ZEYNOMUN GÜNLÜĞÜ

Başlatan ARMAĞAN, 27 Ağustos , 2007, 18:03:24

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

ZEYNEPCIGIMEEEE :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  DEGMESINNNN BU COK GUZEL BIR KIZZZZZ

OGLUSUMUN DAHA BUYUK OLSA  BIZ BU KIZI KIMSELERE KAPTIRMAZDIK ANNESII 41,5 KERE MASALLAHHHHHH :)) AYRICA SIZIN RESIMLERINIZDE PEK BIR GUZEL CIKMIS SOYLEMEDEN GECMEYEYIMMM :))

KANDILINIZ MUBAREK OLSUN  :amin: :amin:

ARMAĞAN

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR SAĞOLUN
DÜN YOKTUM EVDEYDİM. SERVİS GELDİ. BULAŞIK MAKİNEM BAĞLANDI :hieyt: 3 YILLIK EVLİYİM DAHA YENİ BAĞLANDI MAKİNEM. SONRA HALILARIMI YERLEŞTİRDİM. OHHHH MİS GİBİ OLDU.
BAYRAMA HAZIRIZ YANİ. GERÇİ ŞU BANYONUN FAYANSLARINI DEĞİŞTİRME MEVZUSU OLMASA BU KADAR İŞE KALKIŞMAZDIM. AMAN ÇOK ZOR BE.
     BİRAZ GEÇ OLDU AMA SİZİNDE KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.

sevda

Eeee ben sana arhanı gönderim ozaman 2 dk almaz kirletir ortalığı valla gelelim yinede buna rağmen bayramda... :suclu:

Bu arada hayırlı uğurlu olsun arkadaşım makinan güle güle yerleştir tabaklarını... :k06:

adalet

:opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

MUTLU HUZURLU BAYRAMLAR  :opucuk:

sevda

-Butterfly-

:opucuk:

ARMAĞAN

SEVDA, ADALET,REMZİYE,BURCU,BUSE DUYGULANDIRDINIZ BENİ  :y25: BAYRAM BOYUNCA YAZAMADIM SİZLERE. MALUM SADECE İŞYERİNDEN GİREBİLİYORUM. SİZLERİNDE GEÇMİŞ BAYRAMINI KUTLARIM. CANLARIM BEN BURAYI VE SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM.

-Butterfly-

armagancim burasi ozel bir yer oldugu gibi ozel insanlarla dolu bir yer.emin ol herkes cok sansli  :love9: senin sevdigin herkesde en az senin kadar seviyordur seni...bende dahil olma uzere tanimasamda sicakliginizi o pozitif  duygularinizi aliyorum o bana yetiyor... inan bende sizleri cok sevdim:love7: :love7:

ARMAĞAN

BENDE CANIM HEPİNİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOKK SEVİYORUM.  :love9: :love9: :love9:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Ayy kıskandım valla aranızdaki sevgiyi   :k06: Armağanı kaç yıldan beri tanırım bana böyle seni çookkk seviyorum demedi ...  :k06:

ARMAĞAN

KISKANMA ZUZUM SENİDE ÇOOOOOKKK SEVİYORUM.  :opucuk: :opucuk:

ARMAĞAN

ZUZU SENDE NAZ İÇİN AÇSANA SAYFA. ULTRASON RESİMLERİNİ VE VİDEOLARINI KOYARSIN ŞİMDİLİK.
YADA İSTERSEN BEN AÇAYIM OLURMU.

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Sağol Armağan'cımda sende biliyorsun işler bu aralar yoğun haftaya da gidicem zaten ondan ilgilenemem boşver canım..