29 Nisan , 2024, 12:20:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

SEOS

ARKADAŞLAR MERHABA BENDE YENİ ÜYELERDENİM. TRABZONDAN YAZIYORUM NERMİNCİM YAKINIZ CANIM BENİMDE 8 YAŞINDA TATLIMI TATLI  BİR KIZIM VAR 2. DÜŞÜNÜYORUM. FAKAT BEN UZUN SÜREDİR DÜŞÜNÜYORUM

ırmak184

Alıntı yapılan: SEOS - 01 Nisan , 2009, 15:48:22
ARKADAŞLAR MERHABA BENDE YENİ ÜYELERDENİM. TRABZONDAN YAZIYORUM NERMİNCİM YAKINIZ CANIM BENİMDE 8 YAŞINDA TATLIMI TATLI  BİR KIZIM VAR 2. DÜŞÜNÜYORUM. FAKAT BEN UZUN SÜREDİR DÜŞÜNÜYORUM
merhaba canım aramıza hosgeldin allah bagıslasın kızını,en kısa zamanda hamile kalırsın inşallah

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SEOS - 01 Nisan , 2009, 15:48:22
seos'cum hoşgeldin cnm evet yakınız bir hemşeri daha çok güzel eminimki kızın çok tatlıdır allah bağırlasın uzun süredir düşünüyorum diye yazmışsın çokmu oldu bu arada gerçek adın ne????kendinden bahset biraz cnm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

can yine cannnn

ırmak'cım canım benim çok özür dilerim bugün arkadaşlarla toplantımız vardı giremedim eve gelir gelmez yazdım walla.iyiyim cnm napıyım çalışmalara hazırlık yapıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ya sen canım ne durumdasın :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 01 Nisan , 2009, 18:17:42
ırmak'cım canım benim çok özür dilerim bugün arkadaşlarla toplantımız vardı giremedim eve gelir gelmez yazdım walla.iyiyim cnm napıyım çalışmalara hazırlık yapıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ya sen canım ne durumdasın :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
bende ii ne olsun işten geldim yemek falan yeni girdim bende,az kaldı 2 gün sonra baslayacagız bakalım hayırlısı

can yine cannnn

evet ama ben yarın başlıycam spermler 24 saat rahimde yaşıyo cnm tutma şansı dahada artıyo 1 gün daha kazanmış olursun bakarsın yumurtlama olunca rahimdeki spermleri hemen döller
can dediklerim....

ırmak184

ben ilk hamile kaldıgımda yumurtlama gününden 2 gün önce baslamıştık ve 2 hafta boyunca gün asırı yapmıştık ve hemende hamile kalmiştım erken basladıgımız içinmi kaldım yoksa cok yaptıgımız içinmi onu bilemiyorum ama deneriz yarın baslarız ne zararı var:))

can yine cannnn

evet cnm hiçbir zararı yok tabii benimde ilk hamileliğim 2,5 aylık evliydim 1,5 aylık hamile yani 1 ay sonra hamile kalmışım ama ozaman böyle yumurtlama zamanı falan biliyodum dersem yalan olur belkide kafaya takmamak lazım ha cnm ne dersin
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 01 Nisan , 2009, 20:23:10
evet cnm hiçbir zararı yok tabii benimde ilk hamileliğim 2,5 aylık evliydim 1,5 aylık hamile yani 1 ay sonra hamile kalmışım ama ozaman böyle yumurtlama zamanı falan biliyodum dersem yalan olur belkide kafaya takmamak lazım ha cnm ne dersin
bende daha önceden hiç böyle seyler duymamıştım ne zaman cocuk yapmaya karar verdik internetten arastırmaya baslayınca ögrendim meger neler varmış neler,gercektende dedigin dogru kafaya takmamak lazım olur veya olmaz rahat olsak hersey daha kolay olacak ama işteee

can yine cannnn

aynen canım hiç düşünmesek belkide hemen hamile kalıcaz ama gelde anlat neyse cnm trabzonlu arkadaşla tanıştınmı???????
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 01 Nisan , 2009, 20:32:19
aynen canım hiç düşünmesek belkide hemen hamile kalıcaz ama gelde anlat neyse cnm trabzonlu arkadaşla tanıştınmı???????
yok canım tanışmadım yazıp cıkmış hemen galiba

can yine cannnn

ewet öle galiba profilinede baktım gerçek adı yok tanışırız inşallah.çok merak ediyorum seni resmini neden koymadın.sen niye koymadın dersen yapamıyorum galiba üye olurken girmedim şimdide olmuyo galiba
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 01 Nisan , 2009, 20:41:36
ewet öle galiba profilinede baktım gerçek adı yok tanışırız inşallah.çok merak ediyorum seni resmini neden koymadın.sen niye koymadın dersen yapamıyorum galiba üye olurken girmedim şimdide olmuyo galiba
koyarım canım biraz bekle bende merak ediyorum seni

ırmak184

koydum canım ama pek yakın resmim yok sende resmini koymak istersen profil,kimlik bilgisinden koyabilirisn canım

can yine cannnn

uzak olsun yinede çok güzeksin ırmakçım yaşın kaçtı cnm deniycem ama daha öncede oralardan denemiştim olmadı tekrar deneyeyim bakalım olcakmı
can dediklerim....