28 Nisan , 2024, 15:32:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SEOS - 03 Nisan , 2009, 14:57:40
YOK CANIM YA KORKMA BEN ÇOK ÇOK ZOR NORMAL BİR DOĞUM YAPTIM. BELKİ ONUNLA ALAKALI. SEN CANINI SIKMA Bİ SÜRE OLMAZSA DOKTORA GİTMEYİDE İHMAL ETME. GELECEK İNŞALLAH FAZLA BEKLETMEDEN MELEĞİN SENİNDE. PREZERVATİF KULLANDIK BİZ.
ne biliyim cnm biran korktum işte .neyseki bugün yumurtlama günüm inşallah tuttururum dua et cnm bende senin için ediyorum.seyahat acentesindesin ha otür işyerleri yoğun olur nasıl fırsat bulupta yazıyosun ne güzel çalışmak evde oturup kafayı birşeylere takmandan iyidir.benimde 10 yıllık çalışma hayatım vardı oğlum doğunca ayrıldım bir dahada dönmedim.
can dediklerim....

SEOS

2 ARKADAŞ DAHA VAR BEN ONALR GELEN YOLCULARLA İLGİLENİYO. 18 YIDIR TURİZM SEKTÖRÜNDEYİM 14 YIL ULUSOYDA 4 YILDIRDA BURDA ÇALIŞIYORUM. 2 YILIM KALDI İŞGÜNÜMÜ DOLDURMAYA. BENİM YOĞUNLUĞUM OLUYO AMA KENDİMCE DÜZENE KOYUYORUM ARKADAŞLAR ÖNPLANDA BENİM MASAM AYRI. İNAŞŞALHA CUAMLAR HÜRMETİNE GELİR MELEĞİN KENDİNİ HAMİLEYMİŞ GİBİ DAVRAN AĞIR KALDIRMA İLAÇ ALMA. BERABERLİK SONRASI HEMEN YATAKTAN KALKMA 20 DAKKA KAL GERÇİ SEN BUNLARI BİLİRSİN ZATEN

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SEOS - 03 Nisan , 2009, 15:15:48
2 ARKADAŞ DAHA VAR BEN ONALR GELEN YOLCULARLA İLGİLENİYO. 18 YIDIR TURİZM SEKTÖRÜNDEYİM 14 YIL ULUSOYDA 4 YILDIRDA BURDA ÇALIŞIYORUM. 2 YILIM KALDI İŞGÜNÜMÜ DOLDURMAYA. BENİM YOĞUNLUĞUM OLUYO AMA KENDİMCE DÜZENE KOYUYORUM ARKADAŞLAR ÖNPLANDA BENİM MASAM AYRI. İNAŞŞALHA CUAMLAR HÜRMETİNE GELİR MELEĞİN KENDİNİ HAMİLEYMİŞ GİBİ DAVRAN AĞIR KALDIRMA İLAÇ ALMA. BERABERLİK SONRASI HEMEN YATAKTAN KALKMA 20 DAKKA KAL GERÇİ SEN BUNLARI BİLİRSİN ZATEN
ewet biliyorum cnm ilk hamileliğimde bunlara gerek duymamıştım çünkü 2,5 aylık evliyken 1,5 aylık hamiştim.
can dediklerim....

can yine cannnn

ulusoyda çalışmışsan belki rizedeki ulusoyda çalışan ayhan turnayı tanırsın eşimin akrabasıdır cnm
can dediklerim....

SEOS

BİLET SATIŞ DEĞİLDE BEN ALİ OSMAN ULUSOYUN YANINDA İDİM.ANA BİNADA MERKEZDE BENDE AYNI 9 AY KORUNDUM EVLENİNCE KORUNMAYI BIRAKTIĞIM İLK AY GELDİ KIZIM

can yine cannnn

oğlum doğduktan sonra hep derdimki allahım 2.çocuğa nasıl karar veriyolar her konuda şimdiyse halime bak deli  :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby:gibi 2.bebeğimi istiyorum ozamanlar olmaması için elinden geleni yap şimdide olması için ne garip bir çelişki dimi cnm insanoğlu nankörmü oluyo bu durumda
can dediklerim....

can yine cannnn

şuan hangi şirkettesin otogardamısın?trabzona yolum düşerse seni bulurum tanışmak için sezincim
can dediklerim....

SEOS

İNSAN DÜNKÜ AKLINI BEĞENMİYO HAYIRLISIYLA RABBİM VERECEK İNŞALLAH BEN ÜMİDİMİ HİÇ AM HİÇ YİTİRMEDİM
HEMDE BU KADAR ZAMAN GEÇMESİNE RAGMEN
HAYIRLISIYLA GELECK BİLİYORUM ALLAHIN İZNİYLE

can yine cannnn

tabiki insan yaşadıkçada ümidini yitirmemeli yoksa yaşamda yaşamın içindeki herşeyde çok ağır gelir kaldıramaz insan
can dediklerim....

ırmak184

can yine cannnn

can dediklerim....

SEOS

EN AZINDAN BİR KIZIM VAR ŞÜKREDİYORUM . HİÇ BEBEĞİ OLMAYANLAR VAR BEN HİÇ ARAMADAN NASİP ETTİ YARADAN . BUNADA ŞÜKÜR. VARDIR HERŞEYDE BİR HAYIR SABIR GEREK BEKLEMEK GÖRMEK LAZIM  ŞÜKROLSUN SENİNDE VAR . 2. LERİ İNŞALLAH YAKINDA VERİR YARADAN . 7 NİSAN ADET GÜNÜM BAKALIM

can yine cannnn

ewet sezincim şükürler olsun 7 nisan ha hadi hayırlısı
can dediklerim....

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

kızzz  kuruy yaptın mı bakimm benim ki bitti  :ehi:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

ırmak184