29 Nisan , 2024, 18:46:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

sesedo-98

Alıntı yapılan: cici kız - 04 Nisan , 2009, 14:52:30
benim çocuğum yok tedavi görüyorum bu siteye bugün üye oldum.sana çok geçmiş olsun allah şifa versin.

Allah razı olsun canım .. inşallah en yakın zmanada müjdeli haber alırsın bebişin olur.. en buyuk tedavi kendine sensin sakın stres yapma ve bebek konusunu çok düşünme  ne yaparsan yap olmuyor biliyorsun ... herseyi oluruna bırak hayırlısı de kurtul :)  ;) tanışdıgıma memnun oldum  :opucuk:

sesedo-98

yazarken bi yandan dusundugum için streslenince ne yaparsan yap olmuyor demek sitedim :) bazen yazdıgımı sanıyorum dusunduklerimi

can yine cannnn

Alıntı yapılan: meyliş - 04 Nisan , 2009, 14:47:37
erzurum ya da rizeli değilim ama 2 sene önce dogu gezisine çıkmıştım ailemle oraları gezdim 2 şehirede bayıldım dogrusu  hele rize ayder allaaaaaaaahhhhhh o ne guzellik bayıldım babamın işlerinden dolayı 1 gun kalabildik sonra diger şehirler hemen memlekete döndük olsun guzeldi ..

ben bayadr siteye giremediğimden tanışmadık sizlerle 2 aydır afacan kızımla ugrasıoyorum ve sonu bitmek bilmeyen bel agrılarımla ondan siteye giremiyordum ...ben meyli 1 yıllık evliyim 2 aylık kızım var fatime betul
güzeldir rizemiz erzurumda güzel ama pek gitmediğim için heryerini bilemiyorum.belmi dedin ayyyyyyyyyyyyyyyy :cildir: :cildir:bende ayı derden yakınıyorum fıtığınmı var meylişcim
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: cici kız - 04 Nisan , 2009, 14:44:38
:love9:tortumluyum kocaelinden yazıyorum annem babam dedem erzurum tortumlular 18 yıl önce geldik kocaeline şimdi orda evliyim 1.5 yıllık eşim tırabzonlu :hello:
hem dadaşım hem karadenizli eşin trabzonluymuş geldinmi hiç trb sahi adın ne cicikız
can dediklerim....

sesedo-98

fıtık değilde çok kötü üşütmüşüm kaslarım öle kasılmış ki kaç aydır çekiyorum ve bunun üstüne bide dogumda kasıldı hadi lohusalıkda da 2 defa terim ustumde sogudu gece uykuluydum degıstırın ustumu dedım sonra gerı uyumusum onlarda duymamış benı :( yani hala ta geçmiş değil biraz fazla ayakta kalayım hemen gidiyorum elden hele kızı kaldır indir yatagına  :sad1: :sad1: . mr çekilecektim ama ben o daracaık alana giremem heme karanlık hem de dar alan fobisi var bende hemde çook fazla nefesim kesilio :S ilaç tedavisi de pek uygulanmıo bebekden dolayı sıcak tutacam başka çaresi yok bide masaj ama gerçekten bel agrısı çok zor ve biz kadınlar kendimizi hiç düşünmeden iter çekeriz sanki herkuluz  :tongue3: oda değiştir yok kanepeyi çek it senin neyine dimi

can yine cannnn

Alıntı yapılan: meyliş - 04 Nisan , 2009, 15:08:33
fıtık değilde çok kötü üşütmüşüm kaslarım öle kasılmış ki kaç aydır çekiyorum ve bunun üstüne bide dogumda kasıldı hadi lohusalıkda da 2 defa terim ustumde sogudu gece uykuluydum degıstırın ustumu dedım sonra gerı uyumusum onlarda duymamış benı :( yani hala ta geçmiş değil biraz fazla ayakta kalayım hemen gidiyorum elden hele kızı kaldır indir yatagına  :sad1: :sad1: . mr çekilecektim ama ben o daracaık alana giremem heme karanlık hem de dar alan fobisi var bende hemde çook fazla nefesim kesilio :S ilaç tedavisi de pek uygulanmıo bebekden dolayı sıcak tutacam başka çaresi yok bide masaj ama gerçekten bel agrısı çok zor ve biz kadınlar kendimizi hiç düşünmeden iter çekeriz sanki herkuluz  :tongue3: oda değiştir yok kanepeyi çek it senin neyine dimi
çok geçmiş olsun cnm benimki fıtık belim 1yıldır ağrıyo ama sabahları kalkınca ve çok yol yürüyünce onun dışında normal ama dediğin gibi herkülüzya :ehi: :ehi: :ehi:evin eşyalarını ordan oraya taşıyoruz ama akıllandım 8 aydır hiçbirşey yapmıyorum canımdan kıymetli değil dimi ama ya daha 2.bebeşi yapcam sen nerelisin meyliş kızına bayıldım :nazar: :nazar: :nazar:allah bağışlasın cnm
can dediklerim....

sesedo-98

ben hataylıyım ama istanbulda oturuyorum bende artık agır yuk kaldırmıyorum akıllandım ellemez oldum halbuki agır kaldırınca kızan ben yaparım diyen bi kocam olmasına ragmen sanki ben ona gucumu gösterecem gibi ben yaptım diyordum :D oda kızıyordu .. zararın neresinden dönülürse kardır senin kerata da çok tatlı maşallah hani kızımız var alıcı gözüyle baktım maşallah yakışıklı

can yine cannnn

Alıntı yapılan: meyliş - 04 Nisan , 2009, 15:24:35
ben hataylıyım ama istanbulda oturuyorum bende artık agır yuk kaldırmıyorum akıllandım ellemez oldum halbuki agır kaldırınca kızan ben yaparım diyen bi kocam olmasına ragmen sanki ben ona gucumu gösterecem gibi ben yaptım diyordum :D oda kızıyordu .. zararın neresinden dönülürse kardır senin kerata da çok tatlı maşallah hani kızımız var alıcı gözüyle baktım maşallah yakışıklı
sağol teyzesi nasipse olur inşallah :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi
can dediklerim....

cici kız

evet nermin cim ben yeni üyeyim bebiş yok olsun diye uğraşıp duruyoruz.daha yeni olduğum içi geç yazıyorum
:toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: cici kız - 04 Nisan , 2009, 15:33:59
evet nermin cim ben yeni üyeyim bebiş yok olsun diye uğraşıp duruyoruz.daha yeni olduğum içi geç yazıyorum
:toothy10:
kız dadaşımmm deminden beri yazışıyoz ya o mesaj tanışmadan önceki.önemli değil alışırsın cicimmmmmmm
can dediklerim....

cici kız

:ehi:inşallah alışıcam  canım.senin bebişin varmı?

can yine cannnn

Alıntı yapılan: cici kız - 04 Nisan , 2009, 15:39:53
:ehi:inşallah alışıcam  canım.senin bebişin varmı?
resimdeki benim oğlum mert 5yaşında şimdiyse 2.yi istiyorum bakalım nasipse 3aydır korunmuyorum adın ne kızzzzz
can dediklerim....

cici kız

:love7:allah bağışlasın maşallah çok tatlıymış.inşallah ikinciside böyle tatlı olur adım hüsna

can yine cannnn

Alıntı yapılan: cici kız - 04 Nisan , 2009, 15:45:40
:love7:allah bağışlasın maşallah çok tatlıymış.inşallah ikinciside böyle tatlı olur adım hüsna
sağol cnm allah sanada tezelden versin inşallah hüsnacım :amin: :amin: :amin: :amin:tedavin ne aşamada dr ne diyo
can dediklerim....

sesedo-98

görüşşmek üzere kızlar .. cicikız nermin..  benım kız uyandı gelen sese göre de altına etti  :k06: :k06:  hadi aeo byby