28 Nisan , 2024, 08:00:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİM GELMİŞ TEYZELERİİİİİİİ

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 06 Mart , 2009, 16:25:05

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: LALE24 - 26 Mart , 2009, 05:33:59
hihi biliom soledi ben yoktum cnm esim izin gunu ya ondan pc basinda oydu.bide izin gunu die disari fezmeye falan ciktik ben hic gecemdim pc basina .ama dunku olay duzeldi canim :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:dusundugun icin sagol bitanem :opucuk: :opucuk:

aman sevindim sen huzurlu olda gerisi önemli değil konuşuruz yine canım dertleşiriz.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

can yine cannnn

şeker kız cnm nbr bebişin :binkybaby: :binkybaby: nasıl ben bişe sormak istiyorum sana cnm.benim adetlerim hep düzenli ve 7gün olmakla beraber 3günü yoğun 4,5,6,günüm lekelenmeyle sona ererdi.yani en son aydada öyle olmuştu mart 24 adet gördüm 2gün kanamam normaldi bügün 3.gün nerdeyse kanamam yok gibi acaba nedeniyle ilgili bir bilgiye sahipmisin.ilk defa böyle bişey oluyo bir sitede okudum adet kısa sürme nedeni kısırlık olabilirmiş varmı bir bilgin cnm bende bebiş istiyorumya endişelendim acaba dr gitmelimiyim :wave: :wave: :wave:şimdiden tşklr
can dediklerim....

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 26 Mart , 2009, 19:28:10
şeker kız cnm nbr bebişin :binkybaby: :binkybaby: nasıl ben bişe sormak istiyorum sana cnm.benim adetlerim hep düzenli ve 7gün olmakla beraber 3günü yoğun 4,5,6,günüm lekelenmeyle sona ererdi.yani en son aydada öyle olmuştu mart 24 adet gördüm 2gün kanamam normaldi bügün 3.gün nerdeyse kanamam yok gibi acaba nedeniyle ilgili bir bilgiye sahipmisin.ilk defa böyle bişey oluyo bir sitede okudum adet kısa sürme nedeni kısırlık olabilirmiş varmı bir bilgin cnm bende bebiş istiyorumya endişelendim acaba dr gitmelimiyim :wave: :wave: :wave:şimdiden tşklr

canım hiç bilgim yok maalesef bu konuda yalnız ocak ve şubatta bende normale göre çok az oldum hatta şubatta değiştirmesem bütün reglimi 1 pedle geçirirdim o kadar az oldum yani bu ayda hamiş oldum. kısırlıkla ilgili hiç böyle bişey duymadım canım yalnız başka bi konuda anlatmıştım belkide okumuşsundur benim benden yaşça çok büyük bi eltim var o bana birgün regllerini takip et eğer 1 ay normale göre çok az regl olduysan o ayda hamile kalma şansın yüksek demişti. Ben takip ettim dediği gibi oldu ama yinede bilemem canım

can yine cannnn

evet kayınvalidemde bugün böyle bişey söyledi bana ama oyazıyı okuyunca endişelendim tşk ederim diğer aylardada tabiki adet görürsem takip edeceğim sağol cnm.
can dediklerim....

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 26 Mart , 2009, 19:39:41
evet kayınvalidemde bugün böyle bişey söyledi bana ama oyazıyı okuyunca endişelendim tşk ederim diğer aylardada tabiki adet görürsem takip edeceğim sağol cnm.

inşallah olamazsın canım senin hiç çocuğun varmıydı nermincim

can yine cannnn

var cnm 5yaşında yakışıklı bir oğlum var adı mert ellerinden öper teyzesi ama yaş 30 birde allah nasip ederse kızım olsun istiyorum evlat evlattır ama oğlum olduğu için kız :binkybaby: :binkybaby: istiyorum,tabi allahın taktiri
can dediklerim....

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 26 Mart , 2009, 19:47:36
var cnm 5yaşında yakışıklı bir oğlum var adı mert ellerinden öper teyzesi ama yaş 30 birde allah nasip ederse kızım olsun istiyorum evlat evlattır ama oğlum olduğu için kız :binkybaby: :binkybaby: istiyorum,tabi allahın taktiri

allah gönlüne göre versin canım sakın kafana takıp sıkıntı yapma kısırlık falan bak bende otuz yaşındayım. 2 yılda 3. gebeliğim bu ilk ikisi düşük oldu allahın izniyle bu sefer olacak inanıyorum. kalbini rahat tut canım rabbim gönlüne göre verir inşallah.

can yine cannnn

inşaaaallllaaahhhhh allahım tamamına erdirir şekercim.siteyi bol bol geziyorum okuya bildiğim kadar sohbetlerinizi,konuları,cevapları okuyorum herkesin bir çok sorusu var çeşitli yollardan sorulan ama amaç tek anne olmak allahım herkese ama herkese nasip etsin çocuğu olan sevgisini olmayanda ona olan özlemini bilir.
can dediklerim....

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 26 Mart , 2009, 20:14:10
inşaaaallllaaahhhhh allahım tamamına erdirir şekercim.siteyi bol bol geziyorum okuya bildiğim kadar sohbetlerinizi,konuları,cevapları okuyorum herkesin bir çok sorusu var çeşitli yollardan sorulan ama amaç tek anne olmak allahım herkese ama herkese nasip etsin çocuğu olan sevgisini olmayanda ona olan özlemini bilir.

öyle tabii ki nermincim rabbim anne olmak isteyen hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın inşallah :amin: bu arada bişi sorcam kız olması için denediğin bi yöntem fln varmı

can yine cannnn

aslında araştırdım ama korktum allahtan denemedim adettinden önce hamile kalırsan kız sonra kalırsan erkek oluyomuş.yumurlama günü ortalama 4gün ya sonrasındaki 2gün kız olma riski çok yüksek diye okumuştum uygulayacaktım ama dedim ya allahtan korktum sanki onun vereceğine karşı geliyormuş gibi hissettim onun için uygulamaktan vazgeçtim.sadece bu bildiğim ama uygulamadığım yöntem cnm
can dediklerim....

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 26 Mart , 2009, 20:34:28
aslında araştırdım ama korktum allahtan denemedim adettinden önce hamile kalırsan kız sonra kalırsan erkek oluyomuş.yumurlama günü ortalama 4gün ya sonrasındaki 2gün kız olma riski çok yüksek diye okumuştum uygulayacaktım ama dedim ya allahtan korktum sanki onun vereceğine karşı geliyormuş gibi hissettim onun için uygulamaktan vazgeçtim.sadece bu bildiğim ama uygulamadığım yöntem cnm

anladım canım en doğrusunu yapmışsın rabbim bize uygun görmedikten sonra istediğimizi yapalım olmaz zaten ben böyle düşünüyorum. Allahım sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin bütün isteyenlere

can yine cannnn

şekercim merhaba nasılsın cnm ya bebiş.şekercim bazı arkadaşlar siteye üye olmak istiyolar fakat her hangi bir üyelik ücreti yada buna benzer bişey varmı merak aderler bir bilgin varmı bu konu hakkında
can dediklerim....

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 31 Mart , 2009, 18:42:03
şekercim merhaba nasılsın cnm ya bebiş.şekercim bazı arkadaşlar siteye üye olmak istiyolar fakat her hangi bir üyelik ücreti yada buna benzer bişey varmı merak aderler bir bilgin varmı bu konu hakkında

canım ben iyiyim sen nasılsın. Siteye derken forumu soruyosan eğer herhangi bir üyelik ücreti yok canım.

can yine cannnn

tamam canım sağol bende söylemiştim ama emin olmak için bir bilene sorayım dedim bende iyiyim hamilelik nasıl gidiyo iydir inşallah :amin: :amin:
can dediklerim....

iyi gidiyo canım şimdilik. Bu gün gittim dr. kontrolüm vardı. Bebeğimi ve kalp atışlarını gördüm ve kalp atışlarını duydum o minicik kalp nasıl dupdupdupdup atıyo görsen inanamazsın harika bişeydi.  :love9: :love9: :love9: :love9: