KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

sezincim bu durumda yani eşinde ve sende sorun yokkende uyguluyolarmı aşılamayı
can dediklerim....

can yine cannnn

hıım kız kardeşin var yanında ne güzel benim ablalarımında 1 tanesi yanımda olmasını çok isterdim tadını çıkar cnm
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 02 Nisan , 2009, 17:16:47
hıım kız kardeşin var yanında ne güzel benim ablalarımında 1 tanesi yanımda olmasını çok isterdim tadını çıkar cnm
annemler,teyzem ananem falan hep aynı yerdeyiz evlenince eşimlede aynı yerde oturdugumuz için semt degişikligi olmadı o yüzden sanslıyım

can yine cannnn

:muzz: :muzz: :muzz:iyi ya ne güzel benim ailemle aramda kilometreler var çok şanslısın çoooooooooooooook dedimya tadını çıkar.iyi veya kötü herşeyine tanık olup yanında destek oluyodurlar sana cnm
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 02 Nisan , 2009, 17:24:09
:muzz: :muzz: :muzz:iyi ya ne güzel benim ailemle aramda kilometreler var çok şanslısın çoooooooooooooook dedimya tadını çıkar.iyi veya kötü herşeyine tanık olup yanında destek oluyodurlar sana cnm
tabi canım iyiki yakınız her zaman birlikteyiz cok memnunum yemek derdimde olmuyor annem yemek gönderir kayınvalidemlede aynı apartmanda oturuyoruz ne yapsa gönderir bana iyi oluyor vallahi

ırmak184

canım ben kactım kardeşim geldi erken geldi görüşürüz canım yine

can yine cannnn

ohhhhhh gel keyfim gel diyosun .benim (kayınvalidem)hiç hoşlanmam bu kelimeden anne ya anne  :love7: :love7: :love3: cnm annemde gönderir ama seninki kadar yakın değiliz yani evlerimiz ama gönüller hep bir çok sever çok iyi anlaşırız bu konuda çok sanşlıyım çok iyidir cnm annem.kızlar çekiştiriyolarya kaynananalarını ya ben bu konuda çooook şanslıyım allahıma bin şükür tmm byyyyyyyyyyyy
can dediklerim....

SEOS

MAŞŞALLAH NERMİCİM NE GÜZEL BEN KAYINVALDEMİ HİÇ TANIMADIM KAYINPEDERİMDE 5 YIL OTURDUK. AŞILAMAYA GELİNCE ÖZEL HASTANEDE YAPTIRACAĞIM GALİBA

can yine cannnn

[equote author=SEOS link=topic=5873.msg188095#msg188095 date=1238683465]
MAŞŞALLAH NERMİCİM NE GÜZEL BEN KAYINVALDEMİ HİÇ TANIMADIM KAYINPEDERİMDE 5 YIL OTURDUK. AŞILAMAYA GELİNCE ÖZEL HASTANEDE YAPTIRACAĞIM GALİBA
[/quote]ewt cnm maşallah :nazar: :nazar:değmesin benimde kayınpederim yok hayırlısı cnm allahın verdiği teknoloji ve nimetlerden faydalanmak lazım dene tabi evlat sahibi olmak kolay değil kaç yaşındasın sezincim ben 30cnm
can dediklerim....

can yine cannnn

can dediklerim....

SEOS

can yine cannnn

sezincim merhaba cnm yaş 37 ha bencede aşılamanın zamanı gelmiş ne iş yapıyosun cnm
can dediklerim....

SEOS

DEDEĞİM GİBİ GÜZELİM 30 YAŞINDA DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM AMA NASİP BU İŞLER HAYIRLISI SEYAHAT ACENTASINDA ÇALIŞIYORUM

can yine cannnn

yapmaya cnm acaba bende bu kadar beklermiyim? :dontknow: :dontknow: şimdi dahada ürktük sen neyle korunmuştun ben spralle korundum 4,5 yıl bir yerden duymuştum spralle korunanların en az 8 ay bebişleri olmazmış yumurtalarda korunma esnasında tembellik olduğu için bayağı yumurlamaların düzene girmesi zaman alırmış :sad1: :sad1:
can dediklerim....

SEOS

YOK CANIM YA KORKMA BEN ÇOK ÇOK ZOR NORMAL BİR DOĞUM YAPTIM. BELKİ ONUNLA ALAKALI. SEN CANINI SIKMA Bİ SÜRE OLMAZSA DOKTORA GİTMEYİDE İHMAL ETME. GELECEK İNŞALLAH FAZLA BEKLETMEDEN MELEĞİN SENİNDE. PREZERVATİF KULLANDIK BİZ.