28 Nisan , 2024, 06:12:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ZEYNOMUN GÜNLÜĞÜ

Başlatan ARMAĞAN, 27 Ağustos , 2007, 18:03:24

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

Bebeğin İlkleri 

Olay Tarihi

Gülümseme 13.06.2005
Oturma 17.11.2005
İlk diş 17.11.2005
Ayakta durma 15.03.2006

GÜLÜMSEME TARİHİNE BAKARSANIZ ZEYNO DOĞDUĞU GÜNDEN BERİ GÜLÜYO.  SADECE BU ARALAR BİRAZ AGRESİF. 2 YAŞ SENDROMUNDA YANİİ. İNŞALLAH ATLATIRIZ ÇABUCAK.

ARMAĞAN

ARMAĞAN

OLMADI GALİBA YAPAMADIM. ANA SAYFAYA YÖNLENDİREYİM SİZİ ORDAN BAKIN http://www.bebegimveben.com/klup/isim_liste.asp

ARMAĞAN

BEBEK BUL KISMINA ZEYNEP KARTAL YAZIP TIKLAYIN. UFFF NİYE YAPAMIYORUMKİ ???

semra

sayfaniz hayirli olsun armagan cim   :flowers: bu arada zeyno nun resimkerine baktim :nazar: degmesin cok güzel cikmis tabi sizde  :icon_thumright: bu arada ilk tebrik benden :occasion14: :occasion5: :hieyt: zeynoyu :opucuk:

ARMAĞAN

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM. SAĞOL SAYFAMIZI ZİYARETİN İÇİN.

burcu-emir

zeynep ve sana hoşgeldin canım  :flowers: bu güzel ve anlamlı günde kızının sayfasını açmışsın,hayırlı olsun.
ve kandiliniz mubarek olsun

ARMAĞAN

TEŞEKKÜR EDERİM BURCUCUM. ÖPTÜM. :love9: :love9:

sibell&gökhan

SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN CANIM İŞALLAH DAHA NİCE GÜZEL İLKLERLE DOLAR TAŞAR  :flowers: ALLAH MUTLULUĞUNUZU VE O GÜZEL GÜLÜMSEMELERİ EKSİK ETMESİN GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ  :wave:
BU ZEYNO HANIMA  :opucuk: BUDA SANA  :opucuk:

ARMAĞAN

SİBELCİM SAĞOL. ÇOK MUTLU ETTİNİZ BENİ. GÖKHANI VE SENİ  :opucuk:

adalet

canim sayfan hayirli olsun  :flowers: kizinda masallah cok guzel allah bagislasin  :nazar:

ARMAĞAN

SAĞOL ADALETCİM. SENİNKİLERDE ÇOK TATLI. CUMALİ'NİN MACERALARINI ZEVKLE OKUYORUM.

ARMAĞAN

CANIM KIZIM. BİZİ HERGÜN BİRAZ DAHA ŞAŞIRTIYORSUN. HERGÜN NE KADAR DA ÇOK ŞEY ÖĞRENİYORSUN. SENİ ÇOK SEVİYORUM BEBEĞİM, İLK GÖZ AĞRIM.  :nazar: :nazar:

ARMAĞAN

BU SABAH BABAN ERKEN GİTTİ İŞE. SENİN KAHVALTINI YAPTIRDIM. ÜSTÜNÜ DEĞİŞTİRDİM. BABAANNENE BEN BIRAKTIM . AMA ARKAMDAN O KADAR ÇOK AĞLADINKİ İÇİM KIYILDI RESMEN. SONRA BİRAZ DAHA DURDUM YANINDA GÖNLÜNÜ ALDIM. SONRA BAHÇEDEN ÇIKARKEN BABAANNENİN KUCAĞINDA BANA EL SALLAYIŞIN :(  KENDİ KENDİME BEN NE YAPIYORUM NİYE GİDİYORUM DEDİM. AMA UNUTMA MELEĞİM BEN VE BABAN SENİN İÇİN MÜCADELE VERİYORUZ. SENİ ÇOK SEVİYORUZ KÜÇÜK MELEĞİM. BİRAZDAN YANINDA OLACAĞIM. İYİKİ VARSIN İYİKİ HAYATIMIZDASIN.

duru boncuk

allah bağışlasın kızını çok tatlı sanırım işe gidiyorsun onu bırakıp ama üzülme ileride anlar yaptığın fedakarlığı herşeyin onlar için olduğunu bu arad benim kızımın ismide zeynep duru :icon_thumright: