Kader arkadaşlarım 500 adet Yasin okumada bana yardım eder misiniz?

Başlatan bez bebek, 30 Temmuz , 2009, 01:12:06

« önceki - sonraki »

bez bebek

BEN BİR DİLEK DİLEDİM NE OLDUĞUNU UMARIM TAHMİN EDERSİNİZ.BUNUN İÇİNDE 500 ADET YASİN ŞERİF OKUYARAK BAĞIŞLAYACAĞIM ONUN İÇİN YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR.HERKES BİRER KERE YASİN OKUYARAK ÖZGÜR ARKADAŞIMIZ İÇİN DİYEREK OKURSA BÜYÜK SEVAP KAZANIR.DAHA HENÜZ TAMAMLAYAMADIM  OKUMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIM VARSA OKUDUKTAN SONRA BU KUTUYA BEN OKUDUM DİYE YAZARSA ÇOK SEVİNECEĞİM BUNU İÇTENLİKLE VE KALBEN SİZDEN RİCA EDİYORUM.ŞİMDİDEN ÇOK TEŞŞEKKÜRLER EDERİM OKUYANADA OKUMAYANADA BİNLERCE TEŞŞÜKKÜRLER EDERİM.NE SADECE BİR ADET OKUNACAK NE OLUR TAMAMLAMA YARDIM EDİN.
ARKADAŞLAR BİR ARKADAŞIM SÖYLEDİ.500 KİŞİYE 1 KERE YASİN OKUTUP ONU 500 ADET YASİNNİ TAMAMLARSA DİLEKLERİ KABUL OLUYORMUŞ.BENDENDE İSTEYEN OLURSA SEVE SEVE YARDIM EDERİM. :opucuk:

burcuş

Canım senimi kıracağım akşam eve gidince mutlaka okuyacağım ayrıca annemede söylerim  :k06: İnşallah duaların kabul olur :)

DER!N

Rabbim niyetlerini hayırla tamamlasın kardeşim.  :amin:

Katılım fazla olsun diye herkesin birer tane okumasını mı istiyorsun?, yok değilse 41 adet alayım inşaAllah.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

masallah derıncım allah gonlune gore verın ne dılegın varsa
cok buyuk ve tertemız bı yuregın var.....senınle cok seyı ogrendım ve anlam kazandı
hayatımda cok yargıyı degıstrdın derıncım......allah senden razı olsun  :amin:  :amin:  :amin:

bnde okurum arkadasım bu gece

DER!N

Amin canım, Allah c.c. senden de razı olsun herdaim.  Mahçup ettin beni  :-[,

Mevlam yolundan ayırmasın cümlemizi.  :amin:

Her olanda hayır aramak lazım mutlaka, o taraftan bakabilmen ne güzel, kısmetlisin biliyor musun maşaAllah, o kadar çok kısmetsiz insan varki Rabbim perdelerini kaldırsın hidayet nasip etsin cümlemize.  :amin:

burcuş

Alıntı yapılan: DER!N - 30 Temmuz , 2009, 13:13:51
Amin canım, Allah c.c. senden de razı olsun herdaim.  Mahçup ettin beni  :-[,

Mevlam yolundan ayırmasın cümlemizi.  :amin:

Her olanda hayır aramak lazım mutlaka, o taraftan bakabilmen ne güzel, kısmetlisin biliyor musun maşaAllah, o kadar çok kısmetsiz insan varki Rabbim perdelerini kaldırsın hidayet nasip etsin cümlemize.  :amin:

Amin Allahım sen dualarımı kabul ett  :amin:

bez bebek

canım arkadaşalarım herkes bir kere okuyacayacakmış 500 yasini ayrı ayrı 500 kişi okuması gerekiyormuş.okurken ozgürün dileğine diyerek okuyacakmış.yani herkes 1 kere okuyacakmış derin,nazende ve burcu şimdiden teşşekkürler okuyunca ben okudum derseniz.sayıya eklemem gerecek.eksiksiz olması gerekiyormuş.yani emin olmak için söylüyorum iyişallah arkadaşlarım 500 yasinni tamamlayabilirim.çok korkuyorum tamamlayamassam diye ama başarabilmek için çabalıyorum iyişallah allahım izniyle tamamlayacağım sizlerin sayesinde kader arkadaşlarımla birlikte hepinizden razı olsun bende sizlere dua ediyorum isteyen herkese versin cenabı allahım öp. :amin:

burcuş

Tamam canım haber veririz merak etme inşallah duan kabul olur  :amin:

DER!N

burcuş

кคг๔єlєภ ♥ ♥

allah kabul eylesın derınım !!!
ama 500 kısı burdan bulabılırmısın bılemıorum
ınsallah dıleın gercek olur

burcuş

Kızlar annelerimize kayınvalidelerimize söylesek olurmu ? Ben anneme diyeceğim bende okuyacağım  :opucuk: Allah kabul etsin inşallah  :amin:

DER!N

Okutan kardeşimizin gönlünden gelirse sanırım olur, dilerse hemen verelim arkadaşlara okunsun bitsin.

burcuş

Bez bebek canım cevabını bekliyoruz ona göre hareket edelim  :icon_thumright:

elif35

tamam canım ben yeni gördüm mesajı bende bu gece okuyacağım okuduktan sonra buraya mesaj yazarım ayrı ayrı 500 kişi ise bence farketmez kim olduğu ben burda tnıdıklarıma da söylerim okuyan kişi kadar kaç kişi okuduysa buraya mesaj yazarım