28 Nisan , 2024, 03:46:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kader arkadaşlarım 500 adet Yasin okumada bana yardım eder misiniz?

Başlatan bez bebek, 30 Temmuz , 2009, 01:12:06

« önceki - sonraki »

elif35

canım ben dün gece okudum yasin-i şerifi haberin olsun

bez bebek

canım arkadaşlarım bildiğiniz herkese söyleyin yaşlı veya genç fark etmez allah rıza için herkes okuyabilir.ya beni çok mutlu ettiniz sizlere çok teşşekkürler ederimmmmmmmmmmmmmmm.ben bu kadar duyarlı arkadaşlar olurmu diye ümit ederken oldu.şimdiden herkesden allah razı olsun ne dilerseniz olsun.şükürler olsunki sizin gibi arkadaşlarım var imkan olsada hepinizle tanışa bilsem ama yine hepimizin buluştuğu bu kapı var.çok mutluyum iyişallah 500 yasinide tamamlayacağım hı sadece burda değil akrabalarıma arkadaşlarıma aileme tanıyan tanımayan herkese söyledim.iyişallah allahım kabul eder.yağmur ve derin okuduğunuz için allah razı olsun.sizleri listeme ekledim.diğer arkadaşlarımda nazende yağmur burcu ve derin eğer başka kişilere okutursanız banada sayıyı bildirirseniz 10 veya 20 adet diye çok memnun olurum.hepinizi kucak dolusu öpüyorum ve hep dua ediyorum. :opucuk:

bez bebek

ya arkadaşlar 3 gün siteye giremeyeceğim çünkü görümcem evleniyor.o yüzden yoğunluktan bakamaya bilirim ama lütfen siz yazın gelince ben bakacağım haberiniz olsun diye yazıyorum.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

DER!N

Arkadaşlarımla birlikte 41'e tamamladık.

Benim okuduğumu ilave ettiysen + 40 yazabilirsin.

ilkay

slm arkadaşlar bende katkıda bbbulunmak istiyorum bende okumak istiyorum ama ben arapça okumayı bilmiyorum ama türkçe yazıyı okursan olur dersen bende hemen okuyayım haberini bekliyorum

ırmak184

canım bende okudum allah ne diledigin varsa versin  :amin:  :amin:

bez bebek

canım arkadaşlar bu gün geldim gelir gelmez siteye girdim çok mutlu ettiniz beni derin senden ve diğer arkadaşlardanda allahım binlerce kez razı olsun söyleyecek ve yazacak kelimeler bulamıyorum.beni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk mutlu ettiniz.iyişallah bu dualar bana yardım edecek allahım çok mutluyum.ilkay nasıl okursan oku kabul oluyormuş sordum ve kalbinden nasıl yapabilirsen olurmuş yani okuyabiliyormuşsun.ne olur arkadaşlarım bana yardım edin bitirilerim.herkese kucak dolu sevgiler.derin okuttuğun için sağol onların hepsini ekledim.arkadaşım desteğin için teşşekkürler. :opucuk:

bebişim06

canım daha tamamlamadın galiba bende bugün eve gidince okumaya çalışıcam Allah dileğini kabul eder inşallah. :amin: :amin:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

ilkay

canım benim been dün kandil günü hem duanı okudum hemde hepimize dua ettim allah duanı kabul etsin hepimizin yüzünü güldürsün hayırlısıyla benim okudugumuda ekleyebilirsin

aleyna635

canım bende okurum tanıdıklarıma da sölerim okusunlar.eşimde okur.keşke daha 1 taneden fazla okuyabilseydık.ben sana en az 10 tane eşim 10 tane okurduk.allah ne dileğin varsa kabul etsin... :amin: :amin: :amin:

bez bebek

gonca ilkay aleyna çok sağolunu allahım binlerce razı olsun yardımlarınıza allahım ne isterseniz olsun her zaman dua ediyorum.çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sağolun

aleyna635

bez bebek ismini bilmediğim için kusura bakma böle hitap edecem.ben ve eşim okuduk.2 tane.ama arkası gelecek inş.daha söleyeceğim kişiler var onlarda okur.allah kabul etsin dileğininzi... :amin: :amin: :amin:

bez bebek

aleyna çok teşşekkürler sana ve eşine canım çok sağol allah ne muradın varsa versin canım arkadaşalarım 7 günlüğüne eşimle seyahate çıkıyoruz siteye giremiye bilirim bu yüzden kim ne yapmış göremem ama gelir gelmez bakıcam canım arkadaşlarım biliyorum çok duyarlısınız allahımmın izniyle tamamlayacağım herkese teşşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :amin:

DER!N