28 Nisan , 2024, 17:11:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

ırmakcım slm cnm günün aydın olsun  :k06: :k06:  :muzz: :hello2: :muzz::k06: :k06:iyiyim sen nasılsın biraz kendinden bahsedermisin rizenin neresindensin cnm?
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 27 Mart , 2009, 08:28:11
ırmakcım slm cnm günün aydın olsun  :k06: :k06:  :muzz: :hello2: :muzz::k06: :k06:iyiyim sen nasılsın biraz kendinden bahsedermisin rizenin neresindensin cnm?
saol canım bende iyiyim,ben 27 yasındayım,1 sene 9 aylık evliyim,çalışıyorum,2.5 ay önce bir düşük yaptım şimdi yeniden istiyoruz ama bakalım kısmet birazda korkuyorum yine aynı seyleri yasarmıyız diye hayırlısı bakalım,annem rize merkezden terminale yakın evimiz var babamda pazar ilçesinden sen neresindensin?

can yine cannnn

bende rize merkez müftü mah.oturuyorum 6yıllık evliyim 1oğlum var rize çamlıbel mah de doğdum büyüdüm,annem babam erzurumdan yaklaşık 45sene önce rizeye yerleşmişler yani yarı rizeli,yarı dadaşım,rizeli biriyle evliyim 30 yaşındayım 2aydır 2.bebeğime hamile kalmaya çalışıyorum ama şimdilik tık yok,senin bebeğine çok üzüldüm cnm en yakın zamanda olur inşallah önceki yazılarına baktım sigortacıymışsın bende 10 yıllık iş hayatıma oğlum doğunca son verdim şimdi ev hanımıyım cnm. :opucuk: :love7:
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 27 Mart , 2009, 17:04:21
bende rize merkez müftü mah.oturuyorum 6yıllık evliyim 1oğlum var rize çamlıbel mah de doğdum büyüdüm,annem babam erzurumdan yaklaşık 45sene önce rizeye yerleşmişler yani yarı rizeli,yarı dadaşım,rizeli biriyle evliyim 30 yaşındayım 2aydır 2.bebeğime hamile kalmaya çalışıyorum ama şimdilik tık yok,senin bebeğine çok üzüldüm cnm en yakın zamanda olur inşallah önceki yazılarına baktım sigortacıymışsın bende 10 yıllık iş hayatıma oğlum doğunca son verdim şimdi ev hanımıyım cnm. :opucuk: :love7:
evet canım sigortacıyım 6 yıldır aynı yerde calışıyorum hamile kalınca işimi bırakmak istedim ama işyeri beni bırakmak istemedi sonra haftada 2 gün ve yogun oldugu günlerde gitmeye baslamıştım şimdi öyle devam ediyorum yine hamile kalırsam tabi düşük yapmazsam ilerde tamamen bırakıcam işi rahatlıga alıştım:)allah bagıslasın cocugunu,inşallah ikinciside olur hayırlısyla,müftü mah. duydum ama tam yerini hatırlayamıyorum

can yine cannnn

korkma canım bende oğluma hamile olduğumu bilmeden adet günümde kanama gördüm sonra kesilince tahlil ettirdim 1.5 aylık hamileydim demek istediğim bende düşük tehdidi yaşadım ama günü varsa yaşıyo hemde oğlumu deli gibi istiyodum dr bana dediği eğer düşük olur hamilelik sonlanırsa üzülme sağlıksız olacağı için düşmüştür demişti.arkadaşımda 2 düşükten sonra 3cü hamileliğinde ikiz doğurdu çokta sağlıklılar korkma tabiki insan üzülüyo ama taktir allahın güzelim kafaya takmakla kendine zarar vermekten başka bişey yapmazsın.müft mah şöyle söyleyeyim belki rize lisesini bilirsin orası oluyo.neyse ne fark ederki sonuçta rizenin her yeri bizim değilmi?istanbula sık gelirim 4 abim 2 ablam orda yaşıyo cnm
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 27 Mart , 2009, 17:32:14
korkma canım bende oğluma hamile olduğumu bilmeden adet günümde kanama gördüm sonra kesilince tahlil ettirdim 1.5 aylık hamileydim demek istediğim bende düşük tehdidi yaşadım ama günü varsa yaşıyo hemde oğlumu deli gibi istiyodum dr bana dediği eğer düşük olur hamilelik sonlanırsa üzülme sağlıksız olacağı için düşmüştür demişti.arkadaşımda 2 düşükten sonra 3cü hamileliğinde ikiz doğurdu çokta sağlıklılar korkma tabiki insan üzülüyo ama taktir allahın güzelim kafaya takmakla kendine zarar vermekten başka bişey yapmazsın.müft mah şöyle söyleyeyim belki rize lisesini bilirsin orası oluyo.neyse ne fark ederki sonuçta rizenin her yeri bizim değilmi?istanbula sık gelirim 4 abim 2 ablam orda yaşıyo cnm
tabi öyle korkmamaya düşünmemeye calşıyorum ama düşünemedende olmuyor hayırlısı artık ne diyelim,müftü mah. nerde oldugunu biran cıkaramadım o yüzden sordum anladım şimdi,ne tarafta oturuyorlar ben sarıyer tarafında oturuyorum

can yine cannnn

avrupayakası belki duydun kimi silivri kimisi gümüşyaka biride çorlu sultanköyde genellikle yazlık tarafı oluyor buralar
can dediklerim....

ırmak184

[[/quote]biliyorum oraları yazın deniz girmek için gidiyoruz otaraflara

can yine cannnn

ewet yazın çok güzeldir oralar kışın hiç çekilmez bende yazın giderim genelde her yaz gelirmisin rizeye eşin nerden bu arada oda rizelimi
can dediklerim....

ırmak184

genelde heryaz giderim rizeye cok akrabamız var rizede,eşim bilecikli evlendigimiz sene beraber gittik rizeye yaylalara falan cıktık cok sevdi rizeyi bakalım kısmetse bu senede gitmeyi düşünüyoruz

can yine cannnn

inşallah gelirsiniz yüz yüzede tanışıp  :hello2: :hello2: :hello2:misafir etmek isterim seni cnm
can dediklerim....

ırmak184

tesekkür ederim canım ya inşallah bir sorun cıkmazda gelirsem görüşürüz rizeliyiz işte misafirperver:)sende ist. gelirsen görüşürz inşallah bende misafir etmek isterim

can yine cannnn

inşallah cnm çok isterim görüşmeyi.ewet misafir perverlik rizelinin kanında var insanları sevmek lazım dünya 3 günlük.şuan düşük yaptığın için korunma verdimi dr yoksa regl gününümü bekliyosun cnm korunmuyosan  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:şafak kaç
can dediklerim....

ırmak184

doktor bir regliden sonra hamile kalabilirisn demişti ama ben bekledim ikinci reglide oldum nisanın ilk haftası baslayacagız calışmalara hayırlısıyla yine basa döndük:)

can yine cannnn

olsun cnm hayırlısı olsun sanırım benimde yumurtlama zamanım aynı tarihe geliyo 5,9 nisandada benim yumurtlama zamanım hadi hayırlısı inşallah tuttururuz bu sefer yumurtlama günlerini takip ediyomusun cnm biliyosundur heralde
can dediklerim....