BEBEĞİM GELMİŞ TEYZELERİİİİİİİ

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 06 Mart , 2009, 16:25:05

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Kızlar allahıma şükürler olsun tekrar hamileyim. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin hayırlısıyla bu sefer kucağıma alayım bebeğimi  :amin: :amin: :amin:

ayy inanamıyorum ben yaaaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

sabr

:muzz: :muzz: Çok sevindim gerçekten rabbim olmayanlara da bu duydguyu yaşatsın  :hieyt: :hieyt: çok güzel ya ianna çok sevindim  :hello2: hadi hayrırlısıyla kucağına al inşallah

mavis.deryam

sekercim cok sevindim ya gozun aydin tbr ler allah anali babali buyutsun saglikli kuvcagina alirsin ins ya dualarim sizlerle  dikkat et kendine canim ya bekliyomudun belirtiler varmiydin icine dogudu ya ay nebilim heyecanlandim ya simdi tekrar tbr ler :nazar: :muzz: :hello2: :hieyt: :cildir:

gülay t.

Şekercim açıkçası beklemiyordum bu haberi şok oldum. Çook sevindim senin adına inşallah bu sefer tutunur nazlı bebişin. Hayırlı uğurlu olsun vatana :k06:

destina

hayırlı ve sağlıklı bir bebek olur inşallah canım hayırlısıyla doğurursun canimmm
anne olmak istiyorum

TURKUAZ

:hello2: :nazar: :hello2: :nazar: çok tebrik ederim canımm çok sevindim senin adına Allah tamamına erdirsin.

Allahımmmmmmmmmmmm ben de istiyorummmmmmmmmm Rabbim hepimize nasib eder inşallahhhh

destina

aminnnnnn canım aminnnnn nazlı hamilemiz bize naz yapıyo baksanıza gitti gelmedi sevincimizi kursağımızda bıraktı :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:
anne olmak istiyorum

sibel28

CANIM bebişini sıkı sıkı tut seni bırakmasına izin verme..havuç havucu unutmayın kızlar..inşallah canım bebişini kucagına aldıgın resimlerinide görürüz...Allahım bebişini korusun..

fıstık

Canım hayırlı olsun allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

TEBRİKLERRRRRRR  :flowers: :flowers: :flowers:

nksoley

CANIM TEBRİK EDERİM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH DUALARIM SENİNLE....
kızım nil iyi ve dürüst insanlarla karşılaştırsın riyakar ve yalancı insanları kızımdan uzuk tutsun rabbim

sekaya

varya inanmıyorum ya. bugün gündüz senin yazılarını okudum kan testi yaptırıcakmışsın diye. şimdide dur bir gireyim bakalım fatoştan ne haber diye birde ne göreyim çok sevindim canım benim. rabbim hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmasını nasip etsin inşallah.

myhope

Çok tebrikler canımcım dualarımız seninle.Sen de bizden esirgeme dualarını.Asıl mesajım bizim sayfada oraya bak bakalım. Çok öptüm seni nazlı anne!

kızlar mesajlarınızı tek tek okudum hepinize çok teşekkür ederim iyi ki varsınız insan ne yapacağını şaıryor inanın. ellerim ayaklarım titriyordu sonucu gördüğümde rabbim inşallah bu sefer yüzüme bakar inşallah kucağıma alabilirim, dün akşam bu sayfaya ve diğer sayfaya haberi yazdım o arada kalkıp wc gittim ve az az lekelenmeler başladı dün akşam bende çok korkuyorum, çok dua ediyorum rabbim inşallah bana ve bütün hamişlere hayırlısıyla kucaklarına alayı nasip etsin, bekleyen tüm arkadaşlarımada en hayırlı zamanda önce hamiş olmayı sonra hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.ne olur dualarınızı eksik etmeyin kızlar

sekaya

canım bu lekelenme bazılarında oluyormuş hatta bi arkadaşım 4 aylık hamile olana kadar kahverengi leke gelmiş adet olduğunu sanıyomuş hep. ama meğer hamileymiş. sen kendine dikkat et gerisi Allahtan.....

Alıntı yapılan: sekaya - 07 Mart , 2009, 15:13:27
canım bu lekelenme bazılarında oluyormuş hatta bi arkadaşım 4 aylık hamile olana kadar kahverengi leke gelmiş adet olduğunu sanıyomuş hep. ama meğer hamileymiş. sen kendine dikkat et gerisi Allahtan.....

canım ediyorum işede gitmedim bugün dinleniyorum evde ama çokta korkuyorum şuan sadece wc gittiğimde peçeteye gelen az bi leke var gerçi ama yinede tedirgin oluyor insan işte