27 Nisan , 2024, 20:00:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan Sonra Adet Süreci ??

Başlatan nagihan, 02 Haziran , 2007, 19:08:11

« önceki - sonraki »

nagihan

doğum sonrasında ilk regl'i ne zaman yaşadınız? ve çok kanamanız oldumu? ben üç gün önce regl oldum ve üç gündürde şiddetli kanama geçiriyorum.  :y25:

jbdun

canım ben 3şubatta 2006da en son regl olmuştum ve yine 3şubat 2007de biraz regl oldum, 1gün bile değildi yani,
tam olarak nisanda olmaya başladım ama önceki gibi kanama şiddeti, bi değişiklik yok yani

nagihan

demekki ben erkenden oldum. bunu biraz araştırdım. büneden bünyeye değişiyormuş. ama neden bu kadar erkenden oldum bunu anlayamadım. birde şiddetli olması kafamı biraz karıştırdı. birkaç gün bekleyeyim bakalım. olmazsa pazartesi doktoruma giderim.  :-\

jbdun

evet tabi bünyeden bünyeye değişir, dra gidersen bize de haber ver sonucunu canım ;)

rannac

Alıntı yapılan: nagihan - 02 Haziran , 2007, 19:36:53
demekki ben erkenden oldum. bunu biraz araştırdım. büneden bünyeye değişiyormuş. ama neden bu kadar erkenden oldum bunu anlayamadım. birde şiddetli olması kafamı biraz karıştırdı. birkaç gün bekleyeyim bakalım. olmazsa pazartesi doktoruma giderim.  :-\

NAGİHANCIM BEN LOHUSALIK MÜDDETİM BİTTİ 15GÜN SONRA REGL OLDUM VE  ÇOK KANMALI GEÇMİŞTİ BANA GÖRE...DR MA GİTTİM DOĞUM SNRASI REGL DE NORMAL OLDUĞUNU SÖYLEDİ...AMA TABİ YİNE HERKES İÇİN DEĞİŞİR KANAMANIN FAZLALIĞI :wave:
"ÇOCUKLARINIZI ÇOK ÖPÜN,ZİRA HER  ÖPÜŞTE CENNETTEKİ DERECENİZ YÜKSELİR"

Almiş'inAnniş'i

nagihan

doğum sonrası erken regl olmak iyimi kötü bilmiyorum  ???
kanamam biraz daha iyi bugun.  :-[

sevda

Ben ilk reglimi 4'cü ayımda olmuştum aqma benim komşum 1,5 yılında oldu bencede bünyeye göre değişiyo kafana takma bence ilk olunca çok gelmesi normal ama daha fazlası için tabiki dr. danışmanda fayda var canım.

aynur

bende ilk reglimi daha evelki gün oldum.lohulaslık bittikten 3,5 ay sonra epeycede geliyo ama bakalım kaç gün sürcek diye bekliyorum

semra

arkidesler bende dogum yapali 2.5 ay oldu halen regel oladimniden acaba :sad1:karnim acayip sisti :y25:

elvan

4 ay geçti ama hala hiçbir şey yok.ilk 40  günde pek kanama olmadı neden acaba.

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: elvan - 09 Eylül , 2007, 00:24:55
4 ay geçti ama hala hiçbir şey yok.ilk 40  günde pek kanama olmadı neden acaba.

merak etme hayatım bende aynı durumdayım o yüzden koca bir göbekle geziyorum  :BangHead:
herkes regl olduğunda iner diyor, inşaallah doğrudur  :amin: herkes beni 2. ye hamile sanıyo  :crybaby2:

elvan

aynen banada 2. gelio galiba diyorlar.buda kız mı diyenler bile oluyo. durum kötü yani. :k06:

duru boncuk

gerçekten bu şişlik ondanmı acaba  :ehi: :ehi:bende 3 ay oldu nerdeyse olmadım  :dontknow: adet olmadığımız için hamile kalmıyomuşuz duyduğuma göre bilen varmı ??? ??? ???

Almiş'inAnniş'i

süt koruyo diye bi rivayet var ama yinede fazla güvenmemek lazım  :-\