BEBEĞİM GELMİŞ TEYZELERİİİİİİİ

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 06 Mart , 2009, 16:25:05

« önceki - sonraki »

efsane

meylis o melek seninmi ayy masallah  :nazar: :nazar: :nazar:yerim onu ben ya :hungry: :hungry: :hungry:kiaz az ban yollada sevim onu yolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rabbim saglik sihat versin inseallah

efsane

sekerim canim senin adina sevindim canim inseallah  busfer kucagina almayida nasip eder rabbim iyi bak san olurmu balim :opucuk: :opucuk: :opucuk:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: LALE24 - 20 Mart , 2009, 06:49:56
sekerim canim senin adina sevindim canim inseallah  busfer kucagina almayida nasip eder rabbim iyi bak san olurmu balim :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sağol lalecim kaç gün oldu görüşemiyoruz kıss msndede rastlaşamadık.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

EVET CNM YA BI DENK GELEMEDIK MALUM OLAYLARI BILIOSUN BI DENK GELSEK NELER ANLATCAM NELER CANIM GENE BURNUMDAYDIDA ISTE YENI YENI KENDIME GELIOM BUGUN SINAVIM VARDI COK SUKUR GUZEL GECTI ATLADIK YANI UST KADEMEYE OLE ISTE HASRETLIK BI YANDAN SIKINTILAR BI YANDAN OKUL BIYANDAN RABBIM  BASAKA SIKINTI VERMESIN SAGLIK VERSINDE NAPALIM OLCAKLA OLECGE CARE YOK CNM.NESE SEN NASILSIN MELEGIM NASIL IKINIZDSE COK OPTUM BENIM BUGUN MISAFIRIM VAR UST KATTAKI TURK KOMSUM GELCEK CNM  IYI BAK SNA CNM TABE MELEGIMEDE

can yine cannnn

:nazar: :muzz: :nazar:canım allah tamamına erdirsin inşallah  arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim 1 oğlum var 5 yaşında ikinciyi istiyorum bugün adet günüm henüz olmadım bir sorum olacak ilk hamileliğimde yaşamadım 6gündür başım fazlasıyla ağırıyo acaba erken gebelik belirtisi olabilirmi şimdiden teşekkürler.
can dediklerim....

(gülşen)

günaydın arkadaşlar cnm bende bende hamileyim fakat üstüne adet gördüm onuda doktorumdan öğrendim duyunca çok şaşırdım yani olabilir belki sende öyle olmuşsundur hemen eczaneden  bir test al bence

Alıntı yapılan: LALE24 - 21 Mart , 2009, 22:21:30
EVET CNM YA BI DENK GELEMEDIK MALUM OLAYLARI BILIOSUN BI DENK GELSEK NELER ANLATCAM NELER CANIM GENE BURNUMDAYDIDA ISTE YENI YENI KENDIME GELIOM BUGUN SINAVIM VARDI COK SUKUR GUZEL GECTI ATLADIK YANI UST KADEMEYE OLE ISTE HASRETLIK BI YANDAN SIKINTILAR BI YANDAN OKUL BIYANDAN RABBIM  BASAKA SIKINTI VERMESIN SAGLIK VERSINDE NAPALIM OLCAKLA OLECGE CARE YOK CNM.NESE SEN NASILSIN MELEGIM NASIL IKINIZDSE COK OPTUM BENIM BUGUN MISAFIRIM VAR UST KATTAKI TURK KOMSUM GELCEK CNM  IYI BAK SNA CNM TABE MELEGIMEDE

sıkma canını bebeeem onlineken rasylaşsakta konuşsak azcık :opucuk:

Alıntı yapılan: nermin_a - 22 Mart , 2009, 14:40:52
:nazar: :muzz: :nazar:canım allah tamamına erdirsin inşallah  arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim 1 oğlum var 5 yaşında ikinciyi istiyorum bugün adet günüm henüz olmadım bir sorum olacak ilk hamileliğimde yaşamadım 6gündür başım fazlasıyla ağırıyo acaba erken gebelik belirtisi olabilirmi şimdiden teşekkürler.

canım msj dün yazmışsın yeni gördüm ben gebelikte baş ağrısı çekenleri duydum daha önce hala olmadıysan bi test yap artık derim

can yine cannnn

:crybaby2:malesef canm adet gördüm bu gece üstelik sabah test yaptırmıştım ama baş ağrında adet görmemle sonlandı tşk ederim alakana  :opucuk:
can dediklerim....

Alıntı yapılan: nermin_a - 24 Mart , 2009, 03:15:53
:crybaby2:malesef canm adet gördüm bu gece üstelik sabah test yaptırmıştım ama baş ağrında adet görmemle sonlandı tşk ederim alakana  :opucuk:

rica ederim canım hayırlısı olsun hakkında rabbim en yakın zamanda yüzünü güldürsün :amin: :amin:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: •°¤*(¯`°(F)(zıʞɹǝʞǝɥs)(F)°´¯)*¤°• - 24 Mart , 2009, 10:40:28
Alıntı yapılan: nermin_a - 24 Mart , 2009, 03:15:53

rica ederim canım hayırlısı olsun hakkında rabbim en yakın zamanda yüzünü güldürsün :amin: :amin: teşekür ederim  canım:amin: :amin:
can dediklerim....

nermincim seni yeni yılda hamiş olmak isteyenler sayfasınada bekleriz linki aşağıda gönderiyorum tıklayıp geçebilirsin o sayfaya

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,5267.msg183522.html#new

efsane

SEKERRRRRRRRRR :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:CANIM COK SIKKIN MSNDEDE YOKSUN BURDA SAAT GECEININ 04:13 HALA UYUMADIM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:BI BILSEN NELER OLDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:NESE OZEL MSJ ATIOM OK

Alıntı yapılan: LALE24 - 25 Mart , 2009, 10:11:56
SEKERRRRRRRRRR :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:CANIM COK SIKKIN MSNDEDE YOKSUN BURDA SAAT GECEININ 04:13 HALA UYUMADIM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:BI BILSEN NELER OLDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:NESE OZEL MSJ ATIOM OK

canım okudum mesajını ama burdan cvp yazma demişsin msnden konuşuruz inşallah. yazdım msnden ama eşin varmış

efsane

hihi biliom soledi ben yoktum cnm esim izin gunu ya ondan pc basinda oydu.bide izin gunu die disari fezmeye falan ciktik ben hic gecemdim pc basina .ama dunku olay duzeldi canim :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:dusundugun icin sagol bitanem :opucuk: :opucuk: