27 Nisan , 2024, 19:02:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan Sonra Adet Süreci ??

Başlatan nagihan, 02 Haziran , 2007, 19:08:11

« önceki - sonraki »

mavili

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yarın doktora gidiyorum bakalım ne olacak
birde hamilesin dermiş bana  :cildir:

ama dedigim gibi sebep yok sonuç olamaz  :ehi:

çok gerginim bu aralar ya sinir bir haldeyim herkese sataşasım var işe de başlayacagım ne olacak bilmiyorum hadi hayırlısı bakalım

aslı111

merhaba:) benim Eloşum 3 ay 18 gunluk oldu...bu aksam sanki regl oluyorum gibi az kan geldi...acaba regl olunca sut azalıyor mu? sizler nasıl deneyimlediniz bunu? bir baglantı var mı?

handan

Alıntı yapılan: aslı111 - 15 Şubat , 2009, 00:55:06
merhaba:) benim Eloşum 3 ay 18 gunluk oldu...bu aksam sanki regl oluyorum gibi az kan geldi...acaba regl olunca sut azalıyor mu? sizler nasıl deneyimlediniz bunu? bir baglantı var mı?

bence bi bağlantısı yoktur  :icon_scratch:

SAGEOUS

benim doğum yapalı 2 ay oldu ve hiç kesilmeden hala oluyorum dr sordum bazı kişilerde oluyor dedi..
ama süt koruyor diğe bişi yok benim bi akrabam öyle hamile kaldı bilğiniz olsun

mavili

benim dogum sonu kanamam 62 gün sürmüştü
şimdi kızım 6.5 aylık hala regl olmadım haftasonu doktora gittim herşey normal dedi
emzirdigin için hormonlar baskılanıyor dedi

yeşil

ben 16 ay hiç adet olmadım sonra ilaçla oldum ve d.kontrol hapına başladım

mavili

tuana_38

kızlar bende 5 ay önce doğum yaptım sezeryanla bebeğim az emiyor 40 günlükken mama vermeye başladım neyse ben geçen ayın 20 sinde adet oldum ama bu ay hala olmadım az emdiğinden mi acaba düzensiz oldum ama doğumdn önce düzenliydi aranızda böyle olan varmı insan ister istemez endişe duyuyor
prensesim

zeynepduru

bende 40 ım cıktıktan 10 gün sonra regl oldum.annemde bole erken olmus..bazıları 8-10 ay olmuyo...dr um süt koruyo falan dıye güvenme dedı..önce yumurtlama oluyomus o arada bırlıkte olursan hamıle kalıyosun..hamıle kalınca haasta olmuyosun süt koruyo zannedıyosun ama hamılesın  :ehi:aman dıkkat

GAMZELİM

merhaba arkadaşlar.benim 5aylık bebegim var.adetim daha düzene girmedi.böyle sorunu olan var mı.

Demet_dk

bende haziranda doğum yaptım henüz regl olmadım
sen oldunmu hiç

es.ma

mayısa dogum yaptım ilk adeti agustosun 12sinde oldum ikinci adeti eylül 22de bu ay geldi henüz olmadım daha olmadıgım heran acaba hamilemiyim diye şüpheye düşüyorum

Demet_dk

bende şüphe ediyorum hemde çok korkuyorum valla

serra_emine

benım arkadaşım 8ay falan adet görmedı dogumdan sonra.olabılıyor yanı bu.sütü korurmuş oyle dıyorlar yani bılmıyorum
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

es.ma

süt koruması diye bişey yokmuş cnm banada olmayınca öyle demişlerdi