BEBEĞİMİZİN ODASI NASIL ve NE ZAMAN HAZIRLANMALI

Başlatan fıstık, 10 Şubat , 2009, 01:16:41

« önceki - sonraki »

fıstık

25 Şubat , 2009, 12:19:54 #135 Son düzenlenme: 02 Mart , 2009, 00:49:18 fıstık
İyiyim canım sen nasılsın.

Teşekkür ederim canım benim en güzelleri sizlerin olsun :opucuk:

İnşallah sağlık sıhhat içinde bebişlerimizi büyütmeyi nasip eder allahım :amin: :amin: :amin:

Aslında oda yapmayı düşünmüyordum nasılsa yanımda olucak bi süre diye.

Doğsun 5-6 ay sonra alırım diyordum.

Ama eşim heveslendi illaki takım olsun diye annemlerde alamıcaksanız biz alırız falan demeye başladılar.

Yok çocuğun odası olmazmı gelenler odasını görmek isterler falan filan 

Bende gittim aldım :k06:

tılsım

fıstıkcım burdanda devam muhabbete  :k06:sağol canım inş.. bebişlerimizin güzel odaları olur kendileri gibi

ama eşin heveslendiyse ne güzel iyi yapmışsınız bence oda alıp annenlerde destek olmak istemişler onlar almadan siz almışsınız hayırlı olsun inş..

çok iyi yapmışsınız bende çok isterdim oda yapıyım ama evim kira seneye taşınıcam inş.. ozaman kendi evime geçince oğluşumun odasını yapıcaz babasıyla başkasını evine güzelim mobilyaları getirip koymak istmedim anlıcağın taşınmadan siparişini vericem taşındığımda odası gelsin hemen  :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

25 Şubat , 2009, 13:16:06 #137 Son düzenlenme: 26 Şubat , 2009, 12:44:43 fıstık
Evet canım iyi düşünmüşsün taşınırken çok zor oluyo vede yıpranıyo kendi evine gidince istediğin gibi alırsın belki ek bişeylerde yaptırırsın odaya.

fıstık

KIZLAR bir iki güne kadar odamız hazır olucak resmini koyucam inşallah hepinizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Angel

eklede gorelim resimleri  gule gule buyutesin melegini annesi  prensesin odasinda insallah    :love9:   :love7:   :love9:

neslihan

Alıntı yapılan: fıstık - 24 Şubat , 2009, 23:18:37
Sağ salim bi alalım kucağımıza varsın geceleri ağlayıp bizi tatlı uykumuzdan uyandırsın.

Mis Kokusunu içime çekebileyim

Gülümsemesini görebileyim

Anne dediğini duyabileyim

Kollarını açarak bana koştuğu günlere erişebileyim

Tüm kalbimle diliyorumki bütün bunları biz bebeklerini bekleyen annelere ve anne olmayı hayal eden

yürekten isteyen kullarına nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

ay beni ağlattınız ya.Ne kadar içli hoş bişey yazmışsın fıstık.Buarada ben sadece karyola almayı düşünüyorum,bide büyümeyeninden.Çünkü ben büyüdüğünde kendi seçimini kendi yapar daha farklı şeyler ister diye düşünüyorum.Benim beğendiğimle aynı şeyi beğenmeyebilir.Bu yüzden şimdilik uyusun kuzucum benim seçtiğimde.Büyüdüğünde ben ona kendi zevkine göre alıcam oda ,Rabbim o günleri görmeyi nasip ederse.Bide renk olarak ya beyaz ya da ortak bir renk almayı düşünüyorum güzel bir yeşil gibi.Kızımın kardeşi erkek olursa pembe yatakta yatmasın onda da kullanabileyim inşallah.Oy oy hayalleri bile ne güzel kuzucuklarımın.Kavuşmayı  nasip et Yarabbim inşallah :amin: :amin:

fıstık

04 Mart , 2009, 10:50:48 #141 Son düzenlenme: 04 Mart , 2009, 23:13:59 fıstık
İŞTE KIZIMIN ODASI HERŞEYİ HAZIR DEĞİL HENÜZ SONRA HALLEDİCEM   :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:

Angel

:nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   masallah prensesimizin odasina Allahim  gule gule kullanmayi nasip etsin insallah    :amin:  cok guzel renkler gercekten    :nazar:  hele yukardaki banyosuna bayildim ayyy yerim ben onuuu masallah      :nazar:   :binkybaby:   :binkybaby:    :love9:

tılsım

Fıstıkcım ne kadar güzelmiş minik prensesin odası çok tatlı pastel renkler allah güle güle büyütmeyi nasip etsin içinde inş.. bende evime taşınıyorum kızlar 3 hafta içinde inş.. bende oda yapıcam oğluşuma biz daha geç diyoduk ama bi ev aldık yani daha doğrusu ben aldım orda oğluşuma bi oda yaparım artık 

neslihan

Fıstık kızının odası hayırlı olsun gerçekten çok güzel.

Yeşimcim seninde evin hayırlı olsun.Allah güle güle oturmayı nasip etsin inşallah

Angel

yesimcim eviniz hayirli olsun caniim benim  cok sevindim artik prensimizinda odasi hazir olur dogmadan once insallah      :muzz:    :muzz:   mavis maviss    :hieyt:   :hieyt:   

tılsım

Neslihancım tülincim çok sağolun artık kiradan kurtuluyorum bayram yapabilirim  :hieyt: evet en çokta oğluşuma oda yapmak istiyorum evime geçince inş.. dediğin gibi hazır olur oğlumun odası mavişli beyazlı  :muzz:

oozge

fıstıkcım cok guzel  o fotoda bısı anlaşılmıodu ama perdelı halılı halıyle super gorunuyo.
saglıklı sıhhatlı kullanırsınız inş. odanısı  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

fıstık

Teşekkür ederim kızlar bebeklerin herşeyi güzel allah sağlıkla kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah. :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

Özgecim diğer fotoğraf mobilyanın kendi sitesinin fotoğrafıydı o yüzden pek bişi anlaşılmıyodu.

Yeşimcim eviniz hayırlı olsun allah sağlıkla huzurla oturmayı nasip etsin.

oozge

evet bole daha bı sıcak gorundu bana oda. tam takım olmus ya oyuzden

yeşimmm nıe mavı beyaz yawww :)
kırmızıda yapabılırsın çilek mobılyada var ya arabalı cocuk odası hem 10 yasına kadar falan kullanabılır.
yıgenıme alındı super bısey yatakta far var arabanın ve onlar uzaktan kumandalı.bastıgında farları yanıp yanıp sönuyo hemde odayı aydınlatıo

erkek cocugu kuşumm dha enerjık bısı olsun bencee ama sade dıosan mavı-beyazlı tabıkıdeee :icon_thumright: