KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

ırmak184

annemlerde var ikiz,canım daha ortada bişey olmadıgı için bol keseden atıyoruz işte,birtane cocuga bakmak zorken kaldıki iki tane dahada zor,yardımcı olacak var ama yine zor ya,hele problemliyse allah ikizi olanlara yardım etsin

ırmak184

canım ben cıkıyorum burda zaman cok cabuk geciyor kendine ii bak görüşürüz yine

can yine cannnn

can dediklerim....

SEOS

ARKADAŞLR IRMAK VE NERMİNCİM BEN ÇALIŞIYORUM. EVDE İNTERNET BAĞLANTIM YOK O YÜZDEN 18.00'DEN SONRA YAZAMIYORUM. GERÇEK İSMİM SEZİN 7 YILDIR 2. BEBEĞİ BEKLİYORUM BU ARADA

can yine cannnn

SEZİNCİM CANIM BENİM BAYAĞIDIR BEKLİYOMUŞSUN OLSUN CNM ONDADA VARDIR BİR HAYIR 1.VEREN 2.YİDE VERİR İNŞALLAH TEDAVİ FALAN GÖRDÜNMÜ 7YIL İÇİNDE.BEN HENÜZ 3 AYDIR KORUNMUYORUM BAKALIM BU AY OLUR BELKİ.VAKTİN OLDUKÇA FORUMA BEKLERİM CNM KENDİNE İİ BAK :opucuk: :opucuk: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
can dediklerim....

SEOS

NERMİNCİM 7 YILDA TRABZONDA GİTMEDİĞİM KADIN DOĞUMCU KALMADI. HEPSİNDE SORUNYOK HEM BENDE HEM EŞİMDE BİR SORUN BULUNMADI. OLACAK OLACAK DERKEN BU ZAMANA GELDİK ANALAYACAĞIN . KISMET 2 AYDIR KLOMEN KULLANIYORUM GEÇEN AY YUMURTALAR BÜYÜMEDİĞİ İÇİN GEÇTİK. BU AY HEM İLAÇ HEMDE  ÇATLATMA İĞNESİ OLDUM. ÇALIŞMALARIM DÜZGÜN OLMADI PEK ÜMİTLİ DEĞİLİM. AMA NASİP HİÇ UMMADIĞIM BU AY OLURMU OLUR. AYRICA BİR HİSSİMİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM BU KADAR ZAMAN GEÇMİŞ OLMASINA RAGMEN BİR AN BİLE ÜMİTSİZLİĞE KAPILMADIM. BENCE OLACAK AMA ZAMAN LAZIM 

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SEOS - 02 Nisan , 2009, 15:29:17
NERMİNCİM 7 YILDA TRABZONDA GİTMEDİĞİM KADIN DOĞUMCU KALMADI. HEPSİNDE SORUNYOK HEM BENDE HEM EŞİMDE BİR SORUN BULUNMADI. OLACAK OLACAK DERKEN BU ZAMANA GELDİK ANALAYACAĞIN . KISMET 2 AYDIR KLOMEN KULLANIYORUM GEÇEN AY YUMURTALAR BÜYÜMEDİĞİ İÇİN GEÇTİK. BU AY HEM İLAÇ HEMDE  ÇATLATMA İĞNESİ OLDUM. ÇALIŞMALARIM DÜZGÜN OLMADI PEK ÜMİTLİ DEĞİLİM. AMA NASİP HİÇ UMMADIĞIM BU AY OLURMU OLUR. AYRICA BİR HİSSİMİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM BU KADAR ZAMAN GEÇMİŞ OLMASINA RAGMEN BİR AN BİLE ÜMİTSİZLİĞE KAPILMADIM. BENCE OLACAK AMA ZAMAN LAZIM 
AYNEN ÖYLE CNM ZAMAN  İSTER AMA İNSAN HEMEN İSTİYO İŞTE.KIZINMI VAR OĞLUNMU CNM
can dediklerim....

SEOS

BİLGENUR İSMİNDE DÜNYALAR TATLISI BİR KIZ AKILLI AMA ÇOK ŞIMARIK TEK OMANIN AVANTAJIYLA BİZİ KULLANIYO

can yine cannnn

AL BENDENDE O KDADAR BENİMKİDE ÖYLE AMA BENİMKİ ŞİMDİDEN BİR KARDEŞİNİN OLMASI GEREKTİĞİNİ KABULLENMİŞ KARDEŞ İSTİYO ANLAYACAĞIN
can dediklerim....

SEOS

CANIM BİLGEDE ÇOK İSTİYO KARDEŞ HEP AĞLIYO BEN TEKMİ OLACAĞIM KREŞTE HEP ARKADAŞLARIMIN YA ABLASI YADA KARDEŞİ VAR DİYO
BEN BUNA ÜZÜLÜYORUM YOKSA ALLAH VERMİŞ ŞÜKROLSUN BİR TANE
AŞILAMA YAPTIRACAĞIM GALİBA İLERLEYEN ZAMANDA

ırmak184

selam arkadaslar nasılsınız görüşmeyeli

SEOS

IRMAKCIM MERHABA NELER YAPIYOMUSUN ÇALIŞIYOMUSUN BEBEĞİN VARMI KENDİNDEN BAHSEDERMİSİN

can yine cannnn

can dediklerim....

ırmak184

çalışıyorum ama haftada 2 gün gidiyorum işe bazende iş yogunluguna göre gidiyorum sigortacıyım bu arada.bebegim yok ama 2,5ay önce düşük yaptım şimdi yeniden çalışmalara baslayacagız bakalım hayırlısı

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 02 Nisan , 2009, 17:09:00
ii cnm senden boyattınmı saçını
yok canım boyatmadım kardeşimi bekliyorum oda saçlarını kestirecekmiş 6.30da gidicez canım