28 Nisan , 2024, 16:43:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ZEYNOMUN GÜNLÜĞÜ

Başlatan ARMAĞAN, 27 Ağustos , 2007, 18:03:24

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

BUDA LUNAPARK KEYFİMİZZ

[eklenti yönetici tarafından silindi]

duru boncuk

amanda yesin onu teyzesiiiiiiii  :hungry: :hungry: :hungry:keyifde yaparmış kara gözlü zeyno :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ARMAĞAN

BUDA OYUNCAKTAYKEN....

ARMAĞAN

TATLI BÖCÜĞÜM BENİM

ARMAĞAN

:opucuk:

ARMAĞAN

:angel12:

ARMAĞAN

:hungry: :hungry:

ARMAĞAN

:sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

ARMAĞAN

:nazar: :nazar: :nazar:

ARMAĞAN

TATLI KUZUM BENİM

sevda

esra_yesiloz

canım benim yaaa çok şekerrr  :k06:  :k06:  benimkide elbise giyebilcek kadar büyüse çok hoşuma gidiyo melekler gibi oluyolarr  :opucuk:

duru boncuk

:aferin: :aferin:armağan çalışkan sın bugün bak zeynoya söylicem deyince nasıl çalışmaya başladın hep böyle ol işte :aferin:

-Butterfly-

armagancim,

kizinin resimlerine masaaallah :nazar: hepsi birbirinden guzellll  canim benim cok guzel bir kiz olacak zeynocumda ...

izmir bulusmasindaki resmlere bakarken  kucuk armagan  kizin nasilda kendine benzetmissin bu sitede sanirim kendine benzeten tek anne sensin... hani derler ya esini cok seversen ona benzermis  :love9: :love8:o seni cok severse sana benzermis  :)) tebrik ederim ...

bu arada sende uzerine alina bilirsin ustteki guzelik kelimesini cunku kizin tipkinin aynisi :)) :opucuk: :flowers:

ARMAĞAN

ÖZGÜLCÜM TEŞEKKÜR EDERİM CANIM SENDE KOY ZEYNONUN RESİMLERİNİ BAK BENDE SENİ İSPİYONLARIM HA. :toothy10: :toothy10: