10 Mayıs , 2024, 02:58:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ZEYNOMUN GÜNLÜĞÜ

Başlatan ARMAĞAN, 27 Ağustos , 2007, 18:03:24

« önceki - sonraki »

duru boncuk

canım benim bu konudaki düşüncelerimi biliyosun zaten en doğru kararı ancak sen verebilirsin  :opucuk: :opucuk:sıkma kendini hayırlısı neyse o olsun

pelinim

oyumuzu attık fıstığa :opucuk:

ARMAĞAN

Alıntı yapılan: pelinim - 27 Kasım , 2007, 17:33:36
oyumuzu attık fıstığa :opucuk:

SAĞOL CANIM ÖPTÜK ÜÇÜNÜZÜDE. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

Yaa sen iyiden iyiyye kızımıda alıştırıyon çalışmaya ayol benim oğluşum bakar onaaa merak etme sennn dünüşüm...

ARMAĞAN

SAĞOL DÜNÜŞÜM ŞÜPHEM YOK O KONUDA. AMA O ZATEN KARNIMDAYKEN ALIŞTI. HAMİLELİĞİMİN SONUNA KADAR ÇALIŞTIM. SONRA İZNE AYRILDIM VE 2 HAFTA SONRADA DOĞUM YAPTIM. HAMİLELİĞİM ÇOK HAFİF GEÇTİ ANLAMADIM BİLE.     

sevda

Canım yaa gerçekten çalışan anne olmak çok zor allah yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum güzelim... :opucuk:

ARMAĞAN

BENİ ANLADIĞINI BİLİYORUM SAĞOL CANIMSIN.  YANİ BU ARALAR PEK Bİ BUNALIM TAKILIYORUM.
ALDIĞIM ÇOK CÜZ'İ BİR MAAŞ. ARTIK SIKILIYORUM. GERÇEKTEN DURUMUM BÖLE  :cildir: :cildir: :cildir:

İNAN KIŞ GELDİ VE BEN HALA KOT MONTUMLA GELİP GİDİYORUM. EVE VE ZEYNEP'E HARCAMAKTAN KENDİME PARA AYIRAMİYORUM. DÜN AKŞAM DA ERKANLA BU KONUDA BİRAZ TARTIŞTIM. MORALİM ÇOK BOZUK YANİ. BU AYKİ ÖDEMELER AYA ÇIKMIŞ DURUMDA. ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.  :amin: :amin:

şerife Berat

hangı fırma hakettıgımız maası verıyorkı hurrıyet gazetesı maaslarla ılgılı bı yazı koymus ana sayfaya oku gulersın halımıza canım...bızım ne eksıgımız var anlamıyorum deli gıbı calısıyoruz ama nafıle bu patronlara yaranılmaz zamanında bızım odamızda 5 eleman calısıyordu sımdı ısler dahada bı yogun ıkı kısı ıdare edıyoruz zor zahmet ama maaaslarda hıc bı oynama yok.bende 5. yılıma gırdım azda sayılmaz hanı dıle kolay ama senın yılının yanında lafı bıle olmaz.sıkma canım canını arada bıle bendede oluyor boyle takıntılar.

sevda

Canım yaaa ahhh ahhh bu piyango bir bana vursa varsa varya ne istersen alıcam sana bu arada bende senden farksız değilim hep ya önce arhana yada babasına alayım diyorum yaa kendiminde eksiklikleri var ama önceliğim hep onlarda..

Bu arada tartışma meleğim eşinle admcağızın ne suçu günahı var oda istemezmi sanıyorsun eşine hayat arkadaşına  çocuğunun annesine alsın giydirsin istemezmi sanıyorsun ama onunda sanırım elinden gelen bu kadar fazlası olsaydı eminiki yapardı ne kendine kız nede eşine yapmayın hayatı hem ona hemde kendine zehir etme bitanem lütfennn... :opucuk:

-Butterfly-

sevda ne kadar dogru yazmis bak bende yazsam aynisini yazardim  :icon_thumright:

Tahmin ediyorum  armagacigim turkiye bu  konuda cok geri herkesi amele gibi calistir ama emeginin karsiligina gelince  verme asgari ucret bile cok komik bir rakam insanlar nasil geciniyor o paralarla  sen yat kalk dua et bir tanem  en azindan elin is tutuyor ya tutmasaydi evde oturan bir kadin olsaydin ozaman haliniz yaman olurdu  :honk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim ben de sevdaya katiliyorum hayati ne kendine nede esine zehir etme

allah bi kapiyi kaparsa digerini acarmis

sen sikma canini hersey yoluna girer insallah :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

adalet

selam armagancim
bende arkaslara katiliyorum
sabir sabir cok onemli
allah hic kimseyi zor durumda birkmasin herkese yardimci olsun  :amin:

Almiş'inAnniş'i

Armağancım,
inan herkez zaman zaman bu dönemleri yaşıyor,
hele de türkiye böyle bir gizli ekonomik kriz yaşarken
hepimiz aynı durumdayız
gelen para ihtiyaçları karşılamıyo
herşeye zam geliyo
ama bi türlü şu maaşlara zam gelmiyo  :dontknow:
yani terazinin bi tarafı ha bire ağırlığı artarken
diğer taraf hafif kalıyo
eh denge kurulamayınca da
bizlerin  :cildir:  :cildir:  :cildir: olması normal  :laughing7:

sevda

Dünüşüm nasılmış bakimmm gerçi sen bunu yarın okuycaksın ama olsun zeynepcim nasıl senin moralin nasıl düzelebildimi... :opucuk: ;)

ARMAĞAN