bütün anne olmak isteyenlere merhabalar

Başlatan rose, 23 Haziran , 2009, 20:32:13

« önceki - sonraki »

rose

Alıntı yapılan: NİLDA - 15 Aralık , 2009, 22:13:04
geçmiş olsun senin adına çok üzüldüm :y25: eminim çok zor bi durum ama hayat devam ediyor yapcak bişe yok en azından onların cennette  birer melek olduunu düşünüp avunmandır ve bebekler annelerine cennet kapısı açarmış. inş. en kısa zamanda  ALLAH seni çocukla sevindirir. :amin: :amin:
saolasin nildacim...
dayanmaya calisiyorum ama asla unutamiyorum
hergün aklimda 6 ay oldu ama icimdeki yara kapanmadi daha...ve cevremde hergün birileri hamile kaliyor  :honk:gelde üzülme ama yapacak bisi yok
dua etmekten baska...
Allah hepimizin yardimcisi olsun ve gönlüne göre versin :amin:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

SiRiNe

Ben Isvecteyim canim kutuplar yani sizin ustunuzde  :D
cok gecmis olsun rabbim sabir versin , bundada muhakkak bir hayir vardir, Allah sabrinin mukafatini versin dualarim sizinle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: rose - 23 Haziran , 2009, 20:32:13
bende 10 gün önce bebeklerimi kaybettim  :crybaby2:
19.haftalik hamileydim ikizlerdi, önce birinin suyu geldi bir hafta karnimda ölü olarak kaldi, sonra düstü.
diger kiz yasiyordu ama oda fazla dayanamadi sonra onunda suyu bosaldi ve onu ölü olarak dogum yapmak zorunda kaldim.
cok zor ve aci günler yasadim sadece yasanlar anlar beni. bu benim 4cü hamileligimdi hic biride sonuclanmadi.  :(
7 yildir cocuk istiyoruz fakat daha nasip olmadi. ama ben ümidimi hic kaybetmiyorum, saglik sorunumuz yok cok sükür.
Insallah Rabbim birgün bir evlat nasip eder. Allah isteyen herkese versin insallah.

yasadiklarim cok yeni bu yüzden sanirim toparlanmak icin biraz zamana ihtiyacim var, geceleri uyamiyorum hep bebeklerim gözümün öüne geliyor...
hergün birileri ariyor teselli veriyor, ama artik kimseyle görüsmek istemiyorum bunaldim. telefonlara cevap vermiyorum. insanlardan uzak olmak istiyorum.
ailem destekliyor saolsunlar, ama onlarin konusmalari bile bazen fazla geliyor :(

sizlerli tanimiyorum, fakat bazen yabancilara dertlenmek iyi gelebiliyor. beni anlicanizdan eminim
selam ve dua ile....
rose
öncelikle merabalar aranıza yeni katıldım...rose gerçekten seni çok ii anlıorum bende 27 gün önce düşük yaptım..inanılmaz şeklde psikolojim bozuldu artık kimsenn aramasını dahi istemiordum..ama şunu bil ki insanın dr u kendisidir...imkansız hiç birşey yok ve hiçbirşey rabbimn yanında fazla değil en yakın zamanda sağlıklı ve salih evlatlara kavuşabilmek dileğiyle

✿گสЯเ_ќĮż✿

H.G MÜTEMENNA.ARAMIZA KATILMANA SEVİNDİM.İNŞLH GÜZEL PAYLAŞIMLARIMIZ OLUR.SANADA GEÇMİŞ OLSUN BU ARADA.İNŞLH EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI BİR BEBİŞE SAHİP OLMA YOLUNDA İLERLERSİN :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

hafsa su

ben de aynı duyguları yaşadım gerçekten çok üzücü bi olay.allah sabrımızı arttırsın.inşaalla bebeklerimiz bizim için ahirette şefaatçi olurlar.çektiğimiz onca eziyet sıkıntı da günahlarımıza kefaret olur.inşaallah yeni yıla sağlıklı bir anne adayı olarak girersin.allaha emanet ol.

rose

hosgeldin mütemenna
sanada gecmis olsun canim...Allah sabir versin söylediklerin cok dogru, bana kimse yardim edemiyor
kendimi toparlmaya calisiyorum ama yinede bazen bunalim yasiyorum, suan bile o kadar cok hamile olanlar varki cevremde
insan yasadiklarini bir türlü unutamiyor.

hafsa su sanada gecmis olsun canim
Allah en kisa zamanda sanada banada mütemennayada sarikizada ve bütün isteyenlere hayirli saglikli bir evlat nasip etsin. :amin: :amin: :amin:

hafsa su

masalım

rose sana gerçekten üzüldüm ya rabbim gönlüne göre versin imşllah en kısa zamanda anne olursun bizde olalım inşallah dualarımızı unutmayalım inşallah  :amin:

rose

Allah razi olsun masalim...Rabbim hepimize en hayirli zamanda hayirlisini versin insallah. :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

masalım

bende o kadar çok anne olmak istiyorum ki allahım biran önce nasip etsin inşallah hepimize yarabbimmmm AMİNNNNNN

✿گสЯเ_ќĮż✿

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: masalım - 21 Aralık , 2009, 21:35:43
bende o kadar çok anne olmak istiyorum ki allahım biran önce nasip etsin inşallah hepimize yarabbimmmm AMİNNNNNN
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: