KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 01 Nisan , 2009, 20:53:05
uzak olsun yinede çok güzeksin ırmakçım yaşın kaçtı cnm deniycem ama daha öncede oralardan denemiştim olmadı tekrar deneyeyim bakalım olcakmı
tesekkür ederim canım o senin güzelligin,ben 27 yasındayım canım,profil ,kimlik bilgisi gözat de resim sec sonra kimlik değiştiri tıkla canım

ırmak184

yapmısın canım gördüm sende güzelsin memnun oldum tekrar tanıştıgıma:)

can yine cannnn

sağol cnm benim  27 yaşındasın ha daha genç görünüyosun desene ben yaşlandım yaş 30
can dediklerim....

ırmak184

yok canım estafurullah,ben pek yasımı göstermiyorum 27 yasındayım deyince bazıları daha 20 21 yasında gibisin diyorlar bende mutlu oluyorum tabi

can yine cannnn

bazılarının dediğine katılıyorum  :D :Ddesene görünüşü çok genç anne olacaksın bende tanıştığıma çok memnun oldum.benimde bu resmim 1 senelik şimdi daha uzun saçlı senin gibi sarışınım ama çakma tabi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

ırmak184

görünüş genç ama yas 27javascript:void(0);sarısınım canım ama saclarımda boya var yani:)

can yine cannnn

sende çakmasın yaniiii :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:olsun allahın verdiği nimetlerden yaralanmak lazım ırmakcım :muzz: :hello2: :muzz: :hello2:
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 01 Nisan , 2009, 21:22:32
sende çakmasın yaniiii :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:olsun allahın verdiği nimetlerden yaralanmak lazım ırmakcım :muzz: :hello2: :muzz: :hello2:
ehh biraz öyle ama en azından çok esmer olupta sarısın olmaya calışmıyorum:)dedigin gibi allahın verdigi nimetlerden yaralanıyoruz mesela yarın yaralanıcam:)

can yine cannnn

yararlan cnm ohhhhh yarasın ama biliyosun dimi tam kesin olmamakla beraber hamilelikte en az 3ay geçmeden saç boyatmak sakıncalıymış bebek için ırmakçım resimdeki benim herşeyim bebeğim yakışıklı oğlum mert
can dediklerim....

ırmak184

cok tatlı masallah allah bagıslasın canım büyütmüssün oglunu eee ister artık bir kardeş,canım bende duydum o yüzden hemen boyatmak istiyorum ama yarında calışmalara baslıycaz boyatmasammı acaba

can yine cannnn

yok korkma henüz rahme düşmeden bişey olmuyomuş ama boyatacaksan hemen yarın boyat gecikme her ihtimale karşı.ewet istiyo zaten daha hamile kalmadan herkese annemin karnında bebek var diyo :ehi: :ehi: yaramaz
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 01 Nisan , 2009, 21:38:35
yok korkma henüz rahme düşmeden bişey olmuyomuş ama boyatacaksan hemen yarın boyat gecikme her ihtimale karşı.ewet istiyo zaten daha hamile kalmadan herkese annemin karnında bebek var diyo :ehi: :ehi: yaramaz
iyi ozaman boyatayım bari düşük olayı olunca pimpirikli oldum iyice,ne güzel oglun şimdiden benimsemiş,evladın kızı erkegi olmaz ama inşallah kızın olur

can yine cannnn

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım ağzından bal damlıyo seni birkere daha sevdim :love7: :love7: :love7: keşke cnm ama dediğim gibi önce hayırlısı sağlıklı olsun sonrada gönlümüzden geçen cnm.bizim ailede herkesin önce oğlu sonrada kızları oluyo bakarsın banada rastlar ha unutmadan ailede ikizimizde  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:var
can dediklerim....

ırmak184

bizdede eşimin ailesinde hep erkek var 3 kardeşler görümcem yok ilk gelinim,ama amcasının ogullarında falan hep kızları oluyor,kendi ailemdede hem ikiz var hem kız dolu ikizler için bekliyoruz bakalım kime denk gelecek inşallah bana denk gelirde hem kız hem erkek ikisinide cıkarırız aradan:)

can yine cannnn

ailede birinci dereceden ikizi olan varmı varsa olabilir tabi cnm benim abimin ikiz kızları var halamın kızınında ama ikiz istemem şimdi güzel görünüyo ama olunca bakımları çok zor hele birde rahatsız doğarlarsa.ikizler %50 rahatsız doğarlarsa.en yakından yaşadım biliyorum
can dediklerim....