KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

ırmak184

yumurtlama günlerimi takip ediyorum 3 ve 8 nisan arası yapmamız lazım 24 nisanda regli tarihim ozamana kadar bekleyecegiz bakalım inşallah tuttururuz ikimizde..

can yine cannnn

bende 24 martta olmuştum ben yanlış hesapladım heralde bu kdr tesadüf olur hadi inşallah hamiş olup bebeklerimizi beraber bekleriz cnm  :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

ırmak184

ne güzel yaa aynı günde beraber bekleyecegiz inşallah ugurlu geliriz birbirmize javascript:void(0);

can yine cannnn

hadi inşallah birde bişey sorcam cnm bu adettinin yoğunluğu diğer adetlerine göre nasıldı benimki çok az sürdü normalde 3,4 gün yoğun sonrasında lekenerek biterdi bu seferki 2gün fena değil 4günüm şuan yok denilecek kdr az.böyle olunca hamile kalınıyomuş şekerkıza sordum oda öyle olmuş sonraki ayda hamile kalmış bana öyle dedi kayınvalidemde buna benzer bişey söylemişti sende var
can dediklerim....

ırmak184

hamile kaldıgım zaman aynı dedigin gibi olmuştu ilkinde cok az sürmüştü ikincisinde hamile kalmıstım ama şimdi benimki normal geliyor daha denemeye baslamadık çünkü

can yine cannnn

hıııııııımmmmmm tmm cnm anladım eğer çetleşmekten sıkıldıysan söyle seni sıkmak istemem cnm işin olabilir belki
can dediklerim....

ırmak184

yok canım sıkılmadım niye sıkılayım ama cıkmam lazım birazdan eşim gelecek malum yemek falan görüşürz yine kendine ii bak ii akşamlar..

can yine cannnn

can dediklerim....

ırmak184

can yine cannnn

:muzz: :hello2: :muzz:iyiyim ırmakcım özlettin kendini cnm nerelerdesin :opucuk:
can dediklerim....

ırmak184

iyiyim bende ne olsun haftasonu genelde evde yoktum o yüzden pek giremedim girdigimdede sen yoktun canım sen neler yapıyorsun

can yine cannnn

BENDE HEP EVDEYDİM ARA ARA GİRDİM AMA YOKTUN BENDE BİŞEY YAZMADIM CNM
can dediklerim....

can yine cannnn

can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 31 Mart , 2009, 20:19:48
ya ırmakcım hemşerim nerdesin ya....!!!!!
canım evde yoktum o yüzden giremedim yarın öglen girerim görüşürüz canım

ırmak184

merhaba nermin nasılsın ne yapıyorsun görüşmeyeli