28 Nisan , 2024, 04:02:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kader arkadaşlarım 500 adet Yasin okumada bana yardım eder misiniz?

Başlatan bez bebek, 30 Temmuz , 2009, 01:12:06

« önceki - sonraki »

nuraleyna

Allah kabul etsin bende okudum bitane eklersin canım. eğer tamamlanmadıysa bikaç tane daha okutturabilirim

aleyna635

slm canım ben kardeşlerime de okuttum 4 tane daha ekle benden de.allah kabul etsın tamamına ersin...

vadi= muge & melis

eksik kaldı mı kızlar kaç tane kaldıysa yazar mısınız

bez bebek

derin :amin:aleyna :amin:nuraleyna :amin:vadi :amin:canım arkadaşlarım seyahatten bu gün döndüm ve hemen siteyi açtım daha henüz tamamlanmadı ama tamamlamak için ben sizler ve ailem tüm gayretimizle tamamlamamaya çalışıyoruz.iyişallah olacak.200 eksiğimiz var.bana yardım için tün arkadaşlarımdan allah razı olsun iyişallah tüm dilekleriniz kabul olur.sizleri çok seviyorum. :opucuk:

vadi= muge & melis

bez bebek

vadi şimdiden teşekkürler allahım binlerce kez razı olsun.amin

DER!N

DER!N

bez bebek

derin seni gördüğüme çok sevindim.benim için yaptığın her şeye teşşekkürler umarım 100 eksiğimi tamamlayabilirim eğer ramazanın içinde tamamlarsam kadir gecesi bağışlayacağız.allah kısmet nasip ederse iyişallah olur.derin umarım bana kırılmamışsındır.öp. :opucuk:

DER!N

Estağfirullah, tabii ki kırılmadım.

İnşaAllah elimizden geldiğince faydamız olmuştur, nasib olsun da kadir gecesine yetişsin inşaAllah, hayırlısıyla.

bez bebek

derincim çok teşşekkürler bana çok yardımcı oldun allahımda sana yardımcı olsun tabiiki diğer arkadaşalarımada aynı dileklerimde bulunuyorum.derin iyişallah bitereceğim ama işte biraz daha gayret edersem bitecek iyişallah arkadaşlarım ailem kayınvalidem sizler herkes bitirmeye çabalıyor.iyişallah bitireceğiz cenabı allahımmın izniyle öp. :opucuk:

DER!N

bez bebek

CANIM ARKADAŞLARIM NİHAYET ÖNCE ALLAHIMIN YARDIMI VE SİZ DOSTLARIM,AİLEM,ARKADAŞLARIM VE BİLMEDİĞİM HERKES SAYESİNDE OLDU.ÇOK MUTLUYUM DERİN SENİ ÇOK SEVİYORUM.KARDELEN,VADİ,ALEYNA,NURALEYNA VE İSMİ AKLIMA GELMEYEN HERKESE TEŞŞEKKÜRLER BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN NE MURADINIZ VARSA OLSUN İYİŞALLAH ALLAHIM KABUL EDER.DİLEĞİM OLUR.MUTLUYUMMMMMMMMMMMMM. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :amin: :amin: :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

DER!N

Rabbim gönlüne göre versin kardeşim, her niyetin hayırla tamamlansın inşaAllah.  :amin: