BEBEĞİMİZİN ODASI NASIL ve NE ZAMAN HAZIRLANMALI

Başlatan fıstık, 10 Şubat , 2009, 01:16:41

« önceki - sonraki »

fıstık

Çocuk odası takımları bebekler için uygun değil hayatım ya ! Etrafında korkulukları yok enazından benim baktıklarım öyle.

Tabiki herkesin zevki farklı.

tılsım

fıstıkcım o sonraki aşama zaten yani en azından bi 4-5 yaşına geldikten sonra ben çocuk odası alıcam inş.. ozamana kadar ya bebek odası yapıcam yada park yatak kullanıcam özgecimde sağolsun fikir sunmuş ama tabiki başlarda kullanamaz düşer 

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

bn genelde cevremde gordugumu soyledım kızlar. oda alınıo ama malesef kullanılmıo bebek sızle bırlkte uyudugu ıcın.
cocuk odası alıolar bırde  sepetelr oluo ya hanı onlar genelde alınıo odada duruo gercı ona bıle yatmıo bebek (kusarsa gormem falan dıe)

sadece fıkırdı ;) ;)

neslihan

Tünaydın kızlar cumartesi günü pembe bir lekelenme gördüm.Direk ağlaya ağlaya doktora taşındım.Eşimi de korkuttum tabi.Ay yolda kriz geçirecektim kızım gitme diye(Allah korusun).Eşim kaza yapacaktı nerdeyse oda çok korktu.Cumartesi günü bebeğim için birşeyler almayı planlamıştım.Bunu yaşayınca o kadar üzüldümki anlatamam.

Ama çok şükür bişey yokmuş.Zaten devamda etmedi doktor da bişey yok.Gelişimi iyi dedi.(maşallah).
Dedim kızıma bişeyler alıcam gidebilir miyim git tabi dedi korkucak bişey yok.

Çok süslü bir hastane çıkışı aldım kızıma havlu bornoz takımı işte banyo seti.Biberon emzik emzik askısı,önlük,tarak fırça gözüme şirin görünen herşeyi aldım.Kızımın hastane çıkışının resimlerini koyucam nasipse en kısa zamanda.İnşallah kızım dünyadaki ilk gününde gelin gibi olucak. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

Geçmiş olsun canım allah bi daha böyle bi endişe yaşatmasın.Fotoları en kısa zamanda bekliyoruz bebişin sağlıkla sıhhatle giysin.

tılsım

Neslihancım geçmiş olsun canım allahım bir daha böyle bi korku yaşatmasın  :amin:

iyi yapmışsın prensesimize bişeyler alıp hazır olsun annesi  :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

neslihan

Teşekkür ederim fıstıkcım ve yeşimcim şuan çok iyiyim çok şükür.Kızımda iyi tekmeliyor maşallah.
Resimleri koyucam inşallah.

fıstık

Sabırsızlıkla bekliyoruz canım resimleri koyda bakalım prensesimizin kıyafetlerine  :muzz: :muzz: :muzz:

Angel

neslihancim cok gecmis olsun canim   :opucuk:    resimleri bekliyoruzzz    :muzz:   :muzz:

fıstık

neslihancım hadi ama resimler nerde kaldı  :caca: :caca: :caca:

Meraktan çatlatma bizi  :k06:

neslihan

neslihan

Ya benim fotograf makinem yok telefonda ancak bu kadar gösteriyor

neslihan

En sondaki banyo terlikleri kuzumun herhalde 1 yaşında felan giyer inşallah

handan

walla kızlar yazılarınızı okumadım sadece resimleri gördüm. hepsi çok hoş
neslihancım wee nin biberonunu ve emziğini kullanma bence.
ben küçük bi biberon almıştım wee marka . tipi çok hoşuma giştmişti ama kaynattıktan sonra içine koyduğum suya plastik kokusu sindi.
bence sen de riske atma bebek bu sonuçta  :icon_thumright:

Angel

handancim hosgeldin canim yaa yuzunu goren cennetlik oykum nasil annesi   :opucuk:  daha iyidir insallah

neslihancim bayildim resimlere canim hele su banyo terliklerini cokk sevdim yerim ben  onuuuuu     :binkybaby:  gule gule kullansin melegin hayirlisiyla insallah