiyorum günde 3 4 tane yarım yamalak içime çekmeden.. en özlediğim şey kahvem ve sigaram.. :-ooo :-ooo

HEMDE 33 HAFTADA  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

hamileyken sigara içmek bi nevi cinayettir.. ben sigaradan nefret ettiğim için başka yakıştırma bulamadım kusura bakmasın içen arkadaşlar  :y25:

°•.ℓανιηуα.•°

neden cinayet dedim: çünkü sigara erken doğum ve zeka geriliğine neden olur

Demet_dk

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 27 Şubat , 2012, 22:56:54
hamileyken sigara içmek bi nevi cinayettir.. ben sigaradan nefret ettiğim için başka yakıştırma bulamadım kusura bakmasın içen arkadaşlar  :y25:

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 27 Şubat , 2012, 22:57:53
neden cinayet dedim: çünkü sigara erken doğum ve zeka geriliğine neden olur

KESİNLİKLE KATILIYORUM  :icon_thumright:

lagrima

haklısınız içme de sanki aşeriyorum artık sigarayı bu 2 haftadır. az içiyorum içime çekmiyorum şuan yapabildiği mbu  :crybaby2:

--elif--

belki zordur ama imkansız değil
öyle zamanlar oluyorki hayatta hele bu çocuğun içinse elinden gelenin daha fazlasını yapıyosun yapmak zorunda kalıyorsun :icon_thumright:
ona verdiğin vereceğin zararı düşün içerken  :-\

pinarors

günde 2 pakete yakın içiyorum bende. içmediğim zaman sinirlerim çok boşalıor sürekli ağlıorum. inanılmaz sinirli ve duygusal oluyorum. kendimi parçalarım içmezsem herhalde öyle düşünüyorum. hani böyle alkolikler alkol almayınca çıldırır ya öyle oluyorum içmezsem. ben bu illetten kurtulursam bu dünyadaki herkes kurtulur. azaltmayı deniyorum 2 günden fazla sürmüyor. inşallah hamile olunca tiksinti gelir ve içmem hiç. yazdıklarınızı okuyunca biraz içim burkuldu eğer şuan bende hamileysem ona zarar veriyorum die düşündüm... :/
bıraktığımda sinirlerimin bozulmaması için ağlaamak için ne yamam gerekiyo bilmiyorum. ama kendimi tutamıorum ağlaak için bahane arıor gibi oluyorum. çok sinirleniyoum :/

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bu konuyu şerife açmış maalesef erken doğum yaptığını duyduk
sigaranın düşük ve erken doğuma sebep olduğu bir kez daha kanıtlandı
inşallah emzirirken içimez
hamileyken içen arkadaşlar daha duyarlı olmayı tavsiye ederim
anne olmak hamile kalmk değil,her ince ayrıntısıyla Allahın verdiği emaneti düşünüp sahip çıkmaktır

pinarors

gültanesitontik annesi canım arkadaşım biraz daha gaz verirsen birakıcam sigarayı :hello2:

bebeğimbenim(şerife)

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:OGLUMM İÇİN YAPMADIGIMM ŞEY KALMAMIŞTII HAYATTA BIRAKAMAM DEDİGİMM SİGARAYI BİLEE BIRAKMIŞTIMMM BAŞINDAA :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:ALLAHIMMM SEN BÜYÜKSÜNN :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

şerifem canım inşallah oğlunu sağ salim alacaksın kucağına hiç üzülme dualarım seninle
pınarcım canım  kolay olanı herkes yapar önemli olan zoru başarmak,eminim sende çok iyi bir anne olacaksın bebeğinin güzel haberini alacaksın

pinarors

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Şubat , 2012, 14:06:11
şerifem canım inşallah oğlunu sağ salim alacaksın kucağına hiç üzülme dualarım seninle
pınarcım canım  kolay olanı herkes yapar önemli olan zoru başarmak,eminim sende çok iyi bir anne olacaksın bebeğinin güzel haberini alacaksın

haberi aldığım zaman eminimki tamamen bırakamasamda çokçok azaltırım. günde 1-2 tane içsem daqha ne isterim ki. zaten sonra bırakıırim bile. şuan öyle duygusal günlerimdeyimki varmı yokmu die çelişkideyim. diyorumki allahım belkide benı sınıyor sigarayla bile olabilir bu. eğer çok istiyorsan bırak ki olsun diyebilir.
hakkımda hayırlısı olsun.

burcu MELEK

KIZLAR HAMİLELİKTE VE EMZİRİRKEN SİGARA İÇEN KAC KİŞİYİZ VE BEBEYİ İÇİN BIRAKANLAR BIRAKMANIN YOLLARI .BIRAKMAK İSTEYİPTE BIRAKAMAYANLAR.BEN KIZIMI DUYAR DUYMAZ BIRAKTIM SİGARAYI MESELA VE BIRAKMAK İSTEYİPTE BIRAKAAN VARSA DESTEK OLMAK İSTERİM

bnsroni

Ben günde 1 buçuk paket sigara içiyordum..Hamileliğimide geç öğrendiğim için başlarda içtim..
Öğrendikten sonra içmedim..Doğuma gideceğim gece sancı çekerken 1 fırt aldım eşimden:D
Çok canım çekiyor ama emzirdiğim için içemiyorum inş bir daha başlamam.....

serserim

CANIM NE GÜZEL BİR KONU AÇMIŞSIN BEN SİGARA İÇMİYORUM HEPTE İYİKİ İÇMEMİŞİM DİYORUM AMA İÇENİ GENEDE ANLIYORUM EMİNİM ÇOK ZORDUR AMA  BEBİŞLERİMİZ İÇİN ELİMİZDN GELENİ YAPMAMIZ LAZIM SONRADAN PİŞMANLIK DUYMAMAK İÇİN BENDE ŞEKER ÇIKTI VE TATLIYI DONDURMYI ACAYİP SEVERİM YİYEMİYORUM ARADA TADIYORUM HAMUR BÖREK YASAK NASIL CANIM ÇEKİYOR AMA BEBEĞİM İÇİN GAYRET EDİYORUM HEPİMİZ GAYRET EDELİM KIZLAR ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: