28 Nisan , 2024, 16:57:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bütün anne olmak isteyenlere merhabalar

Başlatan rose, 23 Haziran , 2009, 20:32:13

« önceki - sonraki »

rose

bende 10 gün önce bebeklerimi kaybettim  :crybaby2:
19.haftalik hamileydim ikizlerdi, önce birinin suyu geldi bir hafta karnimda ölü olarak kaldi, sonra düstü.
diger kiz yasiyordu ama oda fazla dayanamadi sonra onunda suyu bosaldi ve onu ölü olarak dogum yapmak zorunda kaldim.
cok zor ve aci günler yasadim sadece yasanlar anlar beni. bu benim 4cü hamileligimdi hic biride sonuclanmadi.  :(
7 yildir cocuk istiyoruz fakat daha nasip olmadi. ama ben ümidimi hic kaybetmiyorum, saglik sorunumuz yok cok sükür.
Insallah Rabbim birgün bir evlat nasip eder. Allah isteyen herkese versin insallah.

yasadiklarim cok yeni bu yüzden sanirim toparlanmak icin biraz zamana ihtiyacim var, geceleri uyamiyorum hep bebeklerim gözümün öüne geliyor...
hergün birileri ariyor teselli veriyor, ama artik kimseyle görüsmek istemiyorum bunaldim. telefonlara cevap vermiyorum. insanlardan uzak olmak istiyorum.
ailem destekliyor saolsunlar, ama onlarin konusmalari bile bazen fazla geliyor :(

sizlerli tanimiyorum, fakat bazen yabancilara dertlenmek iyi gelebiliyor. beni anlicanizdan eminim
selam ve dua ile....
rose
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

betüs26

MERHEBA ROSE CANIM ACINI ÇOK İYİ ANLIYORUM İNAN BANA BENDE BEBEĞİMİ KAYBETTİM YAKLAŞIK 7 AYLIKTI VE AYNEN NORMAL DOĞUM YAPTIM BENDE 3 KEZ SONLANAMAYAN BİR GEBELİK YAŞADIM ÇOK ZOR ANLATILAMAZ TARİF EDİLEMEZ BİR ACI EVLAT ACISI DEDİKLERİ ŞEYİ ANLADIM
BELKİ ÇOĞU KİŞİYE SAÇMA GELEBİLİR AMA ÖYLE ONA ALIŞINCA YOKLUĞUNA ALIŞMAK ÇOK ZOOOOR AMA SENİNDE DEİĞİN GİBİ HİÇ ÜMİDİ Mİ KESMEDİM EN SON ŞUBATTA BOŞ KESE YÜZÜNDEN KÜRTAJ OLDUM SENİN SEBEPLERİ ARAŞTIRILDI MI CANIM

мiŁenα.

canım cok uzuldum rabbım ıns en yakın zamnda verırı yıne sagsaglım alırsın kucana
burda ve benım cevremde senın durumunda cok kısı var
kımse umıdını kaybetmesınn
rabbım buyuk verır kolayınıı
allah sabır versınnn canımmmm
ıns burda dertlerımızı paylasır bır nebzede olsa rahatlarızzz :opucuk: :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

roze tum yasadıklarına ragmen ne kadar pozitifsin ne güzel senden ders almalıyız biz yanı ben adet olunca dünyam kararıyor yıkılıyorum ama sen ne guzel saglıklıyız  ümidimi kaybetmıyorum dıyorsun

rose

öncelikle yazima cevap verdiginiz icin tesekkür ederim. sizde derdinizi paylastiniz tesekkürler :)
benim gibi olanlarda varmis, bunu bilmek bir nebze acimi hafifletti.
imanin sarti 6dir, 6.sartida kaza ve kaderin Allahtan geldigine inanmak. (dayanmak bazen cok güc olsada)
insallah en kisa zamanda Rabbim isteyen herkese bir cocuk nasip eder.amin
selam ve dua ile
rose

betüs26

sende dualarımızdasın canım tabiki bu playı yaşayan ve bebeklerini kucağına alan çok kişi var allah büyük bizimde kucağımızı boş bırakmaz inşallah  :amin: :amin: canım araştırma yapıyomusunuz peki hangi tesler tahliller istendi sizden ve yasağın varmı ne kadar çocuk için

rose

7 yildir cocuk istiyoruz...ve tahmin edersinizki bütün testler yapildi, hic bir sorun yok
bir dis gebeligim bir düsügüm bikeresindede hcg ye göre idrara göre hamileydim fakat rahim bosdu
ondan sonrada 3 yil hamile kalmadim bidaha ve tüp bebek yaptirmaya karar vermistik.
türkiyede yaptirdik ve ikiz tutmustu ama iste maalesef nasip olmadi :(
3-6 ay kadar mola verin diyorlar almanyadaki doktorlar. ama hangi sebebden dolayi bebeklerimi kaybettigimi bilemiyorlar. :(

can yine cannnn

Alıntı yapılan: rose - 24 Haziran , 2009, 15:52:51
7 yildir cocuk istiyoruz...ve tahmin edersinizki bütün testler yapildi, hic bir sorun yok
bir dis gebeligim bir düsügüm bikeresindede hcg ye göre idrara göre hamileydim fakat rahim bosdu
ondan sonrada 3 yil hamile kalmadim bidaha ve tüp bebek yaptirmaya karar vermistik.
türkiyede yaptirdik ve ikiz tutmustu ama iste maalesef nasip olmadi :(
3-6 ay kadar mola verin diyorlar almanyadaki doktorlar. ama hangi sebebden dolayi bebeklerimi kaybettigimi bilemiyorlar. :(
çok üzücü bir olay canım ya allahım
sabırlar selametler versin inşallah en kısa
zamanda kucağın dolar umarım
ay bu gibi olaylar duyunca çok üzülüyorum ya
oğlum  oynarken yere düşse canım gidiyo bu nasıl
birşeydir rabbim sen tüm kullarına sabır ihsan eyle allahım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

rose

amin. güzel dileklerin icin tesekkürler nermin.

mehlika

Merhabalar,
Sayın Rose geçmiş olsun.
Bende benzer şeyleri yaşadım. Benden çok eşim yıkıldı.Hatta bu kadar olurmu tarzında söylemlerde bulundu.Bende evet internete bak herkes aynı şeyleri yaşıyor dedim.
İnşallah Rabbim sağlıklı çocuklar nasip eder.

can yine cannnn

can dediklerim....

rose

Allah herkese sabir versin bu kayiplar konusunda...
herkesin kandilini kutlar dualarinizin kabul olmasi dilegile...
Rabbim hepimize güzel, saglikli, hayirli cocuklar nasip etsin.amin :amin:

betüs26

amin rose herkesin kandili mübarek olsun bu rabbime açılan eller boş çevrilmesin inşallah

rose

slm kizlar nasilsiniz, neler yapiyorsunuz...?
sizinle dogru düzgün tanisamadik daha yasiniz kac ve nerden katiliyorsunuz?
ben gül 29 yasinda ve almanya/stuttgart dan katiliyorum

betüs26

bende betül memnun oldum gül 30 yaşındayım eskişehirdeyim evleneli 5 yıl olucak nasipse bu ay 4 ü doldurduk yani bebeğim yok daha doğrusu kaybettik